Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lirion


Lirion
addikt

Csak pont az üzenetbe, e-mailbe beillesztés fog hiányozni. Ez kb. olyan, mint a SE kijelentése, hogy ahol nincs kinetic scroll, azokat úgyse használják az emberek..

(#2) Integra


Integra
titán

azért mennek már a picsába, hogy egy rohadt bekezdést nem lehet másolni, de jövőben nem tartják kizártnak a lehetőségét... hirtelen mindenki elfelejtett kopipésztet használni és már csak mapsben tud gondolkodni meg szövegből telefonszámot hívni???
anyám, ezeket kurvára nem használja senki, vagy csak jóval kevesebbet, ellenben a kopipésztet.. érthetetlen..
vagy tényleg nem tartanak még ott, hogy megtudják csinálni.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) #16820480 válasza Integra (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

mert most még nem használják az emberek. de aztán pár év múlva már mindenki maps-ben keresi majd ki a telefonszámokat, és figyeli majd meg az ismerőseit a térképen mozogva... :K

vicces azért, hogy magyarázzák a bizonyítványt. de szerintem ezek azért maradtak ki, mert az időhiány miatt először csak a legalapabb dolgokat implementálják. ahogy írják is: a rendszer jelenleg még fejlesztés alatt áll.

(#4) Integra válasza #16820480 (#3) üzenetére


Integra
titán

én eltudom fogadni és azt sem mondom, hogy rossz ötletek ezek, sőt.
de hogy nem fér be a kopipészt, ez kibassza nálam a biztosítékot. nem is értem miért a végétől dolgoznak visszafelé.
mindegy, ez android lesz nekem most így.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) #16820480 válasza Integra (#4) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem tudom, talán így elmondhatják, hogy megújul a rendszer, mert ha a funkciók maradtak volna, akkor meg jönnének a kritikák, hogy csak egy újradolgozott GUI (ahogy a vista esetében is egy csomóan hangoztatták az elején, hogy csak egy grafikus kozmetika, és semmi újat/jót nem hoz, csak szar az egész mert fagy meg nem mennek a driverek, és évekbe telt kiírtani a szakmaibb fórumokon is ezt a tévhitet, nemhogy az átlagember tudatából. még számítógépes dolgokban viszonylag tájékozott ismerőseim is ahányszor szóba kerül a vista, rögtön ugranak, hogy az milyen szarfos, bezzeg a win7...)
de majd pár év, és jó lesz biztos a wp7 (vagy addigra már 8 talán) is. addig meg lesz egy kis android uralom, vagy valami hasonló, de egyelőre az androidot tolják nagyon a netes kritikák, és kezd bekerülni a köztudatba is rendesen.

(#6) email6 válasza Integra (#4) üzenetére


email6
tag

Én eredetileg azt vártam, hogy a WM 6.x előnyeit áthozzák némi innováció mellett. Ehelyett, meg kiszedegetnek apróságokat. Nem értem őket, így sok "komolyabb" felhasználót Androidra "kényszerítenek", köztük jó eséllyel engem is.

A "másolás-beillesztést a 4-5 évvel ezelőtti Siemensem is tudta, röhej...

(#7) Integra válasza email6 (#6) üzenetére


Integra
titán

pont ugyanebben vagyok, kell egy új teló, gondoltam kibekkelem karácsonyig, nem fogok, desire lesz, aztán agyő. max majd wp8s-t megnézem, ha új teló kell.
a winben szerettem, hogy szabadság is volt benne, ide oda lehetett bütykölni, már a win2003-as korszak óta. most meg.. hát mindegy, ha ezzel jár, legyen..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) t72killer válasza #16820480 (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már azokkal, akik megosztják a helyüket a neten... De a szövegből kivágás/másolásra 10év mulva is szükség lesz, akkor is járni fog az ember fórumba, olvas könyvet/mutat belőle részletet ismerősnek. OK, komoly integrációval lehet enyhíteni a problémát (szöveg kijelöl, és menüből választja az ember, h küldés nimbuzz csetbe - kb 9 generációval a mostani progik után), de a jelen helyzetben parasztság kivenni egy ilyen alapvető dolgot.

Multitask detto... alacsonyodjon le az ember a 6-8évvel ezelőtti szintre, amikor a vasak tényleg nem bírtak 3 párhuzamosan futó progival? miért vegyen akkor az ember GHz-es (2magú!) procikkal szerelt telókat? jaigen, hogy a bing maps, vagy egy animált HD háttérkép csorogjon a háttérben a reklámokkal egyetemben, csak az értelmét nem látom (ők igen: komoly reklámbevételekre számítanak a helyi kereskedőktől).

#4 még egy szavazat az androidra, és ha belakom+megtetszik, maradok. Az is tetszik, hogy egy csomó egyre jobb ingyenes app van hozzá.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#9) Integra válasza #16820480 (#5) üzenetére


Integra
titán

szerintem átlag júzernek mindegy, soha nem fogja megérteni

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10) Inarus


Inarus
addikt

Hm. Ennyi erővel mi a francért vegyek én majd WP-t? Ha iPhone-on, a Symbian, és az Android rendszer alatt egy pdf-ből, doksiból ki tudok másolni egy szövegrészt és bárhova máshova be tudom illeszteni, akkor nekem munkára sokkal alkalmasabb. Számomra ez a rendszer most nem sokkal kecsegtetőbb egy zárt rendszernél. :F

[ Szerkesztve ]

(#11) erdoke válasza Integra (#2) üzenetére


erdoke
titán

Bennfentes szerint fejlesztés alatt van egy komplett vágólap rendszer, de nem lesz kész a bemutatóra, pár hónappal később bővítik vele az OS-t.

A legjobb aláírás a héten

(#12) t72killer válasza Inarus (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lesz egy csilivili skin-ed, és ha nem figyelsz, szépen adatroamingolsz például, ha elmégy külföldre nyaralni:DDD

A marketplace meg majd felnő az apple színvonalához :U ;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) Napfénysüti válasza erdoke (#11) üzenetére

Legyen igazad mert ez így most nagy bakinak tűnik. :(((

Més que un club!

(#14) PowerBuldog válasza t72killer (#8) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Szerintem is ez a legnagyobb poén az egész WP7s-ben, hogy megkövetelnek egy olyan hardvert az OS alá, amit pár éve még egy kisebb asztali számítógép is megirigyelt volna (Ghz-es proci, GB nagyságrendű ROM/RAM), erre ez a fostalicska nem képes multitaskingra. :W
A vágólap ehhez képest csak hab a tortán szerintem.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#15) Integra válasza erdoke (#11) üzenetére


Integra
titán

igen, ezt olvastam másik topicban mikor írtad, így legyen.
ettől függetlenül így csak kapufát fognak lőni, az az érzésem.
majd idővel kiderül, hogy valóban akarnak e fejleszteni vagy sem. mondjuk úgyis tudják, hogy multitaskingra kell gyúrniuk. bár ezt visszajelzések nélkül is tudják, csak most futjuk a tisztelet köröket.. :DDD:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Morden24 válasza PowerBuldog (#14) üzenetére


Morden24
nagyúr

A hardver az appoknak kell, nem az OS-nek.

Egyébként a képen látható középső telefon mi lehet? Pofára Acert, esetleg LG-t mondanék...

Sectumsempra - For Enemies

(#17) erdoke válasza Morden24 (#16) üzenetére


erdoke
titán

Szvsz az Asus prototípus lesz, amit a fejlesztésre használnak.

A legjobb aláírás a héten

(#18) Morden24 válasza erdoke (#17) üzenetére


Morden24
nagyúr

Mindenesetre nekem tetszik. Szívesen látnék év végén valami hasonló kütyüt :K

Sectumsempra - For Enemies

(#19) plus44


plus44
veterán

Ez szép, de ettől még ugyan úgy nem lesz vágólap, lehet itt ügyeskedni, de nem ugyanaz...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Én azt nem értem, hogy ennyire nehéz lenne egy vágólapot leprogramozni :F . Vagy a sok fejlesztő mind az animált háttereken dolgozik?

Laci

(#21) CHIPman


CHIPman
nagyúr

A bal oldali Samsung kütyü csak nekem tűnik ugyanolyannak, mint az i8910 HD? Csak windózos gombokkal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#22) vehement69


vehement69
senior tag

továbbra is hülyeségnek tartom ezt a nyavalygást, ugyanis c&p és multitasking nélkül igencsak jól meg lehet lenni, aki most emiatt érez hiányt és valahogy mégis WP7-es készüléke lesz majd igazat fog adni nekem úgyis :D nem akkora érvágás ez, ráadásul erdoke infoi is megerősítik azt, hogy valószínűleg ezt hamar fogja orvosolni a Microsoft. itt már csak az a kérdés, hogy pl a multitaskingot hogy fogják pótolni: végy egy új készüléket, vagy itt is lesz OS verziók közti frissítési lehetőség, mint pl az Androidnál és az iPhonenál. előbbi esetben majd lehet szidni a Microsoftot, addig viszont fene se tudja, nekem egyre jobban tetszik ez a WP7, novemberben tervezek úgyis új telót, meglátjuk addigra mit változik a helyzet :)

I am cancer in your bones

(#23) majom2 válasza Integra (#4) üzenetére


majom2
senior tag

ezeket tudja az iphone is, de a tapasztalat azt mutatja h gyakorlatban azért nem működnek ezek a funkciók valami fényesen.

nem akarom rugdosni a döglött oroszlánt, de elég vicces h beleteszik a mini office-t vágólap nélkül.

#22: átlagfelhasználásra tényleg nem kell gyakran c&p, de amikor kell, akkor _nagyon_ kell. én iphone-on már vártam mint a messiást annó. a multitask már kérdésesebb. sztem simán lehet nélküle élni. persze az ismert use case-eket már mindenki kívülről fújja.... sőt ahogy nézem a ms taskkezelése egy kicsit fejlettebb mint az iphone-é, de majd a gyakorlatban kiderül hogyan működik.

[ Szerkesztve ]

(#24) vehement69 válasza majom2 (#23) üzenetére


vehement69
senior tag

nálam 'fényesen' működik minden :D

office vágólap nélkül mondjuk így tényleg hülyén hangzik :D de valahogy az a sejtésem, hogy 3 hónapon belül (úgy értem, a WP7 megjelenése után) lesz egy nagyobb frissítés kopipésztestül mindenestül. és értem én amit mondasz, de sose volt még, hogy ne lett volna notebook nálam amikor kell, én így küszöböltem ki a kopipészt hiányát kb mind a 10 alkalommal, amikor kellett volna de még nem volt. ezért mondom, hogy okozhat kényelmetlenségeket, de ez az intelligens szuper felismerő hájtekk izé azért visszahoz valamit, ami a legtöbb esetben még jobb is mint egy sima kopipaszta. a többire meg majd lesz várás :D

I am cancer in your bones

(#25) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

A felhasználói visszajelzések alapján kezdhetik elölről..
Remélem kezdik sejteni.

(#26) Integra válasza Gusztáv (#20) üzenetére


Integra
titán

lol, mondasz valamit:DDD :U

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) Integra válasza FoxiestFox (#25) üzenetére


Integra
titán

hol olvastad a felhasználói véleményeket?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#28) erdoke válasza vehement69 (#22) üzenetére


erdoke
titán

Bár furcsán hangozhat, a multitasking átalakítása (mert valamiféle lesz benne, ahogy az iPhone-ban is van) sokkal egyszerűbb feladat, mint a globálisan elérhető, jól és stabilan működő vágólap utólagos hozzáadása. A kérdés az, mikor kezdték el tákolni és hányan. :)

A legjobb aláírás a héten

(#29) Integra válasza erdoke (#28) üzenetére


Integra
titán

szerintem azért nagyokat kuncognánk az ms-en, ha megtudnánk a valóságot ebben a kérdésben, főleg az eredmény tudatában:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) FoxiestFox válasza Integra (#27) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ironizáltam. :P

(#31) talamasca


talamasca
senior tag

Az egészben az a vicc, hogy még mindig csak egy eljövendő oprendszerről beszélünk...

Mire megjelenik már rohadt nagyot kéne ütnie, erre arról jönnek hírek, hogy mivel nem lesznek készek a megjelenésre.

Mondjuk az biztos, hogy ez így beleköthetetlen.
A soha-ki-nem-adott oprendszer! :D

“Black as midnight on a moonless night.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.