Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez nem is kérdés.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#2) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Nagyon kedvezo aron adjak a telefont egyes helyeken. Persze egy kicsit kacifantos a dolog, hisz akik telen lumia800 at vettek azoknak korantsem jar le ilyen hamar a huseg:)

YNWA

(#3) feddel válasza BoC1ka (#2) üzenetére


feddel
senior tag

Én most épp ezen variálok: vegyek-e egy Lumia 800-at az asszonynak, vagy várjak valami közepes wp8 Nokiára. De meddig várjak? Megéri még L800-at venni?

(#4) Rolly


Rolly
veterán

én is szeretnék wp8-as L920-at csak lehetne már kapni itthon is ...

(#5) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

[troll-mode: on]
hát igen, lassan veszi észre a sok elvakult nokia fan, hogy a kedvenc gyártójuk felett eljárt az idő... ;]
[troll-mode: off]

egyébként meg grat a nokiának az eredményhez, bár az most még nem látszik, hogy a hiány azért alakult ki mert kis készlettel indultak neki a karácsonyi szezonnak, vagy mert tényleg ekkora az érdeklődés

(#6) ngabor2


ngabor2
nagyúr

nehogy a kis készletbe bukjanak bele... főleg karácsony előtt.

(#7) smkb


smkb
őstag

"Elisa mindössze 5000 modellt rendelt, ám a korábbi modellektől eltérően az első készlet már az előrendelés kezdetekor kiapadt, így az üzletekben csak bemutatópéldányok lesznek."

... eközben meg hogy is volt, hogy valamelyik xiaomi modellből 4 perc alatt adtak el 320.000 dbot vagy hogy, és akkor az ugye még mindig sehol nincs a Galaxy S3 eladásokhoz, ahol előrendelésbe elment 5 millió...

[ Szerkesztve ]

(#8) Ati3120


Ati3120
tag

Jó látni hogy kezdik össze szedni magukat a finnek ,így tovább! Bár azt nem merték meglépni hogy PW808 szintű kamerát pakoljanak bele ami kicsit szomorú számomra . :(((

(#9) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Nagyon helyes. Szolgáltatókhoz is jöhetne már.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

tegnap megfogdostam egy pirosat...

Tényleg nehéz - de ezen túl lehet lépni, felül lehet kerekedni.
Na de az, hogy egy ilyen fullos és drága telefonnak a burkolata fényes, csúszós, ujjlenyomat-gyűjtős a burkolata... Borzalmas... Pedig a készülék maga korrekt teljesen. Komolyan azon filóztam, hogy a finnek még mindig saját maguk ellenségei? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) Bici válasza smkb (#7) üzenetére


Bici
félisten

Az S3-ból gondolom összesen ment el előrendelésre 5 milla.
A L920 5000-es darabszáma pedig egyetlen boltra érvényes...

Először várjuk meg az összesített eredményeket.

Szerintem sem lesz akkora durr egyik WP8-as csúcsmodell sem, mint egy bajáratott nevű Androidos csúcsmodell utódja, de temetni nem kell még a Nokiát. Majd ha a WP8 beindul, akkor lesz majd összehasonlítható a kettő.

(#10) bolondember: Ízlés dolga. Nekem pl. nagyon tetszik a L920 egy darabból álló polikarbonát külseje és itt a cégen belül is bejött sokmindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#12) Dr.Anonymus válasza bolondember (#10) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ha nem moderátor lennél akkor egy ilyen beszólás után valószínűleg halálra köveznének a nokia fan-ek :DDD , de így megteheted, hogy kimondod - a nénányaknak - savanyú igazságot:
ezt is elcseszték :W

(#13) Petester válasza smkb (#7) üzenetére


Petester
senior tag

Értelmes hasonlat... :N Csak halkan jegyzem meg, hogy Finnország 4 mobilszolgáltatója közül egyet említ meg a hír....

(ó\_!_/ó)

(#14) arn


arn
félisten

a 800as tokjaba csinalhatnanak inkabb vmi jot :) az kicsi, praktikus.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#15) Lenry


Lenry
félisten

rájuk is fér :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Dr.Anonymus válasza Bici (#11) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

lehet azt a burkolatot nem csillogósra is csinálni
pl. a htc-é matt
szerintem sokkal elegánsabb

ezt a törés álló csillogó műanyagot utoljára oviban láttam... ugyanis pont ebből készülnek a lego kockák :DDD
akkor még tetszett is :D

(#17) Misály válasza Dr.Anonymus (#16) üzenetére


Misály
addikt

csak pirosban gyartjak a keszuleket

(#18) emvy válasza bolondember (#10) üzenetére


emvy
nagyúr

Feketeben van matt. A fenyes nem csuszik jobban, mint a matt, valojaban.

Nekem is a matt jon be, de latom, hogy mi volt az elkepzeles.

while (!sleep) sheep++;

(#19) Bici válasza Dr.Anonymus (#16) üzenetére


Bici
félisten

Ez szubjektív. Nekem a fényes tetszik jobban. :K
Pirosban inkább legyen fényes, mint matt piros. Az olyan 1200-es zsiguli stílus. :DDD

Elegánsnak ott a matt fekete.

Egyébként ezt mind úgy mondom, hogy sosem tetszettek a Nokia okostelefonok a rajtuk levő OS-ek miatt.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#20) Peterson_ válasza bolondember (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Irigyellek:)
Viszont kellemetlen, ha a telefon mellé az ember cipelhet magával törlőkendőt is.
Én mondjuk simán vállalnám, ha hozzámvágnának egy ilyet:))

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#21) Bici válasza Peterson_ (#20) üzenetére


Bici
félisten

Ha egy ilyet hozzádvágnának, akkor meghalnál... 185g + éles sarkok... ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#22) afk22 válasza Bici (#21) üzenetére


afk22
tag

Arrol nem is beszelve, hogy nagyon nem akar osszetorni :)

link

(#23) Peterson_ válasza Bici (#21) üzenetére


Peterson_
addikt

Gondoltam is rá, hogy idézőjelbe kellett volna tennem.
De jár az 5 pont, kolléga;]:R

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#24) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

12,2% egy nap alatt az nagyon durva. Szurkolok nekik, remélem ez a teló tényleg visszahúzza őket valamennyire (már csak a magyar gyár miatt is). Én is beneveznék, de nálunk biztos lesz vagy 180-200 ezer. Majd ha lemegy kicsit, hátha összejön annyi :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#25) Peterson_ válasza afk22 (#22) üzenetére


Peterson_
addikt

Csórikám...nézni is rossz.
De meglepően masszív:D

[ Szerkesztve ]

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#26) Lall


Lall
veterán

"a kommunikátorok óta nem látott, 185 grammos kivitelben."

Ez minden egyes cikkbben benne lesz? Már kicsit unalmas ezen rugózni és a kommunikátorok óta is volt pár súlyos készülék a piacon.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#27) afk22 válasza Peterson_ (#25) üzenetére


afk22
tag

Ennek a videonak van elozmenye, amikor siman csak leejti, meg amikor kalapacsnak hasznalja. Ezek utan esett neki igy...

(#28) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ezen nem is csodálkozom. Valóban nagyon jó lett a marketing, és a teló is nagyon szuper. :K

(#29) Hiperwolf válasza Lall (#26) üzenetére


Hiperwolf
tag

Nem rossz ez, hogy ezen rugóznak. Ingyen reklám. :U

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#30) zed juron válasza ngabor2 (#6) üzenetére


zed juron
aktív tag

Nekem fehér FÉNYES Lumia 900-as van (kettő is :D), de nekünk éppen ez a fényes kivitel jött be szemben a matt felülettel. Sokkal-sokkal elegánsabb mint a matt. Az asszony nem szereti a fehéret de a fényes felület miatt neKi is jobban bejött mint a kék ami matt. Ja, és az asszony droidról (SE X10i - nem a mini) állt át L900-ra, mert egyszerűen megutálta érthető okokból.

Másrészről a 920-as szériából is tudomásom szerint nem mindegyik fényes...

(#31) Rolly válasza zed juron (#30) üzenetére


Rolly
veterán

wááá és itthon meg még nem lehet kapni szolgáltatóknál :(

(#32) BoC1ka válasza feddel (#3) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Enis erosen gondolkodom a lumia 800 on...amugy ugyanazok a progik lesznek elerhetoek mindkettore...persze kivetel ezek alol a hardverigenyes programok es jatekok.

valaki kijavithatna hha tevednek!:)

YNWA

(#33) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ez még mindig a harakiri korszak a Nokiáéknál, de mekkora óriási és nehéz... egyértelmüen bukásnak van tervezve, olyan érzésem van mintha ezeket nem emberek terveznék, hanem ovodás földönkívüliek, egyáltalán nem tükrözik az emberi igények és kényelemi szempontokat

Cseberből vederbe

(#34) Egonyolc


Egonyolc
aktív tag

csak az a szürke, azt tudnám feledni
:U

++?????++ Out of Cheese Error. Redo From Start. +++ Divide By Cucumber Error. Please Reinstall Universe And Reboot +++

(#35) Misály válasza LEFTHORSE1 (#33) üzenetére


Misály
addikt

Olvasd már el a hírt...

(#36) feddel válasza BoC1ka (#32) üzenetére


feddel
senior tag

Mik a hardverigényes programok, amik 920-on (vagy 820-on) mennek 800-on pedig nem?

(#37) Tomy Yayo válasza BoC1ka (#32) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Tévedsz :)

Amit eddig fejlesztettek WP7-re, az mind fog futni WP8-on. DE az új programok, amik már WP8-ra íródnak zéró kompatibilitással rendelkeznek a WP7 irányába. Hacsak nem veszi a fáradságot a programozó, hogy portolja WP7-re is (ami fogalmam sincs mennyi plusz meló, de ha fejlesztő lennék nem igazán foglalkoznék ilyesmivel, főleg, hogy annak felhasználórétegnek nagy része - többek között a kompatibilitás miatt is - valószínüleg át fog migrálódni WP8-ra).

És nem hardveres korlátokról van szó (bár az is), hanem hogy új alapokra van helyezve a WP, közös alapokat kapott az asztali Win8-al és a WinRT-vel, így könnyebb az átjárás a három rendszer között.

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#38) Misály válasza feddel (#36) üzenetére


Misály
addikt

Leginkább az új generációs játékok lesznek.

"közös alapokat kapott az asztali Win8-al és a WinRT-vel" - kernelt

[ Szerkesztve ]

(#39) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezt a készüléket még én is elfogadnám. Sőt rég mondtam ilyet egy Nokiára, ha bár elég nagy fan voltam. De nem tudni hogy lesz e nálunk hivatalosak. A zug gsmbolt árra egy vicc. Meg persze nekem túl kicsi.:D Nekem speciel a súlyát illetően nem lenne problémám.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#40) Rolly válasza Cyberpunk (#39) üzenetére


Rolly
veterán

nekem is a zuggsm árával van bajom 170000 körül van itt-ott ha lemenne függetlenül 120e körülre vagy előfizetéssel 80 alá akkor már venném is :) bár lehet az előfizus ára 100e alá beesik akkor is érdekelhet ...

(#41) Assdak válasza LEFTHORSE1 (#33) üzenetére


Assdak
őstag

Míg a többi gyártó szemüveges, 20 kilós IT tagoknak, akik nem bírnak el 185 grammot egy kézben.

(#42) Ati1979


Ati1979
veterán

Csináltak egy jó telefont + megfelelően reklámozták.

Nem is kérdéses a siker.

(#43) emvy válasza Ati1979 (#42) üzenetére


emvy
nagyúr

Meg nem reklamoztak.

while (!sleep) sheep++;

(#44) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Kitart-e a kezdeti hype? Kell már egy készülék, ami hosszabb távon is megtolja a céget.

<< Heimdal >>

(#45) Ati1979 válasza emvy (#43) üzenetére


Ati1979
veterán

Lehet, hogy plakátokon nem, de azért egy kis hype volt körülötte. :)

(#46) legiaap válasza LEFTHORSE1 (#33) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy ilyen cikk után, hogy tudsz ilyet mondani, hogy bukásnak van tervezve?
Hol élsz te, barlangban?
Ha csak az AT&T-t nézzük, fillérekért adják és annyiért még a hülyének is megéri, ráadásul Amerika nem kis piac. És akkor még a távol keleti országokat meg sem említem, meg UK-t.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#47) Crucio


Crucio
aktív tag

Nem értem mit kell kiakadni a súlyán, én pl a Nexus 7-em súlyát sem érzem meg, pedig sokat tartom egy kézzel. Ennek ellenére még sosem jutott eszembe, hogy nehéz lenne... 185g meg szerintem még csak annyira sem feltűnő, kíváncsi vagyok, hogy ki az, akit az a tömeg visszatart a vásárlástól.

(#48) Depression


Depression
veterán

Végre egy hír, aminek örülök. A MA-s lehúzás ellenére sejtettem, hogy mégiscsak kelendő lesz.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#49) benjonino


benjonino
tag

Egész idáig mérges voltam a Nokiára. Elsősorban azért mert számomra érthetetlen okból a csődből való kikecmergéshez egy méregdrága telefont dob piacra, ezáltal számomra egyértelművé téve bukását. Másodsorban azért, mert olyan drága, hogy nem tudom megvenni. :)

Aztán mostanra megvilágosodtam. Tőlünk nyugatabbra, ami a fő piac is, olyan áron kínálják a csúcs-készülékeket egy-két éves hűség-alkuval, hogy az átlag-ember egyszerűen hülye nem azt választani, amelyik nem a számára a legszimpatikusabb.Egyszerűen nem játszik a pénz szerepet, mert a különböző készülékek közti különbséget lenyelik a szolgáltatók. Ilyen piacra egyértelműen csak a minőség a döntő szempont. Ezt ismerte fel a Nokia, és ezt nem ismertem fel én, aki a béka segge alatt lakozik. Ezért van mindenkinek harapottalmája is többek között.

Immáron nem haragszom. Megbékéltem a világgal. :R

(#50) SPY0817 válasza Tomy Yayo (#37) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Részben igazad van részben tévedsz de én is ember vagyok..

Bár a WP7 fejlesztésnél igen csak érdemes volt mangora fejleszteni mert ott sok telefon relatív hamar átállt és nem olyan macerás a helyzet mint a droid esetében.. viszont készüléket azért nem tömgek cserélnek a frissítéshez mérten így jelenleg még alkalmazás szolgáltatástól függően érdemesebb még WP7re fejleszteni kivétel ha WP8 újdonságra épül maga a program.. mivel így 2 felhasználói bázist célzol meg és nem csak az egyenlőre kisebbiket.. ez a jövőben biztos változni fog de ez nem napok hónapok kérdése egyenlőre..

Azon a rendelés számon először én is csodálkoztam de rájöttem hogy az csak 1 üzlet.. :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.