Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

miért szüntetnék meg? egy csomó pénzük jön be belőle...

szerintem csak valami elemző túlgondolkodta magát kicsivel, az újságok meg szeretik a bulváros címeket.
egy cég sem olyan hülye, hogy eladjon egy jövedelmező üzletágat, csak azért, mert "túl sok mindent csinálunk" (idéztem a forrásként linkelt cikkből).
a sok pénznél csak a még több pénzt szeretik a részvényesek, és ez az, ami elsősorban számít.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) khron78


khron78
őstag

A bing-et még érteném a de boxot nem igazán tudom hova tenni.

(#3) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Hát azt a Bing-et meg sem kellett volna csinálni!!! :W
Az xbox-ot megvehetné a Sony ;]

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#4) Воланд válasza Lenry (#1) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Glenda


Glenda
addikt

Elop a trójai faló, tönkre akarja tenni a Microsoftot, hogy a Nokia fel tudja vásárolni!

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#6) Воланд válasza Glenda (#5) üzenetére


Воланд
titán

az amazon fogja az ms-t megvenni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) dabadab válasza Lenry (#1) üzenetére


dabadab
titán

Nekem inkabb ugy tunik, hogy egy csomo penzt lapatoltak bele es nem varhato, hogy olyan rettentesen jovedelmezove tudna valni mostanaban.

DRM is theft

(#8) Def26 válasza Воланд (#6) üzenetére


Def26
félisten

Gyertek csak. ;]

Glenda: Tudod mi az a Android paci? ;]

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) Glenda válasza Def26 (#8) üzenetére


Glenda
addikt

Mi is ugyanúgy falovazhatunk, mint más. Nekünk is lehetnek elméleteink ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10) Lenry válasza Воланд (#4) üzenetére


Lenry
félisten

hmmm.... ez új.
ha viszont Microsofték kidobják az XBoxot, akkor annak kb annyi, mert ha eddig nem tudott jövedelmezni, akkor egyedül még inkább nem fog.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) #52815360 válasza Lenry (#1) üzenetére


#52815360
törölt tag

A 2 leggyengébb divizió. Elég ránézni a számokra.

(#12) Воланд válasza Lenry (#10) üzenetére


Воланд
titán

nem fogjak kidobni, szvsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Def26 válasza Воланд (#12) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem sem. Be is b*szna.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) zöld drazi válasza Lenry (#1) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Miért gondolod hogy olyan nagy buli ez a xboxosdi ?
2012 június – 2013 június pénzügyi évben az xbox részleg 848 millió dolláros profitot ért el, míg az egész ms 21,9 milliárd dolláros nyereséget könyvelt el.
Gondolom sokan úgy gondolják a cégnél, hogy más dolgokra koncentrálva sokkal több profitot lehetne elérni.

Azért szögezzük le, hogy ez az egész cikk csak egy eszmefuttatás, de nem lenne meglepő, ha eladnák.

(#15) Gergosz2 válasza Lenry (#10) üzenetére


Gergosz2
veterán

kidobni nem fogják, de ha a nextgent sem sikerül nekik jövedelmezővé tenni akkor next-next gen nem hiszem hogy lesz.

Kíváncsi leszek az eladásokra, nem tudtam hogy az M$ meg a Sony ennyire mínuszban van a konzolok terén.
Ezek szerint a kiadóknka mocskosul megérte eddig, míg a hw gyártójának nem nagyon.

A mingért meg nem kár, két kezemen megtudnám számolni hányszor használtam.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#16) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

badarság, egy negyedévente 5+ mrd profitot termelő vállalatnál nem hajtanak végre költségcsökkentést.

[ Szerkesztve ]

-

(#17) ldave válasza Lenry (#1) üzenetére


ldave
félisten

Nem aktuális már, de a lényeg látszik:

A Slime draws near! Command?

(#18) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Majd megveszi az nVidia. ;]

(#19) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Ez számomra örömhír, mert ha tényleg így alakulnak a dolgok, akkor talán beruházok egy boxra a nem túl távoli jövőben :R Eddig a microsoft volt az a tényező ami visszatartott a vásárlásban!

Why are you wearing that stupid man suit?

(#20) WayneGace


WayneGace
őstag

Érdekes hír, főleg az ilyen hsz-ek tükrében: "azért nem fejleszti az ms a dx-et, mert konzol felé akar terelni" és hasonlók.

Nem tudom mennyibe kerül és mennyi tőkéje van az activisionnak, de számukra talán jó vétel lenne. Mehetne exkluzívban a cod csak boxra. Már a licenc fizetés megszűnésével is jól járnának. Meg ugye eddig is amiatt sírtak, hogy gold előfizetést sokan csak a cod multija miatt fizetnek és abból ők nem kapnak részt.

(#17) ldave Ebből pont az látszik, hogy beért a gyümölcs és fokozatosan nagyobb profitot termel az xbox.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#21) BlackSoft válasza Lomha 8V (#18) üzenetére


BlackSoft
addikt

Az sem rossz ötlet, sőt még jobb is, mint az én Sony-s ötletem, mert abban AMD van ;]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#22) zöld drazi válasza ldave (#17) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Ha hozzá vesszük az utóbbi két évet, akkor pluszos is lehet a helyzet, de ha azt nézzük, hogy a office/os/különböző cloud szolgáltatásokkal 20x több pénzt keresnek, akkor elgondolkodtató a helyzet.

(#23) BoC1ka válasza BlackSoft (#21) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Xboxban is...

YNWA

(#24) BlackSoft válasza BoC1ka (#23) üzenetére


BlackSoft
addikt

De én arra céloztam, hogy ha a Sony kapja meg, akkor AMD marad benne, és arra fog épülni...Ha NV-jé lenne akkor....nem is kell folytatnom.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#25) WayneGace válasza BlackSoft (#24) üzenetére


WayneGace
őstag

NV-a más ligában játszik. Neki nincs annyi tőkéje szerintem, hogy reális legyen egy ilyen vásárlás.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#26) ldave


ldave
félisten

Szerintem vegye meg a Nintendo, az MS szolgáltatásaival és az N játékaival egy ideális konzolt kapnánk :)

A Slime draws near! Command?

(#27) Lacee1986


Lacee1986
senior tag

Apple: iBox.

;]

(#28) BlackSoft válasza Lacee1986 (#27) üzenetére


BlackSoft
addikt

:C Eddigi legjobb ötlet :R

Csak az lesz az egyedüli hátránya, hogy az 500GB-os verzió 479.990 HUF lesz, míg a 750GB-os 649.990 HUF
És csak Apple Cinema Display-el lesz kompatibilis

;]

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#29) WayneGace válasza Lacee1986 (#27) üzenetére


WayneGace
őstag

Haha, ha nem lennének nagy riválisok, akkor ez még reális lehetne. Sőt talán még így is. Elég sokat lehetett egy időben arról olvasni, hogy applenél nem vetik el a saját konzol ötletét.

Egyébként legvalószínűbb, ha ez tényleg igaz, akkor valamilyen befektetői csoport. Ezeknek gyakran olyan nevük van, amiről sosem hallottam, de több milliárd dollárt forgatnak.

[ Szerkesztve ]

BestSecret invitációt privátban adok.

(#30) Def26 válasza ldave (#26) üzenetére


Def26
félisten

Jájjj. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) Glenda válasza Lacee1986 (#27) üzenetére


Glenda
addikt

Valve? ;]

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#32) Lacee1986 válasza BlackSoft (#28) üzenetére


Lacee1986
senior tag

:C

De legalább lesz fehér és arany színű változat is +50-ért.

(#33) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a Bloomberg a világgazdaság Blikkje? Vagy mi a csuda? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#34) Воланд válasza .LnB (#33) üzenetére


Воланд
titán

a nomura egyik elemzoje kezdte.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#35) Mister_X válasza Shatterstar (#19) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Sosem értettem az ilyet. Van egy ízig-vérig Microsoft gép, Microsoft szolgáltatásokkal, exkluzívokkal, tetszik is, de csak azért nem veszed meg, mert Microsoft... :U Mindegy.

Én azt mondom, hogy akár az Xbox tovább is fentmaradhat, mint a PlayStation, mert a Sonyval ellentétben nem egy lapra tettek fel mindent, több lábon áll a Microsoft. Úgyia most azon vannak, hogy egységesítsék az ökoszisztémát. Rengeteg pénzt öltek bele, nagyon erős brand lett az Xbox, nem fognak megválni tőle.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#36) Glenda válasza Mister_X (#35) üzenetére


Glenda
addikt

A Sony kockáztatott, ha nem jön be nekik, akkor ennyi volt. Ezért is lenne jó, ha ezt a generációt ők vinnék. Az ipart a verseny mozgatja, a Sony nélkül a MS el fog kényelmesedni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#37) Shatterstar válasza Mister_X (#35) üzenetére


Shatterstar
aktív tag

Eddig csak a márkanév tartott vissza, mostanra meg a kötelező kinect párosítás :((( Na ezt tényleg nem fogom lenyelni, főleg mert abszolút hidegen hagy az ugra bugra. És valahogy a PS számomra szimpatikusabban áll a vásárlókhoz mint a MS! Emlékezzetek csak vissza év elejére mikor be akarták vezetni a régiózárat és a folyamatos internetkapcsolatot :U Nekem ezek az "apróságok" is elegendőek ahhoz,hogy elforduljak tőlük.

Why are you wearing that stupid man suit?

(#38) Mister_X válasza Glenda (#36) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elbukni nem nagyon fognak, annyira azért erős a PS. Bár sokan jósoltak már sokfélét... Én azért szerintem az Xbox mellett teszem majd le a voksom - egyelőre. Mire meglesz a pénz, lehet más lesz a véleményem. Hiába, Xboxosként kezdtem...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#39) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A nap vicce?

Live-Die-Respawn

(#40) #44630784


#44630784
törölt tag

Az XBox volt az utóbbi pár évben az egyetlen nem-vállalati környezetbe szánt MS fejlesztés, amivel nem taknyoltak hatalmasat. Zune, Surface, Win8, Bing, WP, lehet sorolni.
Ahányszor az MS új területekre merészkedett, mindig az XBox-al jöttek, mint sikeres példával .
Erre most azt akarnák eladni?

(#41) Mister_X válasza #44630784 (#40) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Win8 mióta nem sikeres?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#42) stargazerhu


stargazerhu
aktív tag

Vicces, hogy CEO posztról nem tudsz bukni....Miután hazavágta a Nokiat...kap még egy lehetőséget a MS-nál is...érdekes. Ilyen volt az autóiparban a BMW vezér Bernd Pischetsrieder is....vagy hogy off legyek...bármelyik politikus! :D

(#43) Glenda válasza stargazerhu (#42) üzenetére


Glenda
addikt

A Nokiát nem vágta haza, csak ugye tudni kellene grafikont értelmezni.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#44) zöld drazi válasza Mister_X (#41) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Én inkább úgy mondanám, hogy Microsoft hw fejlesztései nem váltották meg a világot, viszont a binget leszámítva a szoftveres megoldásai a nyári pénzügyi jelentés alapján tarol(hat)nak.

(#45) gbors válasza Glenda (#43) üzenetére


gbors
nagyúr

bármit is csinált a Nokia anyagi helyzetével, ha tényleg MS CEO lesz belőle, akkor azért oda fog tapadni a nevéhez a gyanú árnyéka. nem mintha nem szarná le, persze :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#46) Ipszilon


Ipszilon
csendes tag

Mondjuk azt is érdemes figyelembe venni, hogy az Xbox One-nal bejön az internetes tévézés, amely piac mék koránt sincs felosztva. Ott még sikeres is lehet a MS ellentétben az online zene- és e-book boltokkal, mobil os-ekkel.

(#47) zöld drazi válasza Ipszilon (#46) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Ki fog onlájn tvzni, ha van hulu, netflix meg kábeltv és torrent? Ráadásul a nagyobb streaming szolgáltatóknak biztos lesz natív konzolos appjuk.
Ha meg a goldhoz adják majd, az nekik nem jelent majd komoly pluszpénzt.

[ Szerkesztve ]

(#48) Bembee12 válasza zöld drazi (#47) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Mondjuk azok akik már most T- IPTV-t használnak. És egyre többen térnek át... Szerintem pár év múlva (kb.:8-10év), majd a kábeltévé fog megszűnni... Majd akkor lesz mindenkinek "netes" TV-je.

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#49) Ruuwa válasza zöld drazi (#47) üzenetére


Ruuwa
tag

Még ha goldhoz adják is, biztos vagyok benne, hogy be fog csúszni néhány reklám a szolgáltatásba, és azon már viszont lehet keresni.

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#50) zöld drazi válasza Ruuwa (#49) üzenetére


zöld drazi
csendes tag

Szerintem ha valaki fizet egy szolgáltatásért és még reklámot is nyomnak a pofájába, azt nem hiszem hogy bárki is tolerálná.
Én nem látom ennek a piacát (ms úgy is tojik a véleményemre ;] ), persze ettől még lehet, hogy valaki ebből lesz milliárdos, de most netes cégeknek nagyon megy a szekér, nehéz lesz őket megszorítani és minden platformon ott vannak!

Ami nekem nagyon tetszett a boxban, az a Live rendszer, az árakkal és a kínálattal, megbízhatósággal.

Sok probléma van a boxxal és nem keresnek annyit vele, mint a többi szolgáltatásukkal. Nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.