Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Mi értelme van annak a vállalkozásnak, amiből csak vesznek ki? Ha ez a cél, akkor bele se kezdjenek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) pilóta válasza janeszgol (#1) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem (a nonprofit cégeket leszámítva) minden vállalkozásnak ez az alapvető célja.

Amúgy meg akkora bukta lesz ez a META, hogy öröm lesz nézni...

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) rushty válasza pilóta (#2) üzenetére


rushty
senior tag

Most még Facebook?

Revolut meghívó pü-ben

(#4) nemlehet


nemlehet
őstag

Én még mindig nem értem hogy felhasználói oldalról miért is lenne erre igény, vagy miért akarna ebbe egy átlagember pénzt betenni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#5) Lewzke


Lewzke
őstag

Reméljük, hogy megbukik az egész, de nem fogadnék erre. Van az a birka, aki benyakalja.

(#6) csaba951 válasza rushty (#3) üzenetére


csaba951
veterán

Nem. 2021 óta már Meta.

(#7) rushty válasza csaba951 (#6) üzenetére


rushty
senior tag

Furcsa magyarul, hogy fent vagy a metán. (fing asszociáció)

Revolut meghívó pü-ben

(#8) apatyas


apatyas
Korrektor

Semmiért szívesen fizetek semmivel.
Korábban azért voltak közösség által fejlesztett programok is, ahol nem a lehúzás volt a cél..

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#9) Jesus_Shaves válasza rushty (#7) üzenetére


Jesus_Shaves
aktív tag

A Facebook (weboldal) továbbra is Facebook. Az anyacég neve lett Meta a Facebook Inc. helyett. Szóval a klasszikus kérdés továbbra is feltehető: "Naoszt, vótál fenn Facebookon?"

(#10) #52931072


#52931072
törölt tag

Asszem cukorburger úr nagyon rápörgött a mátrixra, csak madzag helyett brutusz vagy wifi kapcsolattal képzeli. Vegyen fel napszemüveget fekete kabáttal és menjen bőrgatyában motorozni. :DDD

(#11) HANDO88 válasza #52931072 (#10) üzenetére


HANDO88
senior tag

Légyszi ne sértegesd a motorosokat. Főleg ne egy ilyen .........................

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#12) [K2]

Ha igazán sok pénzt szeretne valaki bezsebelni, akkor minél nagyobb ügyféltáborra van szükség. Ez a metaverzum dolog pedig már a belépővel elvágja magát: VR headset. Az nem olcsó és nem tömegtermék. Innentől hogy lesz ebben érdemi előrelépés?

"Sum ergo cogito; cogito ergo dubito" - Jonathan Hepburn

(#13) Apollyon válasza [K2] (#12) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valszeg arra építenek, hogy ha már okostelefonja is mindenkinek van, úgy majd VR headsetje is mindenkinek lesz.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) johnyblaze válasza [K2] (#12) üzenetére


johnyblaze
aktív tag

pont szombaton vettem ocolus quest 2-t. 299$ volt.plusz ado.ennyiert ajandek... viszont nincs ra eleg cucc.inkabb ez a baj.lesz ez meg tomegtermek,csak Ido kell neki. 5 ev legalabb

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#15) Yutani válasza johnyblaze (#14) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hány év van "modern" VR, és mióta várunk az áttörésre? :)

#tarcsad

(#16) Gave válasza Yutani (#15) üzenetére


Gave
addikt

(#17) mr.perfect


mr.perfect
tag

amíg ezek a VR headsetek ilyen buzi nagyok és kényelmetlenek addig ebből nem lesz áttörés..

az élet egy elég szar játék de kurva jó a grafikája...

(#18) kchris78


kchris78
veterán

már megint egy dolog amit egy multi fog felügyelni ahelyett hogy közösségi lenne. komolyan nem értem mennyire más világ volt anno hogy a web a dns pl úgy jött létre ahogy. nem központosított lehúzással és cenzuraval.

(#19) M@cika


M@cika
őstag

Lehet próbálkozni, biztos sok embernél beválik. Nálam nem, ehhez már túl öreg vagyok. :-)

Nasit a kis fehér medvének!

(#20) orbano válasza kchris78 (#18) üzenetére


orbano
félisten

ahhoz nem kellett akkora tőke, mint ehhez

A vér nem válik VAZZE!™

(#21) Bugarov


Bugarov
aktív tag

Úgy emlékszem 30 milliárd dollárt tapsolnak el erre a faszságra, nem csoda, hogy zuhan az árfolyamuk. Még a gémerek se bohóckodnak a VR-el, nem tudom elképzelni, hogy az átlagembert ebbe be lehet vonzani.

[ Szerkesztve ]

(#22) orbano válasza Bugarov (#21) üzenetére


orbano
félisten

gondolom nem véletlenül 10 éves távlatban gondolkodnak, nem a mostani technológiákkal
persze kérdés a startot hogyan képzelik el, valami elképzelésük biztosan van, kíváncsi leszek.

bár túlzottan lázba nem hozott, valszeg tipikus fanyalgó nagypapa leszek aki nem metázik, mert a mi időnkben még CRT-n lőttük egymást CS-ben :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#23) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Beszédes az utolsó kép.

Jevons paradox

(#24) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Így is elég deviáns, függő, beteg a fiatalok jó része, nem kéne ezzel a szarral tetézni.
Valamennyi ország egészségügyi minisztériuma helyében betiltanám ezt.

(#25) Z_A_P


Z_A_P
addikt

Meta azt szeretné, ha az emberek a jövőben VR-headsetet viselve, a Horizon World nevű metaverzumban dolgoznának, játszanának, szórakoznának, ismerkednének, és itt vásárolnának, fogyasztanának digitális termékeket.

[link]

OK

(#26) Z_A_P válasza johnyblaze (#14) üzenetére


Z_A_P
addikt

Aztan 1 ora jatek utan faj a fejed, szemed, hanyingered van, idegesit az egesz. Volt nalunk is, jo buli volt, de 3. nap utan elo sem vette senki, ott porosodott az iroasztalon (volt hozza az a 2 iranyito kar is) hetekig amig el nem tuntettuk.

OK

(#27) Komplikato válasza #52931072 (#10) üzenetére


Komplikato
veterán

Szerintem a fő fejlesztési irány sok cégnél az 5G volt, nem csak a sebesség, de a késleltetés miatt is. Meg voltak olyan elképzelések, hogy felhőben jó minőségben renderelnék a világokat, így olcsó lenne a HW, de sok pénzt lehetne a userektől lenyúlni.
P. S. Persze elég régóta szeretnék VR cuccot. Anno az SW Dark Forces-t kipróbáltam a jó öreg beton nehéz VFX1-el, meg pár évvel később az Amiga workstation-bő épített szimulátor is. Azóta eltelt basszus negyed század.

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#28) Komplikato válasza Yutani (#15) üzenetére


Komplikato
veterán

Én több mint 3 éve várok lightfield-es, fókuszálható kijelző VR headsetre. Nem sietik el. Mások a most kijövő mikro-OLED kijelzős könnyű és kényelmes HMD-ket bő éve.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#29) ALBY


ALBY
senior tag

Ne a játékos VR headsetekben gondolkodjatok amiben Doomozni akartok.

Lehúzni, szórakoztatni akarnak. Ahhoz pedig mindig csak a tömeg kell, nem igényesség, nem jó termék, csak a tömeg.

Kb a rajzfilm szerű virtuális környezetekre számítok kezdetben, de a lényeg hogy bárkinek a legszimplább embernek is a napi meetingjeit ebbe akarják beterelni, (melót, kommunikációt, szórakozást), és rászoktatni őket hogy az avatarokon és egyebeken csinosításán éljék ki magukat. (nincs elég jó hardware a jó grafikához? egyszerűbb usereket kell szerezni akinek az is jó amit épp elé tesznek.
Nézzétek meg a full primitív mobilos játékokat, ugyan ez, csináltak egy újabb tömeget akikre a szart is rá lehet sózni. Mindeközben nem igyekeznek olyan játékokat készíteni mint pl a Titanfall.)

Egyszerű műanyag headsetek is elegendőek, vagy akár az oled kijelzős péklapát telefont beleparkolva, az képesség bőven sok lesz a népségnek.

Bemehettünk a WoW-ba is régebben, na ez nem lesz olyan érdekes csak közelebb jön a hardware, de sokkal jobban lehúznak.

Nyilván lesznek új hasznos oldalai is ennek.
Közben természetesen a felhasználók minden tevékenységét, viselkedés profiljait kiárusítják, a még nagyobb megvezetés érdekében... hiszen most is ebből élnek

Minél szarabb a valódi világ, annál nagyobb igény lesz a ilyesmire
(Ready Player One implementáció, határtalan pofátlansággal már az elején.)
Lásd, a kép a cikk végén...

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#30) Aprósólyom válasza Rodzser Mór (#24) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Pedig csinálják. De véleményem szerint nem csak a fiatalokra igaz. Már a 30-40-50-60 évesekre is, csak egyszerűen más hatásokkal érik/érték el. A fogyasztói társadalom, a vele együtt felnőtt médiumok tartalomszolgáltatása (pl. sorozatok, zenei klipek) ezt építik , de lehetne tovább sorolni az eszközöket: PR, reklám. konkrétan egy irreális, idealizált képet alakítanak ki a tudatban. Ugyan az, csak a forma más.
Nagyon könnyen agymoshatóak az emberek a valóságban. Pláne azért, mert ha ügyesek, "jók" módszerek, akkor nem veszi észre az elszenvedő alany/tömeg, tök mindegy, hogy 80 vagy 180 IQ a célközönség. Sokkal inkább a széleskörű informáltságon és azon információk ok-okozati reális megértésen múlik, hogy a célszemély tud-e védekezni az agymosással szemben vagy nem.
A META csak egy korszerű eszköz arra, amit eddig is csináltak azok, akiknek ez érdeke. Idiocracy már itt van. Már csak az idiocracy polgárainak a számát kell növelni, hogy többségbe kerüljenek. Még van egyfajta ellenállás itt a nyugaton, ami még kitart. De rövid már az az idő, amíg lehet tenni ellene. Ha csak nézzük ellenállás nélkül, akkor 2-3-4 generáció (értsd 30-60-90 év) és visszafordíthatatlan lesz a folyamat és eljutunk oda (legalább is itt a jóléti társadalomban), mint egyes posztmodern filmekben láttunk/halottunk.
De ennyit OFF-oltam. Ígérem szaporítom a szót többet, mert nem biztos, hogy ez az a hely. :U

Jevons paradox

(#31) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezeknek a világ összes pénze sem lenne elég. Én nem engednék ekkora vagyonokat egy ember kezébe sem.
Most meg lehet nézni mi folyik a szomszédban, 1db ember fenyeget egy egész világot mert a milliárdjaiból szépen felépítette az emberiség elpusztításához szükséges eszközöket.

Tudjátok mit mondok? Megérdemeljük a sorsunkat, birka emberiség.
Remélem ha eljön az idő csak egy villanás lesz.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#32) kymera válasza mr.perfect (#17) üzenetére


kymera
senior tag

Lassan , de fejlődik a technika :)

1151,AM4,1366,2011, - Lapok,procik,vinyók,tápok,vga-k -akciósan. - 70-2340239

(#33) jerry311 válasza Z_A_P (#25) üzenetére


jerry311
nagyúr

"Vásárolnának", ja nem, csak fizetnének egy bithalmaz használatáért, amíg az "eladó" úgy gondolja, hogy használhatják, aztán egyszer csak eltűnik. Lásd jelenlegi "megvásárolható" digitális tartalmak nagy része.

(#34) MikiLóS


MikiLóS
tag

Nem lesz ebből szar sem:
- facebook -nak semmi tapasztalata
- nincs még kifejlesztve olyan VR/ Oculus eszköz amit élvezet lenne akár csak 3 - 5 percnél tovább magadon tartani
- nincs a legtöbb családnak/ GAMER -nek saját ÜRES/ TÁGAS szobája erre,
- nem akar állva játszani több kiló eszközt magára pakolva a legtöbbünk
- nagyon drága: eszköz, tagság
- sokkal jobb élményt érsz el egy óriás MONITORRAL(akár többel) mint a VR/ Oculus eszközökkel
- szerintem jelenleg nincs még olyan generáció a földön aki ennyire kitudna szakadni az offline világból az online világba.

Ez még annyira távoli, hogy emberek egy üres szobában egymással ne személyesen hanem virtuálisan kommunikáljanak. Akkor tudnám elképzelni a rohamos fejlődését ennek a virtuális szarakodásnak, ha lenne egy atomháború és a túlélő emberek kénytelenek lennének behúzódni a föld alá a bunkerekbe és csak így tudnának egymással kommunikálni.
Amíg rendben van az éghajlat addig kb semmi nincs ami jobb lenne még a legbénább szaros gamernek is mint sétálni, kerékpározni, motorozni, nyitott tetejű autóval erdei utakon hajtani, futni, síelni, ejtőernyőzni, ismerkedni, szexelni a sötétben a természetben, éjszakai túrázni egy elemlámpával azaz a természetben aktívkodni.

Ez a Mark Zuckerberg teljesen kivan szakadva a normális emberi közösségekből, szerintem ez a figura saját magán kívül senkit nem ismer és azért gondolja úgy, hogy a mindenki abban a beteges, ingerszegény környezetben szeretné leélni az életét amit ő meg a programozó "haverjai" leprogramoznak nekünk bitek formájába.
Nekem már az okostelefon sem megy át az ingerküszöbömön.
Tudják általa: a ujjlenyomatodat,(retina,) hallják minden m.percedet,
tudják, hogy kivel hol vagy, ismerik a szokásaidat, ismerik általa az érdeklődési körödet(MINDENT), lassan már ismerni fogják a legtöbb ember egészségügyi állapotát,
volt olyan ami okostelefon fel is felrobbant: SAMSUNG, GPS ként funkcionál, főleg majd most, hogy lesz/ van már 5G, manipulálnak általa, azaz vásároltat, .... és ezek cska azok a negatív dolgok amik publikusak.
S mi az előnye az okostelefonnak, tényleg megéri eladni önmagad érte?

Ami a legrosszabb az egészben, hogy az okostelefon a nevével ellentétben nem okossá teszi a felhasználóját hanem teljesen kiszolgáltatója lesz és elbutítja.

[ Szerkesztve ]

(#35) kchris78


kchris78
veterán

szexelni a sötétben a természetben

hát a fiatalok közel sem szexelnek annyit mint az idősebb korosztály tudtommal.

(#36) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Félelmetes, hogy mi felhasználók mekkora hatalmat adunk egyesek kezébe. És hogy ezekből az átlag emberekből amugy a pénz hatására mekkora megalomán szociopaták lesznek. Mint ez a Cukkerburger,meg mint pl Elon Musk. Akik egy szavukkal részvények milliárdjait shortolják, egy-egy megjegyzésekkel árfolyamokat döntenek be. De nekik ezt is lehet, mert PÉNZ PÉNZ . Mi emberek,igazi rákos elváltozása vagyunk az evolúciónak.

(#37) Apollyon válasza Medocsabi (#36) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Muskról nem tudok nyilatkozni, de a Zukiberg-féle patkányok nem az emberi evolúció hibájából jöttek létre, hanem mert nagy a merítés, és kikerülnek közülünk ilyenek. Ez inkább annak a problémája, hogy ezek visszaélnek a beléjük vetett bizalommal, továbbá korruptak (az etika már nem számít ha pénzről van szó).

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#38) peppa válasza Medocsabi (#36) üzenetére


peppa
tag

Én ezt úgy látom, hogy egy új kihívás van előttünk: az emberi mérték tudatos kifejlesztése. A felvilágosodás előtt még a gondolkodásunk is korlátozva volt: ha mást gondoltál, mint a mainstream megégettek. Mára viszont nem csak a gondolkodásunk lett szabad, hanem a technológiai fejlődés miatt a gondolatainkat “szinte korlátlanul” meg is tudjuk valósítani, ez a korlát is megszűnni látszik. A lehetőségeink/képességeink sokkal gyorsabban fejlődnek, mint a moralitásunk/önismeretünk/bölcsességük és szerintem ezen fog múlni a jövő alakulása. Ezt nem outsource-olhatjuk ki az AI-nak.

(#39) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Túl lesz már tolva ez a metaverzum. Remélem, nem lesz fogadókészség minderre.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#40) Medocsabi válasza peppa (#38) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ez a legszomorúbb az egészben. Minden eszközünk megvan arra,hogy tényleg jobbá tegyük a világot. De szentül meg vagyok győződve arról,hogy az erőforrásokat nem arra fogják fordítani amire lehetne. Ahogy nem arra használják most sem. Nem az újítás éppen vagyok, és elhiszem,hogy ennek a Metaverzumnak is lehet pozitív oldala,hiszen a fejlődés eddig mindig hozott új dolgokat,akár technológiailag,vagy az orvostudományi stb... De itt már a koncepció alapja is az,hogy soksoksok ( és mégtöbb) pénz legyen belőle. Ettől van hányingerem. Egy olyan valaki akar sok ezer milliárd dollárnyi vagyont ebből,akinek már van sok ezer milliárd dollár vagyona, és az emberiség nagy részének a teljes életét,adatait látja,manipulálja nap mint nap. De úgy látszik, Mark "száma" * ennél sokkal magasabb.
* Idézet a Tőzsdecápák-A pénz nem alszik c. filmből

(#41) Magnat válasza AuraSync (#31) üzenetére


Magnat
veterán

Kevered a szezont ... A szomszédban lévő pszichopata nem a saját vagyonából csinálja a műsort hanem az országa bevételéből, amit pedig azért tehet meg, meg mindenféle fék és ellensúly következetesen ki lett iktatva a rendszerből ... Ennek a világon semmi köze ahhoz, hogy van egy prosperáló vállalkozás, ami egy új koncepciót talált ki, hogy új bevételre tegyen szert még akkor sem, ha ez szerinted orbitális baromság - egyébként szerintem is, de ha megnézem, hogy eddig mit tettem le az asztalra meg mit tett le a Cukkerberg, akkor muszáj teret adnom annak a lehetőségnek, hogy esetleg nem nekem van igazam... Még egy lényeges különbség továbbá, hogy tudtommal a Fb/Meta eddig még senkinek sem fogott fegyvert a fejéhez hogy a Fb-t bújja egész nap vagy hogy vr szemüvegben csinálja a cikkben felsorolt dolgokat, szóval nyugi, nem a Fb vr szemüvege hozza el a világvégét. Ha hülyeségnek tartod, nem kell használni, ilyen egyszerű. Én legalábbis eddig is így tettem.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#42) kchris78


kchris78
veterán

Az a baj hogy a pszichológiai hatások nem így működnek.. Vannak olyan hatások az appok-oldalak-szolgaltatasokban amik sok emberre kb hasonló hatással vannak mintha fegyvert tartanának hozzájuk. Nem mindenki próbálja ki és nem mindenki ragad bele de valid hozzáállás az azok részéről kik kívül tudtak maradni az hogy nem volt fegyver, ha beleragadsz akkor nem volt szerencséje? Szerintem nem annyira..

Én látom hogy kirakni egy hírt egy portál címlapra mennyire nem hoz látogatókat ahhoz képest mint hogy berakjuk FBra és a sok ember akik pörgetik a saját információs buborékukban lévő híreket rögtön rakattintanak .

(#43) Magnat válasza kchris78 (#42) üzenetére


Magnat
veterán

Ok, de akkor tiltsuk be a dohányzást, alkoholt, számítógépes játékokat, szerencsejátékot, okostelefont, sőt az egész internetet is, mert ezek a dolgok mind okozhatnak addikciót vagy szimplán csak rossz szokásokat, beidegződéseket egyeseknél ... Aztán amikor az arra hajlamosok ezek után jobb híján a tv-re függenek rá, akkor azt is ... Végül pedig, mivel már most is sokan ráfüggtek a zabálásra és ha más nem lesz akkor még többen fognak, az evést is.
Vagy elfogadjuk, hogy mindenki a saját döntései következményét kell viselje és hogy mindig lesznek olyanok, akik rossz döntéseket hoznak. De ne qrjunk már ki azokkal, akik a dolgokat rendeltetésszerűen tudják használni csak azért, mert néhányan nem képesek erre.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#44) kchris78 válasza Magnat (#43) üzenetére


kchris78
veterán

én nem írtam hogy tiltsuk be. de a tétlenül nézés nem biztos hogy oké, nyilván amit írsz amiatt nem igazán van jó megoldás, DE az már egy kicsit a másik véglet. Minden IS lehet addiktív, de sok dolog kialakításában a rendeltetésszerű használat mellett hasonló hangsúlyt kap az is hogy minél határon túl több időt töltsön el vele az ember, mert közvetlen kapcsolat van ez és a bevétel között.

(#45) BiP válasza Magnat (#41) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha hülyeségnek tartod, nem kell használni, ilyen egyszerű. Én legalábbis eddig is így tettem.
A sima facebookkal is ez volt. Ha nem akarod, nem használod. Aztán egyre megkerülhetetlenebb. (egyetemi csoportok, óvodai, iskolai szülői csoportok, anyagok, információk, csak itt érhetőek el az egyszerűsége miatt, stb).

Mondjuk a metaverzum kapcsán ez a veszély nem fenyeget. Ez a VR sims érdekességnek jó, de amíg szemüveg kell hozzá, addig ez az átlagembernek no-go.
Mondjuk virtálisba menni VR nélkül is lehet, szóval beszippantani be fogja tudni a népeket.
(csak nyomnia kell az Oculust is, ha már megvették).

Amúgy a mai VR szemüvegek egész jók, nem olyan kényelmetlenek, és bármennyire kézenfekvő, hogy ott a teló, berakod egy dummy szemüvegbe, a gyártók mégis a saját kijelzős cuccok felé mennek. (gondolom könnyebb úgy supportot adni, és nem kell magyarázni pistikének, hogy a 20ezres alsókategóriás izéjén miért nem megy a VR.)
Meg már nem is aranyáron mennek, bár 300dolcsi még mindig nem kevés.

Aki PC-s szemüveget akar, az viszont nagyon zsebbenyúlós.

(#46) kchris78 válasza BiP (#45) üzenetére


kchris78
veterán

plusz azért GPU is kell hozzá nem? nagy felbontás plusz 2 szem..

(#47) BiP válasza kchris78 (#46) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért IS zsebbenyúlós. A pc-s szemüveg (rift, vive) egyik sem olcsó, meg igen, kell gpu is, ami meghajtja.
Mert maga a VR már egy 1060ason is elmegy, de az csak ilyen rajzos metaizékre elég.
PC-s AAA játékhoz alapból combos kell, VRban meg dupla +90Hz is ajánlott.

(#48) Magnat válasza BiP (#45) üzenetére


Magnat
veterán

És ha csinálsz egy a accountot amiben a nevedet meg a mailodat adod meg (ami még csak nem is kell, hgy feltétlenül valós legyen) azért, hogy megkapd az egyetemi feladataidat, konkrétan milyen káros hatása fog téged elkerülhetetlenül érni a nagy Cukkerberg-féle cselszövevénynek? :U

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#49) borges7 válasza Bugarov (#21) üzenetére


borges7
aktív tag

ja hát ezt mondták anno a tévére, számítógépre stb., valszeg csak idő kérdése, és ez lesz az új, menő drog, talán nehezebb lesz lejönni róla, mint a heroinról, ki tudja

(#50) BiP válasza Magnat (#48) üzenetére


BiP
nagyúr

Ok, nem kell, hogy beszippantson, de elkerülni sem tudod. Itt most erről volt szó.
Annyira elterjedt, annyira közös alap lett, hogy még ha minimálisan is (csak egy erre használt accounttal is),de kénytelen vagy használni.

Amúgy az Oculus Questtel is próbálták erőltetni, hogy kötelező lett a fb account, lett is nagy felhördülés.

Igaz, ez kétféle külön kényszer (az egyik egy közösségi nyomás, a másik meg egy gyártói kényszer), de egyre nehezebb megkerülni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.