Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) ViZion


ViZion
félisten

Szia!
Köszönjük az írást :R , az áttelepítésről nem gondoltam, hogy csak ennyi...

Amibe "belekötnék" az a Var, amire Te adtad a választ: "/var HDD-re költöztetése nem jár sebességcsökkenéssel, hisz a naplózás nem jár nagyméretű és nagy sebességigényű írási műveletekkel" Éppen ezért felesleges is átrakni, olyan kevés adat szvsz.

Azt kell végiggondolni, hogy kb. 5-6 év múlva az SSD jelenlegi fejlődését figyelembe véve ezek a típusok (nekem is ilyen van) már lassúak, kicsik, elavultak lesznek. Ettől persze még jók lesznek majd ide-oda, de sztem sokan le fogjuk cserélni egy nagyobb, gyorsabb modellre. Ez alatt a pár év alatt meg nincs az a temp mennyiség ami hazavágná szerintem átlag felhasználás mellett. (OK Photoshop scratchot nem mertem SSD-n hagyni azért :D )

Particionálásra nekem a Gparted nagyon kellemes, GUI van... a parancssoros megoldás jobb, vagy mindegy?
Azt írtad Win-el együtt használod. Azt ez után telepítetted? Vagy azt felraktad, és utána helyezted át a linuxot? Lehet csak figyelmetlenül olvastam :B
Várjuk a következőt... :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.