Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Az mióta fejlődés, ha kihagynak dolgokat, majd visszateszik?

Majd jön a belépő szintű autó kerék nélkül, a következő szint kocka kerékkel, és a profi ami gurulni is tud.

rezgő funkció... röhely.

(#2) edipqe


edipqe
senior tag

vszleg nem lesz 2k alatt az ára, akkor meg nem értem hogy magán a stick-en lévő ocsmány illesztési csíkot miért nem lehet eltuntetni? ezzel ugy nz ki mint vmi kinai x@r.
csak nekem vannak ilyen igényeim? lehet egyedul vagyok, vele.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#3) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

:Y Bazz...millió gomb,marokhűtés,rezgő funkció,kutyaf@sza...hol tartunk? Utoljára c-64-es korszakban fogtam ilyen szerkentyűt.faja 3 gombos mikrokapcsolós.Akkor még az volt a menő amelyiken volt folyamatosan tüzelő gomb.Dúrva mennyit fejlődött. Hát ha sok felesleges pénzem lesz egyszer benevezek egy ilyenre/hasonlóra.

Üdv, Balázs

(#4) Kain válasza edipqe (#2) üzenetére


Kain
senior tag

Nem vagy egyedul,sztem is gany ez ebben a formaban :)

(#5) v.tom


v.tom
őstag

Egyszer volt egy Genius joy-om... Inkább maradok a Saitek vagy Logitech cuccoknál, ha egyszer valami oknál fogva vennék megint valamit.

(#6) edipqe válasza v.tom (#5) üzenetére


edipqe
senior tag

az Saitek elég furácska, logitechet meg sokan nem szeretik. Bár a Saitekről olvastam már sok jót!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#7) Fáraó


Fáraó
őstag

Szép joy, de én ezekben a wireless cuccokban nem bízok. Eddig 2 ilyen vezetéknélküli cuccom volt, egyik sem jött be.
Volt Genius joyom is, az se jött be. Ez mondjuk nem néz ki rosszul, de a vezetékest egy alaposabb tesztelésnek alávetném. :)

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#8) Kain


Kain
senior tag

Bár én nem joy-t hanem gamepadot használok,volt Saitek is,teljesen jo volt,nagyon jol is birta,sőt sztem még most is működne ha beüzemelném.Jelenleg Logitech van és cordless,soha semmi gond nem volt vele,haveroknak is iylen van,nekik se,el sem tudom képzelni miert szidhatják....

(#9) wolruf válasza edipqe (#6) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem is a belinkelt x52-es Saitek joyom van. Nagyon gyóóóó :)
Ez a Genius pedig kissebb saitek copy+paste :-/

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#10) H.O.D.


H.O.D.
senior tag

Balkezesek meg megint mehetnek a 'csába. Eddig csak a Saiteknek jutott eszébe a cserélhető csuklótámasz. Csinálhatnak bármit, ha azzal a vásárlóközönség 15%-át kapásból ignorálják. :((

Where do you want to go today?

(#11) edipqe válasza H.O.D. (#10) üzenetére


edipqe
senior tag

azt hittem tbben vannak.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12) Her


Her
csendes tag

Már bocsánat de ez egy az egyben a saitek koppintása. Asszem az evo néz pont így ki ,de lehet ,hogy máskülönben jó lessz. Bár asszem csak árban tud versenyezni a nagyokkal.
A Logitec pediglen (már ha használja az ember napi szinten) hát hogy is fogalmazzak szalonképesen? nem egy tartós darab.

(#13) lono981


lono981
csendes tag

Urak! Emlékszem még régről, hogy volt kifejlesztve egy FPS-hez szánt joy. Ezt még kb. tíz évvel ezelőtt olvastam az 576 kbyte újságban. Nem tudja vki, hogy mi lett a sorsa a fejlesztéseknek? Doom3/Quake4-hez gondolom semmilyen joyt nem érdemes venni. Még nem próbáltam PC-n joy-jal gammázni. Könnyebb vagy nehezebb, mint billentyűvel?

(#14) kayman


kayman
senior tag

De legalább csináltak valamit, nem a 10éve futó formákat erőltetik továbbra is... :(

HyperTransport az úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.