Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) peti85


peti85
senior tag

Én egy nettopot használok HTPC-nek (Atom D525+ION2, 2GB DDR3, 320GB HDD, DVB-C/T tuner). Megjelenése is teljesen OK, de mérete miatt akár a TV mögött is elférne. Itt a hardveraprón vettem két évvel ezelőtt 30e-ért. Vettem hozzá még egy USB-s infra vevőt, amit Eventghost-tal bármilyen infra távirányítóval felprogramozhatok (ezért van Win7 a gépen). Ja és bekapcsolni is tudja a gépet távirányítóval! Nekem a sebessége abszolút rendben van, a HDD miatt kicsit lassú a bootolás, de nem vészes. Full HD filmeket szoktam lejátszani (3D nem érdekel), BD-t is viszi, mindent hálózatról játszik.
A szoftver természetesen XBMC (még nem Kodi).
A TV-tunert nem használom, mert a UPC CI+ kártyáját nem lehet PC-vel használni, pedig akkor adnám vissza a boxukat.
Ami megfordult a fejemben, az egy HDMI-CEC-USB kütyü, hogy a TV távirányítójával tudjak mindent vezérelni, de nem ér meg ez nekem 10-15.000 Ft-t, mert a mostani megoldás is teljesen OK.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.