Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Jim Tonic

Jim Tonic
(nagyúr)

Érdekes felépítése van annak az utolsóként említett terméknek. Eseteleg terveznek valami interface-t is piacra dobni hozzá.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) bit_vector válasza Jim Tonic (#1) üzenetére

bit_vector
(tag)

a cikkben benne van a SATA... Ha az mégsem interfész, akkor megyek és gyújtóst csinálok az USB interfészemből :DDD

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#3) ngabor2 válasza bit_vector (#2) üzenetére

ngabor2
(nagyúr)

az én sata-csatolós cuccaim nem hasonlítanak hozzá. tehát kell valamiféle átalakító, ami értelmes sata-csatlakozóvá alakítja.

(#4) bit_vector válasza ngabor2 (#3) üzenetére

bit_vector
(tag)

Szerintem ez csak kábel kérdése :-))

Mondd el és elfelejtem; Mutasd meg és megjegyzem; Engedd, hogy csináljam és megértem. /Kung Fu-Ce/

(#5) dchard válasza bit_vector (#4) üzenetére

dchard
(veterán)

Kicsit jóval több csatlakozóról van szó, ez egyértelműen nem satához, hanem inkább a cikk által említett beágyazott ipari rendszerekhez való.

Dchard

A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

(#6) TeeJay

TeeJay
(nagyúr)

nagyon nyomatják most ezt az SSD-t
de ahogy látom mindenki kussol arról hogy vajon hány újraírást bírnak ezek ki
:DDD

Mixgyűjteményem + megamixek + saját mixeim egy helyen ---> https://www.mixcloud.com/trance4ever/

(#7) t72killer válasza TeeJay (#6) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

meglátjuk. sztem nem lesz akkora gond vele, mint amennyire felfújják a problémát.

Nekem inkább a sebességgel van gondom, a samsung már 100MB/s írási(!!) sebességű driveok sorozatgyártásán gondolkozik, ezek meg még csak tervezik a 3x lassabbat :F

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#8) VaniliásRönk válasza t72killer (#7) üzenetére

VaniliásRönk
(nagyúr)

Csak a Micront lehet hogy meg tudod majd fizetni, a Samsungnál ez legalábbis kérdéses.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#9) liksoft válasza t72killer (#7) üzenetére

liksoft
(nagyúr)

A sebesség lehet, hogy a tartósság rovására megy (ha nem párhuzamosítással oldják meg). Egyébként mintha lenne a cikk és régebbi hozzászólásom között valamennyi azonosság. (Újabb technológiák, piacra KELL lépni vagy később már esélytelen,...)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#10) t72killer válasza liksoft (#9) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

nem hinném, hogy annyira a megbízhatóság rovására menne a sebesség, pl ha itt megnézed, az MTRON pro sorozat gyorsabb és egyszerre +bízhatóbb is (mindenféle katonai, szerver, ipari alkalmazásba ajánlják).

(#11) VaniliásRönk válasza t72killer (#10) üzenetére

VaniliásRönk
(nagyúr)

Azért te is érzed hogy ez a párhuzam gyenge lábakon áll. :D

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#12) liksoft válasza t72killer (#10) üzenetére

liksoft
(nagyúr)

Azért attól tartok, hogy a katonai cuccokba nem ugyanaz és nem ugyanannyiért kerül bele mint a "mezei júzernek".

Szerk: Azért az is érdekes, hogy a RAID0 sebességteszt a "mezei" esetben 6 drive esetén rosszabb mint 4-nél. Amikor csak elektronika van benne. Nekem ez inkább azt mondja, vedd a drágábbat a PRO-t, mert azon akkora hasznom van, hogy kétszer is ki tudom cserélni gariba ha elromlott. Tudom, ez rosszhiszemű feltételezés és remélem nem ez, hanem inkább mérési hiba van mögötte. Vagy más vezérlő ami 6 drive-ot már nem tud rendesen kezelni. :F

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#13) t72killer válasza liksoft (#12) üzenetére

t72killer
(félisten)
LOGOUT blog

most a mezei user se igen kap mást/olcsóbban...

(#14) Jim Tonic válasza bit_vector (#4) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Kétlem, hogy kábellal oldanák meg, hiszem pont a méret miatt néz így ki...

(#15) Jim Tonic válasza bit_vector (#2) üzenetére

Jim Tonic
(nagyúr)

Majd megszakadok a nevetéstől, csak nem erre gondoltam.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.