Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aerosmith


aerosmith
őstag

Kijött már a game?

(#3) warcat


warcat
veterán

Gyorsan dolgoznak Nividiánál, hiszen a Metro valódi megjelenési dátuma 2020. február 14.

EA: It's in the crate!

(#4) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Nálam ez is, és az előtte lévő driver is simán összeomlik netezés alatt ( 8.1 64-bit ). :U

417.71 viszont tökéletes.

(#5) Tyrel válasza Dark KillerX (#4) üzenetére


Tyrel
őstag

Pontosan hogyan omlik össze? Mert 1-2 napja volt egy kékhalálom ami eddig nagyon nagyon nem volt jellemző...

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL volt a stop code, de hogy konkrétan melyik driverrel volt baja arra nem jöttem rá... 418.81-en vagyok amúgy...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#6) macman507 válasza Tyrel (#5) üzenetére


macman507
aktív tag

Nekem Win 7 alatt volt olyan még 1 éve kb, hogy a driver nem válaszolt és újraindult, de kékhalál nem volt.
Még 411.70-en vagyok, nem akarok a bugokkal szarakodni.. :D

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#7) Dark KillerX válasza Tyrel (#5) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Jobb alsó sarokban megjelent, egy kis felugró menü piros X-el, hogy helyreállt az Nvidia driver működése , vmi ilyesmi. De a 417.71-el minden oké. :K

(#8) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Akinek driver gondja van 2 dolgot tehet:
1. DDU-val újratelepítés - hátha ez volt a gond
2. Feltesz egy régebbi vagy egy újabb driver-t

(#9) Matyman121


Matyman121
csendes tag

Másnál nem fordult elő olyasmi, hogy nem ennél, hanem az eggyel régebbi drivernél, beállítom az nvidia vezérlőpulton hogy a BFV-nél milyen grafikai beállításokat alkalmazzon a globálisokhoz képest, de mikor elindítom a játékot, elfelejti a beállításokat és visszállít mindent a globális beállításokra? Más játékokat is megnéztem (bf1, apex), azoknál nincs ilyen probléma.
Az elmúlt két héten már ez a régebbi driver van fent (megjelenése óta) és csak most kezdte el ezt csinálni.
Lehet hogy a tegnapi windows frissítés, vagy a szintén tegnap kijött patch a bfv-höz kavarhatott be? :F

(#10) b. válasza Matyman121 (#9) üzenetére


b.
félisten

Experiencen át való Kalibralassal jobban jarsz szerintem, de a kérdésedre válaszolva Nálam BF 5 alapból elfelejti többször a gombkiosztast is, nem csak a grafikát. szerintem a játékkal van valami gond.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) VágniValó válasza Cs1csó (#8) üzenetére


VágniValó
addikt

A legutóbbi februári driver után próbáltam (laptop), ugyanis még az ingyenes, kis gépigényű Apex is lowon laggolt és meglévő gamenél is gondot okozott egy-kettőnél (volt ahol javult az fps), sajnos az általam kedvelt drivert (tavaly decemberit) nem engedte visszatenni kompatibilitási problémák miatt. Nem tudom miért, tippem, hogy egyéb firmware frissítés miatt nem mehetett rá a korábbi verzió.

Viszont DDU után, amikor egyből a februári (korábban problémás) drivert tettem vissza (mivel csak ezt engedte), minden visszaállt a régi kerékvágásba és nem voltak performance issuek. Ma kora reggel láttam, hogy ismét elérhető új frissítés...nos, azt hiszem vagy 100 reddit kommentet még bevárok és egyelőre nem keresem a bajt az újjal. ¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#13) TrueWhitee


TrueWhitee
tag

Szerencsére ebben az új verzióban kijavították a HDMI hibát (is), mert a 418.81-nél nálam többek között, nem ment a kivetítés a másodlagos monitor nem felismerése miatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.