Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Az Apollo Lake nem pont ez a piaci szegmens? 4W és a feletti tabletek ileltve subnotik?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) tibaimp válasza alevan (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Azt írja, hogy nem az a szegmens, de mondjuk attól még beépíthetnék simán, főleg ha ment is nekik ez a vonal.

szerk:
Most nézem, ráadásul a TypeC csati alapértelmezetten támogatott is, szóval minden adott lenne...

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

mert hat nincs is ra' nagy igeny !! ;]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4) DithenS válasza Dr.FantastiK (#3) üzenetére


DithenS
senior tag

Ennyi pénzért ne is várd.

(#5) cerb válasza DithenS (#4) üzenetére


cerb
tag

Fél éve használok egyet az otthoni erős asztali gépen mellett. 4gb verzió. Imádom! Vettem hozzá tollat. Egyfolytában ezen jegyzeteket megbeszélésrken. Onenottal felveszem a beszélgetést is, így vissza tudom keresni, hogy pontosan miről volt szó. Mikor vettem adtak hozzá billentyűzetet ajándékba, de az már egy ideje a fiókban pihen. Sosem használom. Sosem értettem, hogy miert volt hőbörgés hogy nem adnak hozzá gyárilag. Tökre nem szükséges. Pro változathoz sem vennék. .

(#6) darealkilla válasza cerb (#5) üzenetére


darealkilla
aktív tag

Hasonlóan ilyenre írok, a 4GB verzió már használható, az első C2D procimnak volt ilyen ereje.

én vagyok az ördög

(#7) kenand


kenand
veterán

Kínai "alternatívák" olcsóbban megvehetők. Még kaphatók, de már nem sokáig...
Cube iWork 10 pl egészen jól sikerült. Minőségben biztosan nincs Surface szinten, de (be)vállalható minőségű.
Sajna az Intel tényleg betett, Atom nélkül nem jöhet ki olcsó 2:1-ben gép vagy akár csak Windowsos tábla.
Most jön a Windows Ink ami javít a tollas bevitelen is...
Ugyan azt a teljesítményt (meg max 2 SATA portot) nyújtó Celereon/pentium többszörösen drágább, mint a táblákba szánt Atom. Core M meg még jóval drágább...

[ Szerkesztve ]

(#8) Kilobeat válasza kenand (#7) üzenetére


Kilobeat
tag

Hamár utánzat, akkor Kruger, az legalább tényleg úgy néz ki, de egyikhez sincs aktív toll, így értelmetlen összehasonlítani az árakat, az eredetivel.

Ne menjünk le Origo.hu-ba!
Az USB-C önmagában csak a forma és remek eszköz a vásárlók megtévesztésére.
Akkor érdekes, ha az a lyuk USB3.1-es és TB3-as is egyben, mert akkor el lehet felejteni minden egyedi dokkolót és szrságot, mert mindent kivált.

A gépek 90%-án viszont csak 3.0 és/vagy 3.0-C van, Surface Pro 4-n is, plusz valami egyedi szutykot is ráraktak, ami csak a felhasználók bosszantására alkalmas kizárt, hogy a 97 db eladott portelosztódokkolócsodakiegészítő felverné a részvények árfolyamát.
Vicces meg népszerű dolog a retro, de IT-ban???! Egyedi csatlakozók 2016-ban??!!!

[ Szerkesztve ]

Mióta Mac-em volt imádom a Windows-t :p

(#9) kenand válasza Kilobeat (#8) üzenetére


kenand
veterán

Utánzaton nem a kinézetet, hanem a funkciót értettem,
Aktív toll kapható a Cube-hoz
Nekem micro US 3.0-as változat 1 db az megy is úgy (Z8300-as atom nem is támogat több USB 3.0-at csak 1db-ot meg 3db 2.0-at)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.