Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sipi16


Sipi16
senior tag

A Blahás eset után mondták a rendőrök: "Ne villogjunk a mobiljainkkal az utcán." És ha csörög akkor mit csináljak? Mert a mobil információim szerint azért van, hogy bárhol/bármikor elérjenek...

Akkor énekeljünk: Magyaroszáááág ahol...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#2) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Ilyenkor merül fel a kérdés, hogy akkor a rendőrség állami pénzen védi a bűnözőket a becsületes emberekkel szemben?? :W

És még csodálkoznak, hogy ott csalnak az emberek az adóval, ahol lehet.

Én azt mondom: TELJESEN IGAZUK VAN!!! :R

Tisztára, mint a középkorban, amikor az inkvizíció a megfizettette az "eretnekkel" a kínzás költségeit....

(magyarország, 2008.) :(((

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

"Miért nem mentek oda és vágták pofán a kis szemetet?" Nem oda kell menni és pofánvágni, hanem a saját módszerével kell lekapcsolni, mögélopakodni és fejberúgni, ahogy ő is megkéselte a srácot.

(#5) Vincenzo001 válasza Pukkancs (#3) üzenetére


Vincenzo001
csendes tag

Legszívesebben én is ilyesmit írtam volna, csak szerintem ez túl naturalisztikus.

(#6) Vincenzo001 válasza Kalandor (#4) üzenetére


Vincenzo001
csendes tag

Én a Hir TV-ben láttam és ott az általd idézettek mellet (amivel nagyrészt egyetértek) a bezárkózást is említette amely elfogadhatatlan. Ráadásul az ember nappal sincs biztonságban.

(#7) shev7 válasza Kalandor (#4) üzenetére


shev7
veterán

a 14eves sracot tudtommal nem 9 utan szurta le maugli, de lehet rosszul tudom...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#9) cousin333 válasza Kalandor (#4) üzenetére


cousin333
addikt

És ez szerinted jó így? Persze, ne engedjék ki, de biztos, hogy ennek így kellene lennie?

"We spared no expense"

(#10) Pukkancs válasza shev7 (#7) üzenetére


Pukkancs
tag

Ez a maugli szöveg nem a kuruc.info-rol van?

(#13) Vincenzo001


Vincenzo001
csendes tag

Szerintem ez semmiképpen sem normális. A bűnöző bandák nappal is garázdálkodnak. Most bele lehet kötni, hogy hiányosan idéztem, de a lényeg nem ez hanem a jelenség.

(#14) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"Városokat, falvakat tartanak rettegésben bizonyos csoportok."

Milyen csoportok? :F Én kelet Magyarországon nőttem fel és mozogtam is éjszakánként sötét helyeken, de ilyen csoportokat nem láttam még.

"Akkor minek tartják fennt az adónkból finanszírozott rendőrséget,"

Na most nem árt tudni, hogy a rendőrség is igencsak nagy szakmai és anyagi problémákkal küzd. Kész csoda, hogy még fenn tudják tartani ezt a rendet is ami van.

"A problémára való megoldást a civil szerveződésekben látom. Meglátásom szerint jó kezdeményezés lehet ezen célra a Magyar Gárda, ha addig be nem tiltják."

Nem! A magyar gárda távolról sem a közbiztonságért jött létre. Szerintem tiltsák is be, mert van legális civil módja a közbiztonság javításának. Úgy hívják polgárőrság. Hallottál már róla? :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#15) Loha válasza Sipi16 (#1) üzenetére


Loha
veterán

Használj régi mobilt, ami a kutyának sem kell és lehetőleg minél csóróbb ruhákban járj, akkor nem kell tartanod attól, hogy kirabolnak, vmint a koldusok is kevésbé fognak nyomulni... ;]

(#16) Vincenzo001 válasza Vladi (#14) üzenetére


Vincenzo001
csendes tag

Bizonyos etnikumhoz tartozó csoportokra gondoltam és ha tényleg nyitott szemmel jársz/jártál az elmult években akkor nem hiszem, hogy nem láttál ilyet. Az, hogy téged MÉG nem raboltak ki/vertek meg az a te szerencséd.

[ Szerkesztve ]

(#17) shev7 válasza Pukkancs (#10) üzenetére


shev7
veterán

nemtudom honnan van itt olvastam az elobb.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#18) attisx


attisx
addikt

Kérdem én, hol volt a magyar gárda, amikor megkéselték a srácot, vagy amikor azt a másikat agyon verték?! :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#19) Huma válasza Vladi (#14) üzenetére


Huma
addikt

Hogy nem találkoztál velük az max csak a szerencsédnek köszönhető. Én már találkoztam, nem is egyszer.

A magyar rendőrség pedig egy vicc. És biztosíthatlak róla, hogy a rendőrök egy része az orvosokhoz hasonlóan igen jól megél mellékesből.

Én egyenlőre nem tudom mit gondoljak a Magyar gárdáról. Olyan kettős érzésem van velük kapcsolatban. De abban biztos vagyok hogy ha minden így megy tovább akkor itt pár éven, évtizeden belül elszabadul a pokol. És akkor szükségünk is lesz a Magyar gárdára. Meg merem kockáztatni, hogy az évek alatt a többszörösére fog nőni a tagok száma. Hacsak be nem tiltják addigra. (amire sajnos nagy esélyt látok)
A félelmem oka az a Magyar gárdával szemben, hogy a vezetőik tényleg csupán azt akarják e elérni/tenni amit mondanak vagy van valami mögöttes szándékuk. Pl. összegyűjteni a rengeteg indulatokkal túlfűtött embert majd kimosni az agyukat és csúnya dolgokat művelni.

mod: attisx ezt most komolyan kérdezted vagy csak vicc volt?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#20) Daath válasza Kalandor (#4) üzenetére


Daath
csendes tag

Az a gond, hogy a srác 15 éves volt, és az eset fényes nappal történt.

(#21) Pukkancs válasza attisx (#18) üzenetére


Pukkancs
tag

Csak Isten lehet mindenütt egyszerre, a gárda nem.

(#22) stavross


stavross
tag

Amit írsz az valóban létező probléma sajnos :((

Ezt jóval keményebb hangnemben is tárgyalják pl [itt]

Azzal teljensen egyetértek, hogy rendőrség nem tesz semmit :(

Okké hogy a gyerekek 9-10 után ne mászkáljanak az utcán, de azért ne kelljen már félni attól, hogy megkéselik őket mondjuk a telefonjukért!
Pl: amikor előkapja a mobilját, mert anyuka hívja hogy merre jár?

Boldogok, akik nem várnak semmit, mert ők nem csalódnak!

(#23) tkazmer


tkazmer
addikt

én a magyar gárdán, mint olyanon csak nevetni tudok, komolyan, ahogy azok kinéztek a róluk készült fényképeken, mintha mindegyiket legalább 2x a fejére ejtették volna. Szerintem nem lehet őket komolyan venni. Ha már civil szerveződés, akkor a polgárőrség.

Amit megoldásként el tudnék fogadni, az egyrészt a szabályozás módosítása lenne (konkrétan az, hogy ne lehessen mindenféle nemzetiséghez való tartozás, meg kiskorúság, meg hasonló miatt megúszni egy büntetést), másrészt szükség lenne arra, hogy kicsit közösségként éljen a nép, tehát ha valaki látja, hogy egy gyerek késsel hadonászik akkor menjen oda, és vegye el tőle, illetve tegyen lépéseket a közbiztonság fennmaradása érdekében.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#24) Vincenzo001


Vincenzo001
csendes tag

Örülök, hogy sokan felismerik a problémát és azt, hogy ez így nem mehet tovább. A következő lépés már az lesz, hogy fogják mondani, hogy nappal se menjünk ki az utcára. A Magyar Gárdát pedig a tettei alapján kell megítélni és nem az alapján amit a média összehazudozik róluk. Szebb jövőt!

(#25) attisx válasza Pukkancs (#21) üzenetére


attisx
addikt

De Ő sem tett semmit...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#26) Vladi válasza Vincenzo001 (#16) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Elárulom: találkoztam már nem egyszer "Bizonyos etnikumhoz tartozó csoportok"-al. S hogy megúsztam az részben szerencse, részben a hozzáállásom kérdése. Nameg, hogy kritikus helyzetekben észnél voltam.

A magyar gárda meg nem megoldás semmire. Éppúgy problémás a léte és célja, mint anno az mna-nak.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#27) Loha válasza tkazmer (#23) üzenetére


Loha
veterán

tehát ha valaki látja, hogy egy gyerek késsel hadonászik akkor menjen oda, és vegye el tőle,
Sztem meg vedd el tőle te, csak nehogy jól lábonszúrjon... ;] Egyébként a rendőrök dolga lenne a söpredéket kiszórni pl. a blaháról...

(#28) Pukkancs válasza attisx (#25) üzenetére


Pukkancs
tag

Ahhoz meg mi közünk, a gárdárol van szó.

(#29) attisx válasza Pukkancs (#28) üzenetére


attisx
addikt

Te hoztad szóba "Istent", nem én.

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#30) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Érdekes, hogy prüszkölnek sokan a Magyar Gárda miatt. Így volt ez a Polgárőrség első csoportjainak megalakulásánál is. Na, most aztán lesznek túlkapások, majd jól erőszakoskodni fognak, jaj szegény fejünknek.

Mondanék azért valamit.
Mikor Szűrös Mátyás kikiáltotta a Parlament erkélyéről, hogy immár szép új rendszerünk van, kicsit kocsonyás volt még az egész. Senki nem tudta, mire számíthat, mit hoz a (közel)jövő.
És eljöve egy rövidke skinhead korszak.
Ahhoz képest, hogy milyen hírnevüket keltették, szinte elenyésző volt erőszakosságuk. Ha mégis tettlegességre került sor, azt provokáció váltotta ki. Mondok példát is. Ácsorogtak egy buszmegállóban, a buszból meg kiszólt valaki, hogy mi van, hülye kopasz magyarok? Tényleg lerángatták, tényleg megverték az illetőt, mert a magyarságot szidta.
Megjegyezném, hogy a kisgazdák rendezvényein rendfenntartóként voltak jelen mindaddig, amig Torgyán ékesszólóan beléjük nem rúgott.
A MIÉP gyűlésein, rendezvényein szintúgy ott voltak, és soha nem volt semmi balhé, atrocitás. Ügyesen kikerülték a provokációkat, ám határozott fellépésükkel megakadályoztak minden rendbontást.
Nos, az etnikum nagyon csöndben volt. Nem tudták, mire számíthatnak.
Ennek értelmében jó volt a közbiztonság.
Aztán politikai, ilyen-olyan nyomásra üldözötté váltak a skinhead-ek. Szidhatja őket bárki, én mégis azt mondom, hogy kiváló rendfenntartók voltak. Félelmet keltettek? Ugyan kiben? Én a legnagyobb nyugalommal mentem a fekete dzsekis kopasz legények csoportján keresztül.
Azóta rettegés lett az úr. Nincs már vissza tartó erő, a garázdaság elharapózott. Zárkózzunk be? Tényleg ez a megoldás?

Amondó lennék, hogy tisztelet illeti a Magyar Gárdát. Felvállaltak valamit, amely a magyarság biztonságát szolgálja. Tettek bármit, amiért elítélhetők lennének? Ugyan kérem...

Ami magyar, az eleve bűnös, káros, rossz lehet?
Ugyan kérem...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) ipavlidu! válasza Vakegérke (#30) üzenetére


ipavlidu!
tag

Na igen, utolso soroddal nagyon igazat mondtal. Nezz csak meg egy csomo magyar forumot, oldalt (netalan az in*exet), es mindenutt csak az fogja az emberek szemet szurni, ha valami pl. arpadsavos mintazatu.

Na most ezt "jolmegaszontam", remelem erted mire gondolok.

(#32) tkazmer válasza Loha (#27) üzenetére


tkazmer
addikt

ez a mondat csak a folytatásával együtt helyes, ami így szólt: " illetve tegyen lépéseket a közbiztonság fennmaradása érdekében.".
Egyébként nem szúr lábon, ebben biztos vagyok. Egyrészt 3 fejjel magasabb vagyok nála, másrészt a közbiztonság fennmaradásának érdekében azt is tudom tenni (és ez inkább rám vallana, ha már rólam van szó), hogy addig beszélek vele, ameddig a rendőrség arra nem jár. Elvonom a figyelmét, időt nyerek.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#33) tkazmer válasza Vakegérke (#30) üzenetére


tkazmer
addikt

A Magyar Gárda pártok és határok felett áll.
nem vagyok benne biztos, hogy ez igaz, és ha ilyen állításokkal kezdik, akkor ott valami komoly gondnak kell lennie:)

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#34) Vincenzo001


Vincenzo001
csendes tag

Sokan mondják, hogy a Magyar Gárda félelmet kelt. Tételezzük fel, hogy éjszaka állunk két utca előtt. Az egyikben gárdisták a másikban egy utcai bűnözői banda van. Ti melyik utcába mennétek be? Mert én abba ahol a gárdisták vannak.

A falvakban ahol nagy létszámú etnikum él még rosszabb a helyzet. Terrorizálják a zömében védtelen idős embereket, ellopják a terményt, betörnek, rabolnak, gyilkolnak. Őket ki védi meg? A rendőrség? Hát hogyne, valószínű... Nem véletlenül ezekben az időkben alakult a Magyar Gárda mivel szükség van rá.

(#35) Vincenzo001 válasza tkazmer (#32) üzenetére


Vincenzo001
csendes tag

tkazmer! Nem rossz dolgokat írsz csak ezek egy része nem nagyon van köszönőviszonyban a valósággal. Ezekkel nem lehet beszélni, mivel nem értenek a szép szóból. Másrészt simán megszúr mivel tisztában van vele, hogy nem lesz semmi következménye. Ha valakinél kés van annak nem kell különösebben erősnek lennie, hogy súlyos sérülést tudjon okozni így hiába vagy 3 fejjel magasabb.

(#36) tkazmer válasza Vincenzo001 (#34) üzenetére


tkazmer
addikt

szégyen a futás, de hasznos:)
egyébként valószínűleg a gárdistásba, mert az sokkal bürökratikusabb rendszer, tehát adott esetben nem reagálhatnak olyan gyorsan, mint az utcai banda.
ezen kívül a megoldást továbbra sem bennük látom, nem gondolom, hogy egy gyakorlatilag saját külön világban élő szerveződésnek kellene a rendet fenntartania, ugyanis ez a szerveződés a saját szabályai szerint játszik, minden esetben.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#37) tkazmer válasza Vincenzo001 (#35) üzenetére


tkazmer
addikt

lehet, hogy nem ért a szép szóból, de ameddig válaszol, vagy kinevet, addig az adott helyzet áldozata el tud menekülni. Ez már elég lehet.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#38) Vakegérke válasza ipavlidu! (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Először is egy link: [link]

Az oldalról egy idézet:
"Úgy mondhatjuk, hogy Aba Sámuel bár nem Árpád-házi, de az ennél ősibb Csaba-házából való. Ezért viselhetett sávos zászlót."
Tehát az Árpád-sávos zászló semmiképp sem lehet negatív jelkép. Dicsőséges múltunk darabja. Történelmi zászlóink első tagja az Árpád-sávos zászló volt.

Csak az fél történelmi jelképeinktől, akinek van rá oka. Csak az berzenkedik ellene, aki azt szeretné, hogy a magyarság megtagadja múltját.

Én nem félek az Árpád-sávos zászló láttán, inkább büszke vagyok rá. Nekem több, mint ezer éves múltam van.
Magyar vagyok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) Vakegérke válasza tkazmer (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg komolyan gondolod, hogy a menekülés a megoldás?
Ugyan hova?

Jöjjön csak az a Magyar Gárda.

Mod: "A Magyar Gárda pártok és határok felett áll."
Minden magyarért alakult szervezetről van szó. Márpedig határok választják el egymástól a magyarokat.
Ki is mondta, hogy 15 millió magyar miniszter elnöke akar lenni? Talán ő nem vette figyelembe, hogy határok felett kíván állni?

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Vakegérke válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kiegészítés.

Pártoktól független, ezt jelenti a Pártok feletti.
Baj? Nekem tetszik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) tkazmer válasza Vakegérke (#39) üzenetére


tkazmer
addikt

ha ezzel megoldok egy problémát, akkor igen, úgy gondolom, hogy egy megoldás. mégpedig a vázolt esetben (azaz adott egy bántalmazni próbált gyerek, akit valamilyen módon meg kell védeni. nos szerintem a legoptimálisabb megoldás arra az, ha az illető elmenekül. ha te ezt nem így látod, kérlek indokold meg, hogy miért nem.)

Tényleg komolyan gondolod, hogy a menekülés a megoldás?
Ugyan hova?

Egy olyan pillanatban, amikor nemzetünknek már nincs hová hátrálnia.
csak én tudok hasonlóságot felfedezni?
ha máris ilyen hatással van a magyar gárda, akkor nem hiszem, hogy megoldás lehet bármire.

(#40) Vakegérke
a pártok feletti a függetlenség mellett pozíciót is takar.

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#42) Huma válasza Vakegérke (#38) üzenetére


Huma
addikt

Kösz a linket. Hiánypótló.

tkazmer: Nem hiszem, hogy az a megoldás amit te mondasz.

A rendőröknek már rég rendet kellett volna tenniük a Blahán.
Egy 12 éves fiú is pontosan tudja mit tesz. Javítóba vele, de ne olyanba ahonnan csak úgy simán kisétál hanem egy börtönhöz hasonlóba.

Én úgy vélem hogy a cigányokkal szemben erős pozitív diszkrimináció van a felsőbb körökben. Ez amúgy a fejlett országokra jellemző probléma. Pedig egyszerű a dolog. Olyan, hogy faj ellenes bűntett nincs. Ha megvertek valakit akkor ítéljék el azért. Az mindegy, hogy azért tette mert nem volt rajta sapka vagy pedig azért mert nem tetszett a bőrszíne. Miért kap valaki pl 2 évvel többet azért mert mondjuk akit félig agyonvert az roma? Ember-ember. Egyenlő bánásmód.
Ha kiejtik a mágikus szót, hogy rasszizmus, az összes médiaszemélyiség/politikus fülét farkát behúzva menekül. És ezt tudják a cigányok is. Ezért bármilyen apró kis problémájuk van már harsogják is serényen.

Ezt a hozzáállást kéne elfelejteni a fejeseknek. Az EU ebben a tekintetben (is) egy nagy fos. Nem kéne mindig a seggét nyalni.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#43) tkazmer válasza Huma (#42) üzenetére


tkazmer
addikt

ok, de kérlek indokold meg, hogy miért

a pozitív diszkriminációval mindenképpen egyetértek, de nem csak az ilyen jellegű esetekkel kapcsolatban, különösnek találom pl, hogy valaki kaphat olyan mértékű szociális támogatást, amiből meg lehet élni.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#44) Vladi válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nem. Ne jöjjön. Túl sok a "határeset" meg "éppen hogy". Láttunk már ilyet eleget. Ne jöjjenek. Az az idő már rég elmúlt. Remélem.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#45) Vakegérke válasza tkazmer (#41) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg nem értek veled egyet.

Most komolyan gondolod, hogy itthonról elindulva jól megtervezett menekülési útvonalakkal bejegyzett térképet viszek?
Komolyan gondolod, hogy optimális megoldás az erőfitogtató senkiháziak elől elmenekülni?

Az erőszak erőszakot szül.
Ha az erőszak a megoldás, akkor tessék, legyen erőszak. Miért a becsületes embereknek kell behúzniuk fülüket-farkukat? Hasson oda az illetékes szerv, hogy ne kelljen félnie senkinek még a sötét mellékutcán sem. És ha erre rendvédelmi szerveink nem képesek, akkor áldani fogom a Magyar Gárda nevét, ha ők megvédik az ártatlan, kiszolgáltatott lakosságot.

Ami pedig a "pártok feletti" meghatározást illeti, úgy félsz tőle, mint egy pisis késétől, már meg ne haragudj.
Talán jobb lenne, ha valamelyik párt csatlósa lenne a Magyar Gárda?
Arról van szó, hogy egyik párt sem irányíthatja, nem részre hajlók.

Tényleg nem látod, hogy már nincs hova hátrálnunk?
Elszabadult a pokol. Bandák garázdálkodnak, 12 éves pisis szurkál. Tűrni kéne megadóan, és mosolyogva nyújtani nekik pénzünket, vagy amit kérnek?

Én azt akarom, hogy a Magyar Gárda megszilárdítsa a közbiztonságot.

Jómagam is voltam polgárőr. Az a mocsok, amiről itt beszélgetünk, csak a felszín. Töredék százaléka jut a köztudatba annak, ami valójában történik az utcákon. Tettük amit tehettünk. A rendőr mellett állt a törvény, de a hatékonyabbak mi voltunk. A rabló, tolvaj, bűnöző nem ért másból, csak az erőfölényből. A jogait ismeri, de az áldozat jogaira nincs tekintettel.

Nem szeretném, nem akarom, hogy félelemben kelljen élniük a becsületes embereknek.

Egy voks a Magyar Gárda létjogosultságára.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) Vladi válasza Vakegérke (#30) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

"Mondok példát is."

Ilyen példát én is tunék mondani... amikor a "magyar kopasz" társaság viselkedett úgy, hogy az szégyenletes nem csak Európában de az egész világon az lett volna...

Béke veletek.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#47) Huma válasza tkazmer (#43) üzenetére


Huma
addikt

Azért nem az a megoldás mert az csak tüneti kezelés. Nem oldja meg a problémát. Amúgy sem mindenki képes menekülni (lsd kisebbek, de főleg az öregek).
És egy késsel hadonászó embert nem egy polgárnak kellene leállítania hanem a rendőrségnek. Meg úgy általában a fiúnak ott sem kellett volna lennie. Egy szép rácsos épületen belül kellett volna épp focilabdát varrni vagy valami hasonló hasznos tevékenységet folytatnia.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#48) Vakegérke válasza Vladi (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

A Polgárőrség is csendben, törvényesen teszi a dolgát. Van rájuk panasz? Nincs.

Még semmit nem tett a Magyar Gárda, máris elítéled.

Magyar. Jöhet. Inkább, mint egy "fütty"gárda.

Legyen végre rend, közbiztonság.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) R.P. válasza Kalandor (#12) üzenetére


R.P.
aktív tag

az, hogy ne engedjenek ki 14 éven alattiakat este 10 után a szülők az utcára, szerintem rendben van

ezt szerintem magad sem gondolhattad komolyan... :U

[ Szerkesztve ]

(#50) Vakegérke válasza Vladi (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

(#14)-es bejegyzésed alapján nem találkoztál még olyan mérvű bűnözéssel, bűnöző csoportokkal, amelyről, akikről itt szó van.
Könyörgöm, akkor hogy tudod megítélni, hogy mekkora szükség van egy pártatlan rendfenntartó csoportra?

Nem akartam fehérre mosni a skinhead-eket, erről szó sincs. De amig itt voltak köztünk, egy nagyanyónak, gyereknek, békés ácsorgónak nem volt mitől félnie.

Béke legyen mindenhol, szűkebb pátriádban is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.