Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

Attol, hogy ezt jelentik ki, nem jelenti azt, hogy nem all szandekukban.
Egy ilyen hireszteles hallatan, azert novekedne a reszvenyek erteke is.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Azért ha az új BB fogadtatása olyan lesz, mint amit az előzetesek alapján vélhetően érdemel, akkor lehet hogy nem kell túladni a cégen, ha pedig mégis, akkor nem kicsit dobná meg a vételárat. Persze ha nem fogadják elég kedvezően, akkor bármi lehet, de szerintem odatették magukat, a többi már nem rajtuk múlik.

(#3) schawo válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


schawo
titán

a többi már nem rajtuk múlik
Ilyen nincs :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#4) tib85


tib85
tag

Úgy tűnik hogy az új rendszer nagy dobás lesz, valószínűleg a BIS előfizetési díjakat is eltörlik,vagy jelentősen csökkentik. A rajtra lesz 70 ezer alkalmazás ami azonnal elérhető.
Nem temetném a BB-t. A BB10-es telefonokból az éves előrejelzés 10 millió darabnál tart. És ne feledjük el,hogy a BB10 elérhető lesz a Playbookon is, tehát eleve egy tablet-telefon os,ami nem rossz.

(#5) Sipi458


Sipi458
tag

Én személy szerint szorítok a BlackBerry-nek, igaz androidos telefonom van, és szeretem is, de nekem a BlackBerry Z10 nagyon tetszik :) Nekem személy szerint a qwerty-s telefonok nem tetszenek abszolút, ezért idáig ki volt lőve nálam a BB.

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Korai erről még pletykálni. Jó lesz a BB10 a többi már csak a vásárlókon múlik. Én minden esete segítek rajtuk egy X10 vételével.;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Orton96


Orton96
aktív tag

Szurkolok nekik, ha már ennyi munkát beleöltek az új rendszer fejlesztésébe. :C

(#8) Luck Dragon

Azért most elképzeltem egy lenovo k900 és egy bold 9900 keresztezést , mint ne mondjak , imádnám♥ :DD
Persze ez is álom marad.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Ati1979


Ati1979
veterán

Néhány infó az új telefonjukról:

[link]

[link]

Nem lesz olcsó, de eszméletlenül néz ki. Azért szerintem nem biztos, hogy egyenlőre kéne őket temetni.

[ Szerkesztve ]

(#10) #16820480


#16820480
törölt tag

végülis illene a Think mákra különválasztásába, hogy még egy kicsit lépjenek az üzleti szegmens felé. ha nem is a megvétel, de valami prémium OEM partneri szerepkört el tudnék képzelni nekik ezzel. volt arról is szó, hogy licenszelnék ugye a BB-t.

(#11) Cyberpunk válasza Ati1979 (#9) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen jól néz ki, de elég komolynak is tűnik a BB10. Várjuk szeretettel, már mindjárt itt a 30.-a. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) Ati1979 válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


Ati1979
veterán

Én ennél szebb telefont még nemigen láttam. :)
Kb. mint annak idején a Htc Legend.

Én is várom már, a nagy eseményt! :)

(#13) draco31 válasza Ati1979 (#9) üzenetére


draco31
veterán

Valóban nagyon szép az a telefon!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#14) Ati1979 válasza draco31 (#13) üzenetére


Ati1979
veterán

Az biztos!
Remélem kihúzza a RIM-et a sz*-ból. Legtöbb ember, úgyis a külseje alapján vesz telefont. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.