Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

várjuk a fejleményeket! :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Akkor ez azt jelenti(szerintem), hogy hamarosan indul a marketingkampány.

(#3) #08052480


#08052480
törölt tag

Azota jott nyilatkozat, hogy a dokumentum egyszer hivatalos volt, azota persze nyilvan valtozott

(#4) weiss


weiss
addikt

Az a lengyel ihned.cz jó lesz csehnek is :)

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#5) Vistaboy válasza weiss (#4) üzenetére


Vistaboy
veterán

Javítva.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#6) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes, én inkább erre vagyok kíváncsi.

[link]

Ugye Surface is igaz lett, talán a másik dolog is igaz lehet majd.Meglátjuk.

Live-Die-Respawn

(#7) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ajjaj..még a Sony bikább gépet hozna ki... ;]
Kár, hogy így is úgy is az lesz :D

Remélhetőleg arra már programozni is tudnak majd :P

No offense csak poénkodok :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Gergosz2 válasza oriic (#6) üzenetére


Gergosz2
veterán

valszeg azért is szedette le a MS m ert ez már egy kész terv volt, amit pontosan meg is akarnak valósítani.

Szóval én számítok rá hogy még idén bejelntik a boxot és jövőre már kapható is lesz,
az eddigi 2014-es megjelenés szimplán félrevezetés volt.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#9) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

Jók az új BOX specifikációi, most már csak azt kéne megoldani, hogy nem bas.ódjon el 1-2 éven belül. Mondjuk ez vonatkozik a Sanyira is.

(#10) zsigus válasza Gergosz2 (#8) üzenetére


zsigus
őstag

Én nem lennék ebben azért ennyire biztos, mert mi van ha ez a szimpla félrevezetés?

Egy ekkora vállalatnál semmi sem történik ok nélkül, én valahogy azt sem kajáltam meg amikor idő előtt kiszivárgott az iPhone (ha jól emlékszem 4).

El kell vonni a tekinteteket a Wii U-ról... (a Sony sem véletlenül mutatta be a Vitát a 3DS megjelenése előtt, és a PS4 lehetséges specifikáció szivárogtatása sem véletlenül mostanában volt.)

Mártógyurma: Miért a PS3-ak 1-2 éven belül meghaltak? Ha nem nyúltál hozzájuk nem hiszem... tavaly kezdtek elhalálozni az első szériás gépek (2006) nagyobb számban.

[ Szerkesztve ]

(#11) Gergosz2 válasza zsigus (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

hát igen , trükköznek rendesen, majd előbb-utóbb úgyiskiderül mikor jön pontosan. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#12) Algotis


Algotis
addikt

Ha tényleg igaz akkor ez egy k*rva erős gép lesz... :D

Androidos Outlookból küldve

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.