Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

A cím alapján már megijedtem, hogy nem lesz PC-s verzió. De megnyugodtam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#2) Def26


Def26
félisten

Az a kép az elején "ingame" kép? Baromi szép. :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) GypsFulvus2


GypsFulvus2
őstag

Nnna, ezt is szarrá DLC-zik. :( Nem lett volna egyszerűbb beépíteni, ha már a megjelenéssel egyidőben jön ki? Vagy fizetős lesz? Remek lenne...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#4) boeing válasza TazLeacher (#1) üzenetére


boeing
senior tag

Az durva lett volna. :K

(#5) Morden24


Morden24
nagyúr

Nagyon jó. Bár nem igazán volt arról szó, hogy 1-2 éven belül kimenne az X360, szóval nem értem, miért hitte volna bárki is azt, hogy nem jelenik meg... :)

Én személy szerint már nagyon várom a 2. részt. 29-étől kezdve türelmetlenül várom a postást :D

Sectumsempra - For Enemies

(#6) vante


vante
aktív tag

Kicsit Blikkes a cím, hirtelen a szívemhez kaptam, hogy a PC-n nem lesz :D De megnyugodtam.

(#7) jahrn válasza GypsFulvus2 (#3) üzenetére


jahrn
senior tag

Akik ujonnan veszik meg a jatekot azoknak a 2 elso napi DLC ingyen lessz, akik pedig hasznaltan azoknak meg fizetni kell majd erte.

(#8) aram01 válasza jahrn (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

2 első nap ingyenes,jó kis beetetés

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) vante válasza aram01 (#8) üzenetére


vante
aktív tag

És akinek új, de későn érkezik meg? :DDD

(#10) Xirtam válasza Def26 (#2) üzenetére


Xirtam
veterán

of course ingame...és a játékban található videok is ingame videók! Nem pedig renderelt videjók!

(#11) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Ezt most nem értem. Minden játék 2. része csak egy átvezető lesz az első és a harmadik közt?

(#12) -kdM- válasza BloodyEddie (#11) üzenetére


-kdM-
senior tag

igen, mint a star wars-ban is "csak" atvezetes a 2-3-4-5. resz

(#13) BloodyEddie válasza -kdM- (#12) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Az pedig film, de ezt Te biztos tudtad :)

Pl MW2 sztorija is jóra sikerült, de egy hirtelen vágással lett vége, aztán várhatunk a 3-ra ami lezárja a történetet. Erre gondolok, ha nem lett volna egyértelmű. Az SW egész más.

(#14) Vistaboy


Vistaboy
veterán

A hivatalos oldalon úgy írják, hogy minden eredeti kópia tartalmazni fog egy Cerberus Network Card-ot. Ezen a kártyán lesz egy kód, amit aktiválva hozzájutunk az összes DLC-hez. Anélkül nem. Az pedig, hogy melyik DLC lesz ingyenes, és melyik nem, arról egyelőre annyit tudni, hogy az első napon elérhetőek tutira ingyenesek lesznek, a későbbiek meg majd kiderül.

"Players who access 'The Cerberus Network' will receive the first DLC pack on January 26th (launch day in North America) featuring new missions and in-game items. Included in this pack is a mission that introduces Zaeed, a rugged and deadly gun-for-hire who is recruited to join Commander Shepard's mission to save mankind.

After launch, BioWare will release another DLC pack for Mass Effect 2 that introduces the Hammerhead, a new vehicle in the Mass Effect universe. This agile hover tank features improved handling on rough terrain and maneuvers deftly in combat -- a necessity for players traveling across harsh planetary environments throughout the galaxy. In addition to this new vehicle, BioWare will release new missions and unique in-game items, including Cerberus Assault Armor which boost shields, health and heavy weapon ammo and the M-22 Eviscerator Shotgun."

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#15) jahrn válasza aram01 (#8) üzenetére


jahrn
senior tag

Ugy latom nem erted.
Azert elso napi, mert amint lehet kapni a jatekot a dlc is letoltheto (jan26/29)
A 2 dlc TELJESEN ingyenes ujonnan vasarolt ME 2 hoz, az mind1 h most februarban veszed meg vagy jovo novemberben. Csak azok fizetnek erte akik a jatekot hasznaltan veszik meg.

[ Szerkesztve ]

(#16) -kdM- válasza BloodyEddie (#13) üzenetére


-kdM-
senior tag

akkor fallout...ennyi erovel aminek tobb mint ket resze van, a kozbenso reszei atvezetesek...ami igaz, mi a baj vele ha nem tudod a veget?

(#17) vante válasza jahrn (#15) üzenetére


vante
aktív tag

És azt honnan fogják látni, hogy használt? Vagy ez a card-os egyszer használatos? És ha nem használja fel valaki akkor, hanem továbbadja a játékkal?

(#18) Jander


Jander
senior tag

Elég nehéz is lenne megoldani, hogy a második rész befejezését tartalmazó játékmentést át tudd menteni xbox720-ra. Szóval ez nem igazán (meglepő) hír.

De már csak 6 nap! :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#19) BloodyEddie válasza -kdM- (#16) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Mondjuk az, hogy csődbemegy a stúdió vagy megveszi más a jogokat, és vagy sosem készül el, vagy igénytelenül lesz befejezve.

(#20) Prof01 válasza Xirtam (#10) üzenetére


Prof01
veterán

Nagyon szép lesz. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#21) csoli31 válasza BloodyEddie (#19) üzenetére


csoli31
aktív tag

Nem gondolod, hogy túlságosan pesszimista vagy?!
Amúgy meg engem ez a hír hidegen hagy, mert nincsen Xbox360-am. Én majd PC-n fogom játszani, ha lesz rá pénzem, és még be fogom tudni szerezni a gyűjtői kiadást. Na persze addig a gépem előtt fogok zokogni, és megpróbálni távol tartani tőlem azt a késztetést, hogy letöltsem valahonnan (illegálisan)! :DDD

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#22) Xirtam válasza Prof01 (#20) üzenetére


Xirtam
veterán

Acicem :C :C

(#23) Misály


Misály
addikt

]Nemtudom egyetlen bajom van az egésszel az összes videón Shepard túl jóképű mintha a baywatchból lépett volna ki:D Amúgy jelenleg tolom végig másodszor kicsit keményebb hangvétellel (no mercy) Shepard is kicsit kegyetlenebb mint első nekifutásra volt. Maxos intimidate-el ritka szórakoztató a játék :D

Szerintem egy normális sokat megélt katona így nézne ki:

[ Szerkesztve ]

(#24) Xirtam válasza Misály (#23) üzenetére


Xirtam
veterán

Én 4x az alap shepard fejjel vittem végig szerintem az tökéletesen illik a hanghoz a névhez a storyhoz! :C

(#25) TazLeacher válasza Misály (#23) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nekem majdnem hajszálra így néz ki a karakterem.... :C

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#26) GypsFulvus2 válasza Vistaboy (#14) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Köszönom az info-t, és neked is Jahrn! Akkor várok egy kicsit, mert ez a 10-12k számomra elég borsos ár. Bár lehet hogy nem bírom ki...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#27) L3zl13 válasza Xirtam (#24) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Férfiban nekem sem sikerült jobbat összehoznom. A női Shepardom viszont sokkal jobb mint a default szerintem. :D

Aki hülye, haljon meg!

(#28) Xirtam válasza L3zl13 (#27) üzenetére


Xirtam
veterán

Volt női?! :DDD OMG :D

(#29) luw2win


luw2win
őstag

Az első részét végig kellene játszanom, hogy értsem a 2.at?

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#30) PowerBuldog válasza luw2win (#29) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem árt, de nem előfeltétel.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#31) Elmör válasza PowerBuldog (#30) üzenetére


Elmör
senior tag

Jaja, bár én végigtoltam már nincs meg a mentésem, akkor lehet én csak stock Sheparddal kezdem a másodikat? :DD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#32) --Disztroj-- válasza luw2win (#29) üzenetére


--Disztroj--
senior tag

Annyira jó a story hogy azt eleve nem kéne kihagyni a buliból.
Sztem anélkül kicsit bele az arcba meg poénlelövős a 2. rész, de ez szubjektív.

Misály: Nekem se jön be az alap karakter, mostani videókban is úgy mereszti a szemét mint egy hullakész fehérneműmodell

Az enyém hasonlóan edzettebb figura
[link]

[ Szerkesztve ]

A jó bor is megárt, ha sok! Hallgasd meg Sono Matto Bozo

(#33) HaaS


HaaS
addikt

Tegnap reggeli, kávézásos infó a melóhelyemről: az ötödik rész már csak GBA-ra jön ki, szóval aki teheti, készüljön fel rá.
Nekem történetesen van egy eladó, karcmentes gépem.

:D!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#34) Elmör válasza --Disztroj-- (#32) üzenetére


Elmör
senior tag

A történet tényleg nagyon jó, de érdemes kihagyni a mellékküldetésekből sokat, mert azok csak szétszabdalják a történetet és szinte semmit sem érnek. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.