Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) schawo


schawo
titán

boom egység

Hogy mi a f.. :F :F :F

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#2) Astroboy válasza schawo (#1) üzenetére


Astroboy
őstag

Eddig csak stúdióban és koncerteken hallottam ezt az elnevezést[link], ma is tanultunk valamit. ;)

(#3) latger válasza schawo (#1) üzenetére


latger
tag

Ez normalizálja azt amikor ordítod, hogy "BOOOOOOM HEADSHOT" :D

(#4) schawo válasza Astroboy (#2) üzenetére


schawo
titán

Puskamikrofon? Mi az istennyilát akarnak egy puskamikrofonnal? Az rohadtul nem ilyen céra való. Az tér, nem pedig személy bemikrofonozására való.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#5) Astroboy válasza schawo (#4) üzenetére


Astroboy
őstag

Nem kimondottan, az csak egy speciális típusa a boom-mikrofonoknak, csak most ezt találtam neked hirtelen meló közben.
Legfeljebb kijavít egy szakmabeli kolléga, de én inkább mondanám a karos mikrofonok gyűjtőnevének.
Itt a legelterjedtebb típus, amely onnan ismerszik meg, hogy az alacsony színvonalon forgatott sorozatokban/filmekben jól láthatóan ezzel simogatják a főhős fejét. ;]

(#6) schawo válasza Astroboy (#5) üzenetére


schawo
titán

Sorozatokban, filmekben is azért használják, hogy a párbeszéd mellett felvegye a környezeti zajokat.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#7) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Jonak tunik, el is kapott az "ezt megveszem" erzes. Egy bajom van vele, hogy vezetekes, es most probalok tole ELSZAKADNI 😂
Kiborit, hogy mindig elakad valamiben a szaros vezetek... 😣

-

(#8) Astroboy válasza schawo (#6) üzenetére


Astroboy
őstag

Igen, csak jó esetben láthatatlanul.
Rosszabbik esetre pedig nap mint nap rengeteg a példa, ami betudható a szűk költségvetés/idő miatt egyszer felvett jeleneteknek, a hanyag vágásnak, vagy egész egyszerűen egy inkompetens mikrofon-operátornak. :W

Mozigépész kollégám egyszer egy Műcsarnokos vetítés során majdnem tekercset váltott a szemem láttára egy ilyen baki miatt, mivel azt hitte ciginyomot lát és meló van. :DDD hiába no, a régiek csak a nyomot figyelték periférikusan, és az a sz@r pont úgy festett a kép felső sarkában.
Szerencsére a fél tekercs árulkodó volt, úgyhogy elmaradt a muri, de nagyon meglepődött.
Az ok egyszerű és szerintem nyilvánvaló: nem szoktak hozzá a hasonlóan kontár munkákhoz. :N

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ez mitől e-sportra kihegyezett egyébként? Mert azt írja a promo?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Astroboy válasza Csapoati (#9) üzenetére


Astroboy
őstag

Xbox/W10 alatt Dolby Atmos/WinSonic hangtér, dual mikrofon, de mielőtt beleélnéd magad nem emiatt e-sportos...
Hanem a neve miatt. ;]

(#11) Sinesol


Sinesol
veterán

n+1-edik random gamer headset...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.