Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A lemming

Hozzászólások

(#1) Samus


Samus
addikt

Hát, eléggé rövid írás, én személy szerint személyesbe dobtam volna. Olvasás közben egyből a South Park jutott eszembe, ("Dagitábor" című rész) :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#2) Kerienn


Kerienn
csendes tag

Hmm. Nekem nem jött át mit is akart írni a cikkíró. Anno volt egy Lemmings sorozat PC-én még a legelsőkkel játszottam is. De itt most nem értem mire is akar kilyukadni.

(#3) LonGleY


LonGleY
veterán

(Első írásom itt ,kérlek hunnyatok szemet a hiányosságok fölött)

Az rendben van, hogy hiányosan írsz, és nem raksz a felszólító mondatod végére felkiáltójelet, de ekkora helyesírási hibákkal inkább elbújnék a föld színéről is... Tovább nem is olvastam.

[ Szerkesztve ]

(#4) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Mindig megkapják a magukét szegény új írók. Ez van. Kritika nélkül viszont nem lehet fejlődni, úgyhogy ha nem sértődsz meg a kritikákon, akkor megfogadod a jótanácsokat és később csak javulni fognak az írásaid.

Állati alteregók

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#5) LOKÁLHIRO válasza Ndruu (#4) üzenetére


LOKÁLHIRO
csendes tag

Köszönöm az építő jellegű kritikákat megpróbálok valami jobbat összeütni legközelebb :)

(#6) LonGleY válasza Ndruu (#4) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem az új írókat szeretném ilyen negatívan véleményezni, "télleg" nem ez a perverzióm, de az utolsó bekezdés jól szemlélteti, hogy a helyesírás nem megy fogalmazás nélkül, fogalmazni pedig nehéz, ha értelmes gondolatai sincsenek az illetőnek.

(#7) LOKÁLHIRO


LOKÁLHIRO
csendes tag

Köszönöm Longley , hogy legalább véleményezed irásomat

[ Szerkesztve ]

(#8) Thunderzolee

Ez a Lemming ..izé... Ez tényleg vannak ilyen lények?
Amigán volt egy híres agyatlan játék, az jutott eszembe erről az egészről.:)
Kösz a nosztalgiát. :D

Ez a LOKALHIRO.. ez mit is akar takarni? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Tim82 válasza LOKÁLHIRO (#7) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az utolsó bekezdés értelmetlen, nem vágom, Lemming King a növények mellett helyi rokonait is elment majszolgatni? :F

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) DarkByte válasza Thunderzolee (#8) üzenetére


DarkByte
addikt

Biztosan csak beragadt a Caps Lock a regisztráláskor. :P
Egyébként a Lemmings nevű játékról van szó ami Amiga mellett pl. C64-en is volt (határozottan emlékszem rá, mert vagy a játék volt rosszul megírva, vagy vírusos volt, ugyanis kinyírt egy floppy drive -omat annak idején :(). Érdekes hogy ennyi év után is megfogja a fiatalabbakat.

Az írás története pedig ugyan rövid, és butácska, de egy mosolyt azért csalt az arcomra. :) Legalább is simán jobb ez mint a Most Wanted -es ámokfutó a legutóbb :D Persze az tény hogy ekkora terjedelemben inkább a saját írásoknál próbálkoznék a címlap helyett.

(#11) Thunderzolee válasza DarkByte (#10) üzenetére

Lemmings: :D

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#12) pilóta


pilóta
nagyúr

Most nem azért, de hogy kerül egy ilyen valami a címoldalra? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#13) Pajoz válasza Kerienn (#2) üzenetére


Pajoz
őstag

Szerintem a lemmingről,mint állatról (mert tényleg különös állat) akar írni.Csak kissé szabadabban előadva,nem a darálós,monoton szakdokument formában.

(#14) LOKÁLHIRO


LOKÁLHIRO
csendes tag

Az inspirált hogy milyenek lehetnek ezek lények,és igen tényleg vannak ily :) len buta élőlények

[ Szerkesztve ]

(#15) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Pedig jópofa, nekem tetszett :) Főleg a hörcsögös-tájszólásos :)

Mutogatni való hater díszpinty

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A lemming
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.