Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Qkackca


Qkackca
őstag

Tovább...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#2) Zsofiaanna


Zsofiaanna
csendes tag

Mindenképpen el fogom olvasni :) ...nagyon izgi...remélem jó lesz a vég ;)

(#3) 7


7
addikt

Engem is érdekel a folytatás :)
Egyébként mi volt a leányzó első mondata? Azt tudom, hogy a többieké nagyjából az ASL kategóriát fedte. :)

(#4) Biomokus


Biomokus
tag

Fantasztikus írás! Öröm volt olvasni! Még,még,még!! :K

(#5) Bonyi96


Bonyi96
csendes tag

Engem is érdekel a folytatás, mert ismerős az érzés :K

EEE-> Erő, Erkölcs, Egyetértés. Since 1899...

(#6) r-chee


r-chee
őstag

Remek írás, várjuk a folytatást :C :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7) yash


yash
senior tag

ekkora szemétséget! abbahagyod a legjobb résznél... nemár :C

(#8) celeron


celeron
senior tag

Ez így olyan mint a Barátok Közt. Pont a legizgalmasabb résznél hagyod abba. Persze jöhet a folytatás. Bár én nekem az a merész tippem, hogy nem lessz Happy End.
De ne legyen igazam :)

Off: Akik meg fikáznak azért, hogy megint egy ilyen "fájdalmas" írás kerül a címlapra. Sztem ne foglalkozz vele.

[ Szerkesztve ]

(#9) Ruban


Ruban
tag

Gratula! Jo az iras! Remeljuk jon a folytatas mihamarabb! :C :C :C :DD

....

(#10) drizzt1666


drizzt1666
tag

Nagyon tetszett, várom a következő részt :) Azt hiszem sorstársak vagyunk, neked ez már a mult, nekem a jelen :B

Az álmaim rabja vagyok, de tetteimben szabad ember...

(#11) Samus


Samus
addikt

folytatást, most azonnal :D nagyon jó történet!

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) TotO'


TotO'
aktív tag

Foooolytasd !!! én remélem hepiendlesz. :) .. bár "de most már keserűség nélkül, mosolyogva tudok visszaemlékezni." ez nem vmi bíztató :( :O

4a || Neuzer Courier DT

(#13) Neck


Neck
veterán

A válasz: szeretném. Mesélj tovább. Huszonnégy évesen is magával ragadott, csodaszép mese, és amikor arról olvastam, hogy sok ember maszkot visel, akkor magamra ismertem. Mostanában a barátnőmmel se vagyok nyitott, és miközben olvastam az írásod akkor mondta pont ugyanezt. Köszönöm, hogy "felvilágosítottál" a szó jó értelmében. Várom a folytatást.

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#14) The DJ


The DJ
addikt

Hát meghatódtam :B Gondolni sem mertem volna, hogy ennyi hozzászólás érkezik majd, azt pedig végképp nem, hogy kiemelt írás is lesz. Köszönöm :R

Eredetileg úgy terveztem, hogy egyszerre fogom megírni és nem darabolom részekre, de miközben fogalmaztam és haladtam sorról sorra úgy egyre inkább kezdtem rájönni, hogy ez bizony nagyon hosszú lenne egyben és féltem, hogy a terjedelmet látván sokan megrettennének. Viszont azt sem akartam, hogy tömörebben fogalmazzam meg, mert egy ilyet nem lehet... Az igazat megvallva még így is úgy érzem, hogy sok apró részlet kimaradt, de ha mindent le akartam volna írni, amire emlékszem, akkor legalább háromszor ilyen hosszú lett volna a terjedelme. Így hát hajnalban kénytelen voltam félkészen elküldeni és amint látom sikerült felcsigázni néhány ember kíváncsiságát ezzel a lépéssel :D

A folytatás már készül, tisztábban emlékszem minden részletre, mint a tegnapi napomra és az is biztos, hogy a következő rész sem lesz rövidebb. Ellenben izgalmasabb és eseménydúsabb annál inkább. Hisz nehéz a virtuális valóságból hirtelen belecsöppenni az igaziba. Sok vicces, olykor gyerekes és jó néhány szomorú emlék fog egyesülni egy írásban és a végére talán mindenki számára világossá válik, hogy legtöbbször az élet írja a legszebb meséket. :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) norbiphu válasza The DJ (#14) üzenetére


norbiphu
senior tag

nekem nagyon tetszett! várom a következő részt! :R

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#16) legiaap


legiaap
nagyúr

Én is voltam már így a csettel, de ez a boldogság, csak addig tartott, míg meg nem ismertem személyesen a lányt...nem azt kaptam, amire számítottam.
Reméljük a főhőssel másképp lesz.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#17) péter007


péter007
senior tag

hy

nekem (és látom másoknak is) nagyon tetszett, kíváncsian várom a folytatást

üdv péter

(#18) birno


birno
addikt

Gratula, én is alig várom a folytatást!
Lehet hosszabb is, nem fog megrettenni senki, a név garancia a minőségre. ;)

U.I.: Az az első mondat engem is érdekelne, amennyiben nem "Top Secret"...

(#19) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Tetszett nekem is ;)
Mikorra várható a folytatás?? :U
Üdv

(#20) babacsillag


babacsillag
csendes tag

Gratulalok az irashoz, en is folytatast szeretnek!

(#21) Lenry válasza 7 (#3) üzenetére


Lenry
félisten

mijazaz ASL?

The DJ: akárhány megnyilvánulásod láttam idáig itt, mindig lenyűgözöl :R

köszönöm

nem mellékesen: nekem a tavaly május 1 volt igen emlékezetes: akkor mutatott be a Kedvesem először a családjának, és akkor voltam először Náluk

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#22) Mcray válasza The DJ (#14) üzenetére


Mcray
senior tag

Gratulálok az íráshoz. Néha nehéz fáradtan egy hosszú művet elolvasni de ezt nem tudtam abbahagyni. Fejemben kavarogtak a saját emlékeim, minden egyes lányról aki iránt szeretetet éreztem és annyira átéreztem ezt is. Mintha egy szerelemmel több lenne emlékeim közt, pedig csak a te írásodat éltem át.

Várom a folytatást, én is szeretnék ilyet írni, de ilyen jó fogalmazással nehéz versenyezni :K

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#23) The DJ


The DJ
addikt

Köszönöm :R

Elkészült a folytatás, ha nem a címlapról jutnál oda, akkor innen is elérheted: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#24) rarri


rarri
senior tag

Ez az írás így tökéletes ahogy van. Megható, felkavaró, magával ragadó. Köszönöm hogy eleovashattam. Gratulálok. :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#25) Hujikolp


Hujikolp
őstag

az Ő szavaiból sugárzott a szeretet, a tisztaság, a gyönyörűség, a vidámság, a pajkosság és az, hogy az egész lénye mennyire magával ragadó

Egy hasonló lányt én is ismerek, és ha ránézek, akkor nekem is hasonló jut eszembe :B ;)

(#26) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

szavaiból sugárzott a szeretet, a tisztaság, a gyönyörűség, a vidámság, a pajkosság és az, hogy az egész lénye mennyire magával ragadó
Sajnos ez nincs mindenkiben meg. Akiben megvan, azt pedig valószínűleg nem a másik hozta ki belőle. :o
:O :W

All Black...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.