Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Dátumok már vannak-e, hogy mikor várhatóak az első 10nm-es Micron teszt lapok?

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) bteebi


bteebi
veterán

Remélhetőleg igazuk lesz, mindenesetre ígérgetni jóval könnyebb, mint valamit letenni az asztalra.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#3) mzso


mzso
veterán

Érdekel ez még valakit amikor már küszöbön van a HBM és a HMC is?

(#4) derive


derive
senior tag

Azert nem mindegy, hogy fejlesztesek miatt elozik a Samut, vagy mert annak epp a DRAM cellaknal joval dragabb lapkak miatt egyszeruen nincs kapacitasa.

(#5) Sudribunkó


Sudribunkó
csendes tag

A Samsung meg a jövő hét vége felé kiad valami kész terméket ami kb megsemmisíti ezt a micron fejlesztést.
/ troll off.

(#6) caprine


caprine
aktív tag

Nem tudom, valahogy nem igazán vagyok megelégedve a Samsung RAM-okkal egy ideje. Tavaly bementem egy boltba venni az öcsém gépébe egy 8GB modult, mindenképpen rá akart az eladó beszélni a polcon lévő Samsung RAM modulra. Miközben beszéltünk bejött egy vevő, hogy a tegnap vett samsung RAM-al folyamatosan kékhalálozik a gép. Na mondom akkor én mentem, és otthagytam az eladó :) Ha RAM akkor Crucial, Corsair, Gskill, ez az ami bejön. És akkor az SSD-t még nem is emlitettük.....

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.