Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laja333


Laja333
őstag

Végre ráfekszik? Jóreggelt nekik! :D
Elég nehezen indul be ez az API, és csak remélni tudom, hogy más célja is lesz azon kívül, hogy eladják a Win10-et. :F

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Végülis majd egy évvel az után, hogy kellett volna, épp ideje. Vagy ez csak a szokásos MS tempó?

(#3) #16939776


#16939776
törölt tag

Videóban van egy két durva belassulás és rángás, erre lehet számítani?

Tesztelnétek ezen kijelentések helyt-állóságát:

reduced Latency, smooter framerate, Better performance :U

[ Szerkesztve ]

(#4) M0ng00se válasza #16939776 (#3) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

ezeket a szavakat találták a marketingesek megnyerőnek :C

V6

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Akkor már csak a HD Graphics hosszabb távú támogatására kellene ráfeküdnie azzal az árbevétellel. Ha az AMD-nek megy, nekik is fog. Vagy nem? :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) #06658560 válasza #16939776 (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

Összekeveredtek a szavak a generátorban:
Better latency, reduced framerate, smoother performance.

(#7) Zedz válasza Laja333 (#1) üzenetére


Zedz
addikt

Nem kell eladni, lenyomják a felhasználók torkán a frissítést ha tetszik nekik, ha nem. :))

(#8) duc


duc
aktív tag

Akkor most már dőlnek a DX12-es játékok? Alig várom...

üdvöske, redmondi óriás, tetszetős, rendre, légkavaró, akár, megoldás, kicsike, ipar.

(#9) Cassi


Cassi
senior tag

A Gears of War kiadás már a "ráfekvés" utáni állapotot tükrözi?

(#10) R9DEON


R9DEON
senior tag

Ráfekszik és alszik még rajta egy keveset, jó munkához idő kell.

(#11) gézu


gézu
őstag

Nem értem, hova kapkodnak.

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#12) actival63


actival63
aktív tag

A Gears of War kiadása egy rémálom. A MS álmában mindenütt vulkánokat látott így gyorsan kiadta.

Phenom II X4 B97, 3200 MHz. ATI Radeon HD 4200

(#13) schwartz


schwartz
addikt

(#14) Kristof93


Kristof93
senior tag

Igazából a Ubisoftnak lenne a legnagyobb szüksége dx12-re, mégsem hallani semmit felőlük.

(#15) pkornel


pkornel
aktív tag

Ha olyan lesz a többi a játék is mint a Gears of War (főleg a csoda gcn kártyákon) Akkor én nem kérek ebből a ráfekvésből. Mert kula egy port lett...

(#16) mlinus válasza schwartz (#13) üzenetére


mlinus
őstag

Igaza van. Amit az MS művel, azok után hogy 10 évig le se sz@rta a PC-t mint játékplatform egész egyszerűen szégyenletes. Kukába való az UWP.

[ Szerkesztve ]

(#17) R9DEON válasza Kristof93 (#14) üzenetére


R9DEON
senior tag

Valójában igen, amit az Ubi művelt a tavaly a játékokkal az több mint szégyenletes.

(#18) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Bla bla bla mennyiszer hallhattunk ehhez hasonlókat :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19) wattafaka


wattafaka
senior tag

Gyönyörű kis promo videó (persze a smooth-tól elég messze van), de sajnos a valóság egyelőre ilyen:

The Power of DirectX 12

[ Szerkesztve ]

(#20) gantum válasza gézu (#11) üzenetére


gantum
aktív tag

minnél hamarabb van náluk a pénzed annál hamarabb használhatják. :D

(#21) szasanyi


szasanyi
félisten

Biztosan létezik ez a DX12 tuti nem vmi urban legend ez? Kicsit kezd olyan lenni, mint aa mondás a Jó Istenről... mindenki tudja, hogy létezik de még senki nem találkozott vele. ;]

(#22) Lacok


Lacok
őstag

"A Microsoft végre ráfekszik a DirectX 12-re" csak el ne aludjon rajta! :DDD

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#24) lalika740


lalika740
aktív tag

Ideje lenne Már az biztos.Ha kicsit késve is. :C :C

Troublemaker, Iphone 14 Pro Max,Samsung S23 Ultra

(#25) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Az ilyen hírek hallatán mindig eszembe jut, mekkora parasztvakító átverés volt a vásárlők felé akkoriban a DX10. Máig alig van játék, ami kihasználja/támogatja. A lényeg, hogy mehetett a friss kártyákra a DX10-es plecsni.

(Tudom, úgy néz ki ez a DX11-el másként volt és a DX12-vel is másként lesz, de azért ez egy nagyon gonosz és tisztességtelen "Joker" volt anno a részükről :(( ...)

[ Szerkesztve ]

(#26) Dtomka válasza Lacok (#22) üzenetére


Dtomka
veterán

:D
Ezen jót nevettem :D

Tényleg gáz, hogy még csak most....akkor minek erőltették az emberekre minimum 1 éve a DX12-t?Minek vegyünk dx12 támogató vga-t?

Van már konkrét lista, hogy mikor jelennek meg dx12-es játékok? pl BF5 támogatni fogja? Elméletileg idén jön, de ha még csak most kezdik az api fejlesztgetését, akkor nem lesz belőle semmi...legalábbis idén.

[ Szerkesztve ]

(#27) repvez


repvez
addikt

De még máig nem mutattak semmit abból a hihetetlenül nagy előrelépésből amit ez az API nyujt.
Se szebb grafikát se több FPS számot nem láttam még .
Hol van az a marha nagy teljesitmény amit a régi apik miatt nem tudtak kihasználni?
Nincs se jobb fizikáról, se jobb AI ról szó amit a felszabaduló erőforrások kiaknázhatnának.

egyre jobban parasztvakitásnak érzem a dollgot és ugyan ugy marad mminden a régiben mint eddig, ugyan ugy le kell cserélni a VGA-kat mint eddig ,mert nem lesz elég a teljesitményük .

(#28) Dtomka válasza repvez (#27) üzenetére


Dtomka
veterán

Így van. A lényeg, nem hogy több vagy annyi hanem kevesebb fps-t nyújt a DX12. Egy benchmarkot futtattam és abból ez derült ki, de másoknak is.
A mesterséges elavulás....ahhoz értenek a fejlesztők.

(#29) tailor74


tailor74
őstag

Dumából már volt pont elég (füst, csillogás, fények, kamuzás :D ), most már ideje lenni valami normális dolgot is letenni az asztalra. Mondjuk amiből kiderülne, hogy miért is jó nekünk ez az új API.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#30) Dtomka válasza tailor74 (#29) üzenetére


Dtomka
veterán

Engem a diagramok sem érdekelnek...már. De hátha töténni fog már valami. Marad a reménykedés és a várakozás. Jah, meg az új vga vásárlás, mert anélkül...

(#31) Sinesol válasza Dtomka (#30) üzenetére


Sinesol
veterán

Senki sem mondta, hogy a vga erosebb lesz, ezt maig nem ertem honnan szeditek.

Egyebkent ja eleg sok ido eltelt mar a bejelentes ota, viszont a vga vasarlasnak vegulis meg kellett tortennie, hiszen ki az a hulye fejleszto aki ugy fejleszt, hogy az usereknel nincs is dx12 cucc. Igaz kezd kisse sok lenni a varakozas, de ez az egy ev meg talan belefer. Csak legyen mar vegre valami...

[ Szerkesztve ]

(#32) Interceptor


Interceptor
addikt

"A Microsoft végre ráfekszik a DirectX 12-re" Amilyen kövérre hízott cég az ms, nehéz lesz kihúzni alóla :DDD

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#33) Dtomka válasza Sinesol (#31) üzenetére


Dtomka
veterán

"Senki sem mondta, hogy a vga erosebb lesz, ezt maig nem ertem honnan szeditek"

Én meg nem értem miről beszélsz. :)
A dx12 lényege, hogy gyengébb CPU val jobb magasabb FPS-t lehet elérni. Jobban optimalizált, látványosabb is...ennyit tudok róla.
[link]
[link]
[link]

(#34) #06658560 válasza Sinesol (#31) üzenetére


#06658560
törölt tag

Indirekt abu cikkei is ezzel voltak tele. Low level API csökkenti az overheadet, hatékonyabb erőforráskihasználást tesz lehetővé, már a GPU sem harminc százalékon lesz kihasználva stb.

(#35) Zigur


Zigur
senior tag

Kötve hiszem hogy az MS-t különösebben érdekné hogy mennyivel gyorsabb vagy sem a DX12, hanem az, hogy a windows store-ba tegyék a játékokat a kiadók.

(#36) Solten


Solten
addikt

A Microsoftnak miert lett ilyen qrvafontos hirtelen a pc-s jatekpiac? ;]

Saor Alba

(#37) R9DEON válasza Solten (#36) üzenetére


R9DEON
senior tag

Nem a PC-s játékpiac lett fontos hanem a konzolos és mivel a mai konzolok nagyon hasonlóak a PC -hez nem kerül túl nagy melóba hogy odafigyeljenek mindkettőre.

(#38) #52815360 válasza Solten (#36) üzenetére


#52815360
törölt tag

Ránézett az X1 eladási számaira?

(#39) haxiboy válasza Laja333 (#1) üzenetére


haxiboy
veterán

Pláne hogy full ingyen adták majdnem 1 évig ....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#40) Scholes9 válasza Solten (#36) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó kép :C ;] :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#41) wattafaka válasza Solten (#36) üzenetére


wattafaka
senior tag

mert így próbálja ráerőltetni az emberekre ezt a retkes windows 10-et, elég aggresszív és undorító politika

(#42) R9DEON válasza wattafaka (#41) üzenetére


R9DEON
senior tag

Miért lenne retkes, a legstabilabb Win amit eddig kiadtak.

(#43) Sinesol válasza R9DEON (#42) üzenetére


Sinesol
veterán

Csak egy ujabb divathater...

[ Szerkesztve ]

(#44) wattafaka válasza Sinesol (#43) üzenetére


wattafaka
senior tag

(OFF)Ha te úgy érzed, hogy tökéletesen tisztában vagy azzal, hogy miért gondolom ezt, akkor hagyom, hogy legyen egy jó napod, legalább kiadtad magadból.(/OFF)

(#42) R9DEON

Értem én, hisz a win 7 napi szinten omlik össze nálam.

[ Szerkesztve ]

(#45) R9DEON válasza wattafaka (#44) üzenetére


R9DEON
senior tag

Ha napi szintem omlik össze akkor valami gond lehet de a te gépeddel, vagy hardveres vagy szoftveres.

(#46) wattafaka válasza R9DEON (#45) üzenetére


wattafaka
senior tag

Szarkazmus? Rémlik valami?

(#47) Sinesol válasza wattafaka (#44) üzenetére


Sinesol
veterán

Közel egy éve használom a 10est különösebb gond nélkül.
Éppen lövésem sincs, hogy neked épp mi a hepped vele, de hajlok rá, hogy user error esete áll fenn, mint az esetek nagy reszeben. Tovabbi szep napot.

[ Szerkesztve ]

(#48) wattafaka válasza Sinesol (#47) üzenetére


wattafaka
senior tag

Fel se tettem (legyen az én dolgom, mi a bajom vele), de nyugodtan folytasd ezt az arrogáns mindent jobban tudok stílust. Sokat elárul. Kérlek ne is reagálj inkább semmit!

(#49) Sinesol válasza wattafaka (#48) üzenetére


Sinesol
veterán

Ja, hogy még csak fel sem tetted....te aztan sokat tudhatsz akkor rola.
Na mindegy, egyébként ne legyél már ilyen kis sértödös, még csak keményen sem fogalmaztam, azt meg aztán vegkepp nem tudhatod milyen vagyok.
No offense, tovabbi szep napot :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.