Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luna73


Luna73
tag

Úgy legyen.

(#2) Pferi


Pferi
senior tag

Ha Continuum funkció is lesz a 850-ben, akkor lehet hogy meglesz a 930 utódja nálam. Igaz, a kamera gomb hiányzik róla ha jól látom?

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#3) Potrien


Potrien
senior tag

Nem kellene az az 5,7 hüvelykes képátló !
max 5"

(#4) borbastomi


borbastomi
csendes tag

Remélem ez csak valami XL verzió bevezetését jelenti, és lesz valami kisebb méret is azoknak, akik nem vágynak ekkora méretre...

(#5) hroberto válasza borbastomi (#4) üzenetére


hroberto
addikt

Már épp ideje...
Amúgy szerintem is túl nagy az 5.7".

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#6) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Durva az az alsó-felső káva. :/

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#7) Gasd Tasd


Gasd Tasd
újonc

Az alsó káva egy on-screen button-ös telefonhoz egy kicsit nagy, de amúgy tetszetős lehet feketében matt hátlappal

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép telefon lesz ez a 850, ha így fog kinézni. A spec is oké. No de vajon a szoftver is felnő a minden napokhoz? (Újra. Mert már volt a toppon.)

(#9) tixem


tixem
addikt

Ha ez lesz a 850 akkor viszlát WP. Hogy néz ez ki? :((( Azok a kávák, oldalt is, felül is. alul is.... Hol a dedikált kameragomb? Minek 5.7", kisebb nem lehetne? Pl mint a 640 meg a 640 XL példájára?
Nem baj, van előlapi vaku a sok műmájernek, az a lényeg. Legalább lenne foganatja annak, hogy levették az érintőbillentyűket és berakták a képernyőbe.
Nagyon remélem, hogy ez csak egy rossz vicc. A hardver egyedül az ami értelmes. A többi kuka.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#10) Воланд


Воланд
titán

"Megkezdte a Microsoft a Lumia 640 európai frissítését Windows 10-re"

az ms nem kezdett meg semmit, max a szolgaltato.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) shteer válasza Воланд (#10) üzenetére


shteer
titán

A win10 mobil frissítés közvetlenül a MS-tól érkezik

..szerintem jónak tűnik

(#12) Воланд válasza shteer (#11) üzenetére


Воланд
titán

regi keszulekek eseteben nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Potrien


Potrien
senior tag

Tán nem is baj ha még nem jön ki pár hétig.
Legalább tovább csiszolgatják ,hogy jó legyen.

(#14) noro79 válasza QwErTy42 (#6) üzenetére


noro79
tag

Ez a káva méret valami mánia? Samsungnak is van mobilja amin nagy káva van. azon nem baj? Jah,az samsug.

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

5" keskeny keretekkel jobb lenne.

(#16) Воланд válasza Potrien (#13) üzenetére


Воланд
titán

jah, nyilvan ez igy mukodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Szerintem kamu ez a kèpatló.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) dredbiro


dredbiro
senior tag

hardverileg oké, remélem szoftveresen is patent lesz, és adnak a felhasználók véleményére. várom ! :K

Good hunting,STALKER !

(#19) Dealer95 válasza noro79 (#14) üzenetére


Dealer95
őstag

Ja csak Samsungból van 100 felé. Ha az egyik nem tetszik kereshetsz másikat ami hasonló.
Lumiából meg ~10. Nincs nagy választék így ha egy kategória rosszul sikerül nincs alternatíva.

(#20) tixem válasza noro79 (#14) üzenetére


tixem
addikt

Azon is gáz, de egyébként hogy is jön ez ide?

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#21) daniel909 válasza noro79 (#14) üzenetére


daniel909
addikt

szerintem nem vészes, főleg ha egy telefonnak angy a kávája az általában vékony. ha vékony, akkor nem rossz dizájn szerintem.

természetesen az árazást is figyelembe kell venni egy telefonnál, és ez nem a csúcs lumia.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#22) Polllen


Polllen
nagyúr

Az ilyen 5,7"-s telefonokkal ügyesen robognak afelé, hogy mástól vásároljak... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#23) kbyte1024 válasza Polllen (#22) üzenetére


kbyte1024
addikt

Bizony. Egy 5"-os várok èn is közèpkategoriasba.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#24) igori


igori
tag

Fehérben nem a legütősebb...

(#25) gerii


gerii
addikt

5,7-tel ez nem nagyon fog fogyni, főleg ha kameragombra sem futja.

(#26) Pttypang válasza Pferi (#2) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, hianyzik, ez a problemam a telefonnal nekem is.

Everybody lies.

(#27) v1rus válasza Воланд (#12) üzenetére


v1rus
tag

És a független 640-re ki fogja kiadni a Win10-et?

(#28) Luck Dragon

Ha hozzánk is elér a W10 én nem fogom egyből fel tenni a 640-re . Én úgy gondolom hogy hiába mondják rá hogy késznek ítélik, szerintem nem az. Majd megvárom az első kommenteket,tapasztatókat a felhasználóktól, mert én abban jobban bízom, mint hogy az ms marketingjében.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) kbyte1024 válasza Luck Dragon (#28) üzenetére


kbyte1024
addikt

Az 550-en se egèszen jó mèg. Pl minden sms küldèskor rebootól :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#30) Воланд válasza v1rus (#27) üzenetére


Воланд
titán

majd egyszer az ms, hogy ha ugy gondolja. de tesztelni azokat is kell.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) QwErTy42 válasza noro79 (#14) üzenetére


QwErTy42
addikt

Fuck logic? o.O

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#32) Hadrian


Hadrian
tag

A gsmarena kicsit máskép tálalta a hírt (850 vagy 750), és egy képernyőfotót is mellékeltek.

http://www.gsmarena.com/microsoft_lumia_850_or_750_gets_certified_in_china-news-16058.php

(#33) Burt1793


Burt1793
veterán

Nagyon hardcore ez az előlap így fehérben. Ijesztő.

(#34) QwErTy42 válasza Hadrian (#32) üzenetére


QwErTy42
addikt

Használd kérlek a link gombot. Sokkal kényelmesebb. :K

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#35) pete_21


pete_21
addikt

Látom nem vagyok egyedül, akinek ez a méret túl nagy.
Max. 5"-os az, ami még megfelel, bár egy 4,7"-nak jobban örülnék. Lehetőleg FullHD, 2 GB ram. És nem ártana Qi töltés sem.
Attól félek, hogy kompromisszumos lesz a választék. De meglátjuk majd.

(#36) crue


crue
őstag

Tennék egy próbát Windows-os vonalon, de a Microsoft bénázása miatt lehet, hogy kihagyom. A jelenlegi generáció 2 db készüléke közül az egyik a teteje a másik meg az alja. Közötte pedig nincs semmi, csak a pletykák. 950-et nem veszek mert ha nem jön be, akkor a nyakamon marad (ha az MS-nek sem megy az eladás, nekem miért menne). Az 550 pedig nagyon kevés. Pletykálnak 650-et (ami egy az egyben 550, wtf?), 750-et, 850-et amikről semmi biztosat nem tudni. Hónapok telhetnek el, mire ezekből lesz valami, addigra viszont elcsábulok más felé. Az MS szándékosan vágja maga alatt a fát?

(#37) Feri bácsi válasza kbyte1024 (#29) üzenetére


Feri bácsi
tag

Semmi ilyet nem csinál (nekem). Teljesen rendben van a gép,főleg ennyiért. Most már az üzemidő is szépen beállt.
Bár másod telefonként használom (munka), de elégedett vagyok vele. Ha egyszer elhagyom az iOS-t, windowsra fogok áttérni.

(#38) tom_87 válasza kbyte1024 (#29) üzenetére


tom_87
tag

Te jó ég... Akkor párom 640-es telefonján marad a 8.1-es verzió, mondjuk azzal is elég sok gond van.

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#39) tixem válasza Feri bácsi (#37) üzenetére


tixem
addikt

Felraktam egy hete a W10 preview-ot, nem rossz de nem váltja meg a világot. Igen tudom, hogy csak preview de a 8.1 is az volt amikor felraktam, de az nem akadt, nem fagyott nem bolondult meg az áruház és legfőképp működött minden. A minap fedeztem fel, hogy ez a groove music nevű borzalom a zenéim jó részét nem játssza le, itt döntöttem el, hogy törlöm a búsba a 10-et és teszem vissza a 8.1-et.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#40) Decske válasza kbyte1024 (#29) üzenetére


Decske
aktív tag

Akkor ott valami hiba van. Nyomj egy HR-t vagy húzd újra Windows Device Recovery Tool-al. Semmi hasonló sincs Lumia 735-ön.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#41) Meteorhead


Meteorhead
aktív tag

Picit off, de valaki meg tudja mondani, hogy nincs-e a Windows 10 Mobile-nak hasonló oldala, mint a denimnek volt anno, ami folyamatosan mutatta, hogy mely országokba jutott már el a frissítés és milyen szolgáltatóknál érhető el? Elvileg a németeknél már a 640XL-re is elkezdték kitolni. Nagyon bízom benne, hogy itthon is hamar elkezdik.

(#42) shteer válasza Meteorhead (#41) üzenetére


shteer
titán

én remélem még nem :D

..szerintem jónak tűnik

(#43) Arcanine válasza Meteorhead (#41) üzenetére


Arcanine
csendes tag

Bocsi

[ Szerkesztve ]

(#44) gabor907


gabor907
tag

820 jó volt! Azóta szar a 8-as széria... és ez is az lesz... sajnos :/

core

(#45) hroberto válasza gabor907 (#44) üzenetére


hroberto
addikt

A 830 szvsz sokkal jobb mint a 820 volt.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#46) batai15 válasza tom_87 (#38) üzenetére


batai15
félisten

Nyugi a 10se jobb. Szégyen amilyen bugos.
Hroberto: De erősebb is a 820

[ Szerkesztve ]

(#47) gabor907 válasza hroberto (#45) üzenetére


gabor907
tag

820 nemsokkal volt lemaradva a 925-östöl sőt ugyanaz a hardver

830 nemsokkal jobb a 630-ostól sőt ugyanaz a hardver

:(

core

(#48) hroberto válasza gabor907 (#47) üzenetére


hroberto
addikt

630-as nincs, esetleg 640.
Lehet, hogy a SoC ugyanaz, de minden másban jobb a 830.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#49) Neurotoxin válasza hroberto (#45) üzenetére


Neurotoxin
őstag

+1 a 830 egy nagyon eltalált készülék lett, úgy is hogy nem fogyott belőle sok. Mikor tavaly sim kártya cserére vittem be a Telekomba áprilisban, az ügyintező srác mellétette a fehér 930asát és hüledezett, hogy milyen vadul néz ki mellette feketében.

Viszont ON: ha ekkora a káva alul, miért nem fértek el az előlapi gombok? Értem én hogy minden topikban, mindenki ezt kérdezi, de akkor sem értem.... A specifikációk tetszenek, de az elő és hátlap semmi egyediséget nem tartalmaz. A 830on legalább a lencse körül nagyon klasszul odadizájnolták a kerek lencsevédő műanyagot/üveget?)

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#50) tixem válasza hroberto (#45) üzenetére


tixem
addikt

A 830 egy túlárazott 640 sajnos. A 820 meg még mindig pariban van pedig már 4 éves. Nincs az MS-nek értelmes koncepciója a felsőközép kategóriája.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.