Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A lufi

Hozzászólások

(#9) Sirpi válasza bendzso (#7) üzenetére


Sirpi
senior tag

Hidd el, ez a kérdés bennem is felmerült, de úgy éreztem, túlzott precízkedés lenne erre is kitérni. Főleg, hogy ez egy álom :) Meg aztán frappáns ötletem nincs is a dologra ;) Bár a következő pár sor alapján szerintem mondhatjuk, hogy odatalált és kész...

Hazafelé utaztam a vonaton, Felsőgödre, ahol lakom. Még indulás előtt felszálltam a Nyugatiban a vonatra, és olvastam. Aztán leült srégen szembe velem egy 18 év körüli roma srác, fehér bottal. Nem ismertem. Egyszer csak megkérdezte, miközben felém fordította a fejét: Te Felsőgödig mész? Hát bevallom, először lepergett előttem az életem, meg gondoltam kandi kamerára, de el nem tudtam igazából kérdezni, honnan jön a kérdés. Aztán kiderült: ő is Felsőgödre ment, és csak azt akarta, hogy szóljak neki, mikor kell leszállni. Utána, mikor már megnyugodtam, kicsit beszélgettünk is, és kiderült, hogy a barátnőjét jött meglátogatni, aki kint is várta az állomáson. A srác persze magától se tévesztette el a megállót, de erre számítottam is, főleg az előzmények után. Mikor leszálltunk, jó szórakozást kívántam nekik, és a srác vigyorogva mondta, hogy meglesz! Szimpatikus volt a gyerek nagyon, és olyan jó volt látni, hogy annak ellenére, hogy vak, boldog tud lenni. Ez már kb. egy éve volt, de most is jó rá visszaemlékezni.

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A lufi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.