Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Láttunk már jó példát arra, hogy nem feltétlenül az eredeti fejlesztőknek kell továbbvinniük egy játékot ahhoz, hogy az jól sikerüljön (lásd Halo4), de az első nem-Epic fejlesztésű GOW: Judgment nagyon harmatosra sikerült a trilógiához képest, így én egy kicsit aggódom.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) D_r_u válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


D_r_u
tag

A People Can Fly az Epic tulajdonaba tartozik, szoval ott azert szorosabb volt a kapcsolat, mint feltehetoleg ezutan lesz majd.

(#3) bLaCkDoGoNe válasza D_r_u (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tudom, de a játék még ezzel a szoros kapcsolattal is gyenge lett.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) xFLOWEx válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


xFLOWEx
tag

judgement borzaszto lett... :(

(#5) a.sebi válasza xFLOWEx (#4) üzenetére


a.sebi
őstag

Naaaaaaaaaaaaa! Azért az tùlzás, a 3 magasra tette a mércét.... :R

(#6) Ger_man


Ger_man
senior tag

Egyszer még ezért a játékért veszek egy xbox-ot, a szemetek :DDD

(#7) xFLOWEx válasza a.sebi (#5) üzenetére


xFLOWEx
tag

kinek hogy jott le :) evekig toltam az osszes resszel nekem nagyon nem jott be a cod of war :R

[ Szerkesztve ]

(#8) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Jól saccolok hogy a cikk +125 - 135 % a egy reklám?

a.sebi: Miért is jó a 3. rész? Egész game alatt pöcs kerítéseket kellett megmászni aztán meg idióta ending. KB ennyi maradt meg. 1 + 2. rész az ami über. Judgementet inkább el sem kezdtem

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#9) sien válasza CocooN-z (#8) üzenetére


sien
aktív tag

az. reklám. és persze csak kerítéseket kellett megmászni, semmi más. :W

(#10) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Az első rész zseniális volt, a többi nem jelent meg PC-re. :DDD

(#11) bLaCkDoGoNe válasza CocooN-z (#8) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

"Egész game alatt pöcs kerítéseket kellett megmászni"

Te mivel játszottál?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#12) CocooN-z válasza CocooN-z (#8) üzenetére


CocooN-z
őstag

Továbbra is az a véleményem hogy a 3. rész nem méltó az első két részhez, számomra butyuta volt, egyszerűen nem tudtam komolyan venni, szenvedtünk vele coop ban és a végét vártam... Talán még a focis flashback volt menő, de az is spinoff. De ez csak 1 vélemény, nem több, nyugi.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.