Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) #97623552


#97623552
törölt tag

Békéscsabán a Renault márkaszerviz is kicseréltette volna a kuplungot a kocsiban, holott csak pont ellenkező irányba állították a bowden feszítőt. De ugyanúgy a Bosch is! A klubtársak is csodálkoztak, mikor felvetettem a kérdést. Küldtek képet, hogy merre kéne állnia a csavarnak, hát igen, pont az ellenkező irányba húzták rá. Márkaszervizben 90e lett volna, Bosch-nál kb 75 a kuplung csere. Eléggé fent fogott a pedál.
Maszek megcsinálta ingyen, mivel csak a helyére kellett tekerni. Egyszerű kis autó ez, mint a faék.
Mondjuk Meszlényiék amúgy is mindig lehúztak, hűtő cserénél 8000 forint a légtelenítés-töltés, ürítés+külön a folyadék, munkadíj, hűtő... valami 40e lett a vége. Többet hozzájuk nem megyek. Ennél a munkánál akadtam ki igazán. Ja, és lehet nem is volt lyukas a hűtő sem, így utólag belegondolva! A bónusz, hogy nem volt normálisan légtelenítve, így a hőmérséklet kijelző ugrált 2-4 csík között. (Logennél szokott, egyébként lényegtelen, 6 fok kb a különbség, fogyasztáson nem látszik, fűt is rendesen) A maszek ezt is megcsinálta normálisan.
Legjobb, amikor szerviz után hívnak, hogy mennyire voltam megelégedve. Na akkor elmondtam a véleményem, a hölgyike köpni nyelni nem tudott. Rögzített hívás, RH központ. Bár gondolom magasról tesznek rá, de nekem jól esett.
A maszeknak nincs 3 lebzselő munkafelvevője, akik közül 2 amúgy is lenézi mert Logan... (Akkor minek van egy Dacia-Renault márkakereskedésben???)
A maszek nem nézi le az olcsóbb autókat se, lehet 40 éves roncs is felőlük.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.