Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KillHates


KillHates
nagyúr

Huh.... erre mondanám azt, hogy halmozottan hátrányos. :D

Most, hogy az MSI kezd feltörni minőségben és már egész vállalható konstrukciójú gépeket csinálnak, jön a Lenovo és az Y sorozat által kitaposott gödörbe löki az MSI-t :U

Hát nem tudom, remélem jól fog elsülni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#2) Reggie0


Reggie0
félisten

A dacia felvasarolja a lada tuning reszleget...

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Jelige: Szart szarér :)

(#4) twollah1976 válasza Reggie0 (#2) üzenetére


twollah1976
őstag

Azért a VFTS Ladákat nem kell szidni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#5) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

Hát, legfeljebb a konkurencia eltávolítása lehetne a dolog mögött - de az MSI csak-csak csinálna "multimédiás" laposokat, azután is, hiába kötné meg kezét a szerződés...
Az meg már eléggé erős szegénységi bizonyítvány, ha a Lenovo nem akarja a nulláról kezdeni a lapos építést és ezért egy tömeggyártó részlegét vásárolná fel! :Y
Hová züllik még a világ... :(

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#6) Tikakukac


Tikakukac
titán

Édes Istenem.

Milyen gépek születhetnének ezután, atyaég. Na ha ezt most elmondom a kollegának megőrül :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#7) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Akkor ezzel elismerik, hogy a mostani Y széria nem is igazán játékos cucc?

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#8) Mustaros válasza KillHates (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

Pedig egy Lenovo Gamer notinál jobb nincs ;]

ui : meg se lepődöm , hogy kifejtetted a véleményed eme hír hallatán!

(#9) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

A fő oldalon ez a piros-fehér, fekete-szürke dizájn a Lenovo reklámhoz való igazodás miatt van vagy ez marad?
Itt jelezném, hogy a régi jobban bejött.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#10) zzola válasza KillHates (#1) üzenetére


zzola
félisten

Semmi jót nem várok....

(#11) gabber01


gabber01
addikt

Inkább egy rendes szervizhálózatot vennének meg...

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#12) gerii válasza gabber01 (#11) üzenetére


gerii
addikt

:C

(#13) zdanee


zdanee
őstag

A ph! új "flat design" címlapja is ezt az alkalmat ünnepli? Remélem csak egyszeri botlás volt:

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#14) Meteorhead válasza gabber01 (#11) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Ott a pont! :P

Én nem látom miért olyan égbekiáltó badarság ez a lépés. Én sem a saját mérnöki impotenciát látom a dolgok hátterében. Az Y40 és Y50-ről nagyon jókat hallottam, és ha Magyarországon lett volna Y40, akkor eszembe nem jutott volna Z50-et venni. Az MSI és a Lenovo is a költséghatékony gamer konfigok piacát célozzák (noha az MSI-nek a sárkányos noteszei azért ezen messze túlmutatnak).

A Lenovo valószínűleg szeretné megszerezni a Steel Series által gyűjtött tapasztalatait az MSI-nek, illetve a hangrendszereik használatát, mert abban sosem volt erős egyetlen Lenovo sem. 1-2 dizájn IP és ez+az.

Ha nyélbeütik az üzletet, akkor mind a ketten jól járhatnak. A Lenovo egy nagyon dinamikusan növekvő cég, és gömbérzékem azt sugallja messze tőkeerősebbek MSI-nél. A verseny növekedtével túl kockázatossá válhat MSI-nek a gamer sorozat fenntartása. Ebben az esetben bölcsebben teszi, ha eladja ezt az üzletágát a Lenovonak.

(#15) Tikakukac válasza Meteorhead (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

A Lenovo valószínűleg szeretné megszerezni a Steel Series által gyűjtött tapasztalatait az MSI-nek

A piac talán legszarabb billentyűzetéről beszélünk, egy Y500 röhögve 10-szer oda-vissza veri a sztílszériz csodáját. Ami nem más, mint reklám, de ezen felül semmit több.

Én azt mondom, ne fúzionáljanak. Kollega reakciója mikor mondtam neki mit akar ez a 2 szerencsétlen: ub@zdmeg. Sokat elmondd. Pedig volt nálam az összes Y és majdnem mindegyik MSI gémer szóval ha érezni lehetne érezném a spirituszt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#16) Duree


Duree
veterán

Szerintem értelmetlen jépés,szegénységi bizonyítvány ha egy ennyire erös cég nem tud saját maga gamer notit tervezni.

duree54

(#17) Meteorhead válasza Tikakukac (#15) üzenetére


Meteorhead
aktív tag

Még nem volt sosem a kezem alatt Steel Series billentyűzet, de az MSI nagyon büszke rá. (Lehet feleslegesen.) A Thinkpad billentyűzetek sokszorosan díjnyertesek, de azt az űber kényelmet valahogy nem érzem ki a Z50-esemből, persze ennek minden HID része annyira gagyi, amennyire csak lehet.

Hiába én vagyok a legjobb súlylökő, beképzeltség volna azt gondolnom, hogy nincs mit tanulnom a tőlem gyengébbektől.

Y40 is járt a kezed alatt? Sajnáljam, hogy nem jutott el kishazánkba?

(#18) Tikakukac válasza Meteorhead (#17) üzenetére


Tikakukac
titán

Steelseries volt már nekem is, de külön ami asztaliban van. Az remek. Ami a notikban van az meg viccnek is rossz.

Y40 semmi extra egyszer tapogathattam német barátomtól, nem lenne itthon piaca azért nincs.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19) Khelben válasza Reggie0 (#2) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nekem a "vak vezet világtalant" jutott eszembe, de ez se rossz :DDD

(#20) satz18


satz18
őstag

Amíg én boldogan GTA V-özök az Y580-ammal, itt mindenki szidja az egész lenovo y szériát. Most engem tényleg ennyire sajnálni kell, vagy valami itt nincs rendben.

Amíg 4 év gari van rá, pl: laptopszalonban, addig én nem nagyon izgulnék.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#21) Tikakukac válasza satz18 (#20) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát ha minden rendben van akkor nincs gond.

Mi meg gyomorgörcsben ülünk tovább és várjuk ki visz egyet, mikor hozzák vissza és mi lesz a folyamat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#22) XuChi válasza satz18 (#20) üzenetére


XuChi
addikt

Csak nehogy egyszer baja legyen, mert a gatyádat ráfizeted. Lenovo alkatrész árak az egekben, a magyarországi ellátása meg egy kalap sz@r.

(#23) Reggie0 válasza satz18 (#20) üzenetére


Reggie0
félisten

Nincs ezzel semmi gond. Nekem is volt egyszer olyan notim, aminek postazos volt a garija. Tobb ilyen nem lesz.

(#24) thomasa válasza Reggie0 (#23) üzenetére


thomasa
senior tag

Ehhez először kellene valami jobb szerviz háttér is. (bocs ez uj hsz akart lenni)

[ Szerkesztve ]

(#25) brumi1024 válasza satz18 (#20) üzenetére


brumi1024
veterán

Arra a garanciára azért sokat ne tégy fel, legalábbis ha probléma lenne készülj fel a hónapos huzavonára a Lenovo részéről.

[ Szerkesztve ]

(#26) QwErTy42 válasza satz18 (#20) üzenetére


QwErTy42
addikt

Attól, hogy elégedett vagy vele még egy Asus N vagy G széria minőségben ég és föld hozzá képest.
A konzumer gépek szervizelése a Telemaxnál meg egy kész rémálom.

Bízunk benne, hogy a tiednek soha semmi baja nem lesz garanciaidőn belül. Utána nagy valószínűséggel úgyis gazdasági totálkár.

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#27) NandoXXL válasza zdanee (#13) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Tévedsz, valamilyen formában a prohardver is a Lenovo-é, olvass egy két cikket, a reklám is ott van. Oda kéne írni a Prohardver logo alá sponsored by Lenovo. Nem gond, valamiből meg kell élni ;]

(#28) zdanee válasza NandoXXL (#27) üzenetére


zdanee
őstag

Hát ehhez képest amikor interjút csináltak a vámpírral Mr. Hillel (a Thinkpadek tervezőjével), 4 hónap várakozás után öt oldalnyi semmit sikerült csak nyilatkoznia Rudinak...

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#29) Francia91


Francia91
veterán

En a Lenovo helyeben inkabb arra koncentralnak, hogy ne butitsuk le az ujabb ThinkPad-eket a konzumer kategoria szintjere, hanem tartsuk meg a T500/510-es szeria minoseget uj hardverekkel. Nem lenne egy nagy "was ist das", mikor egy ugyesebb user ossze tudott epiteni egy T42-es IPS-es kasztnit egy nVidia-s T410 alaplappal...

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#30) MarcL


MarcL
tag

Nekem is Y50-es van és meg vagyok elégedve vele.

MarcL

(#31) Tikakukac válasza MarcL (#30) üzenetére


Tikakukac
titán

Mi holnap küldünk vissza még egyet, mi sajnos nem :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.