Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 14adam


14adam
addikt

Nagyon csinos.Remélem az ára is alacsony lesz itt Mo-n,de sajnos tudom,hogy nem :O

(#2) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Lanparty olcsón?

Na erre kíváncsi leszek.

(#3) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Szép színek... de furcsa, hogy anno mikor az AMD volt a jobb volt egy csomó dualLAN-os lap, még a középkategória is tele volt velük, a felsőben akkoriban meg kötelező volt, manapság meg alig van... :(

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#4) dbius


dbius
veterán

Foglalkozik jelenleg valaki itthon DFI lapokkal egyáltalán??

(#5) keIdor


keIdor
titán

Jó látni, hogy nemcsak a Gigabyte foglalkozik a 790X-el, bár AM2-vel egy kicsit elkéstek már... AM3 kellett volna...

dbius: nándika még foglalkozik velük ha minden igaz...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Móci


Móci
addikt

Jó kis lap, bár azért a floppy csak rákerült...
Gondolom nem lesz szuper olcsó, de talán a felsőbb kategóriás dfi deszkáknál kicsit mérsékeltebb lesz az ára. Már ha valakinek AM2 kell még.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) Ste válasza cowboy_bebop (#2) üzenetére


Ste
addikt

na igen, vagy az ár, vagy a merketing duma nem fog stimmelni

"A LANParty DK 790X-M2RS esetében a kedvezőbb ár nincs kihatással annak túlhajtási képességeire, a BIOS-ban ugyanazok az értékek szabályozhatók, mint a csúcskategóriás társainál, és az SB750-es déli híd is besegít az ACC technológiával." - akkor minek a nagyobb, drágább lap?

(#8) luw2win


luw2win
őstag

ááá, ez nagyon pofás, de középkategóriás DFI sose lesz középkategóriássan árazva :U

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#9) DroneZ


DroneZ
aktív tag

nekem mindig is bejöttek a dfi lapok igaz még egyel sem volt dolgom, de lehet beszerzek egy régebbit a kíváncsiság kedvéért. csinosak és egy uw csővel igazán pofás kis látvány tárul eléd a plexi mögül.

(#10) gfefe


gfefe
őstag

jó kis lapnak igérkezik bár szerintem is drága lesz... :U

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#11) Thrawn válasza Ste (#7) üzenetére


Thrawn
félisten

Tri/Quad-CrossFireX-hez? :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#12) antikomcsi válasza keIdor (#5) üzenetére


antikomcsi
veterán

Pontosan ezt akartam mondani én is, hogy szerintem is elkéstek. Késői dolog ez már, olyan eső után köpönyeg.

Persze jó, meg minden, de még jobb lett volna 1 évvel ezelőtt.

Főleg, hogy most néztem, és nem hittem a szememnek, hogy 4 giga (2x2 kit) ocz gold ddr3_1600MHz 15.2K. Így már semmi nem indokolja új gép vásárlásánál a ddr2-am2-t. (Mármint normál esetben)

(#13) dbius válasza antikomcsi (#12) üzenetére


dbius
veterán

Valahogy bennem is az az érzés alakult ki manapság, hogy a DFI rendszeresen elkésve adja ki lapjainak a többségét. Ez az érzés bennem kb. azóta van, hogy megjelent a c2d.

(#14) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Arra a nagy olcsóságra kiványcsi leszek. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#15) -XadAnuX+ válasza dbius (#13) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Igen kicsit fáziskéséssel reagál a DFI.
De akkor általában nagyon odateszik magukat :K

(#16) forgonati


forgonati
őstag

Vááá micsoda rikkancs sárga :D Még a kis gombelem tartója is :DDD

Amúgy bejövős, épp a közeljövőbe tervezek új alaplapot+procit AMD-ből. Csak nem tudom, ki forgalmazza a DFI-t...?

Keelah Se'lai!

(#17) Móci válasza antikomcsi (#12) üzenetére


Móci
addikt

Valóban baromi olcsó, így már én sem vennék DDR2-es platformot, az biztos.
Azt hittem, hogy drágább jóval a DDR3, de minden nap lehet valamit tanulni...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) ^Clown válasza -XadAnuX+ (#15) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Megfontoltak, de a végeredmény viszont kárpótolja a júzereket :)

(#19) m1sk4r válasza Móci (#17) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

De teljesítmény szempontjából éri meg váltani vagy csak az időtállóság miatt?

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#20) DEV_NULL válasza dbius (#4) üzenetére


DEV_NULL
őstag

pl TTSnél érdeklődj

(#21) keIdor válasza dbius (#13) üzenetére


keIdor
titán

Nem vagy egyedül ezzel. 965P-s lapjukkal kezdték ezt a késést, azóta nem érték útól magukat.

-XadAnuX+: Hááát... se a 965P, se az X38, se az X48 lapjuk nem volt nagy durranás... mind késett... AMD oldalon nem tudom mi volt a helyzet, a 939 lapjuk az még jó volt, aztán passz...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) dbius válasza DEV_NULL (#20) üzenetére


dbius
veterán

Ő régebben volt a dfi lapok forgalmazója (köszönet érte, azóta is remekül van a dfi venusom :D ), tudtommal már legalább egy éve nem foglalkozik dfi-vel, csak a beragadt készletek voltak elérhetőek nála.

(#23) antikomcsi válasza m1sk4r (#19) üzenetére


antikomcsi
veterán

AM2+-rol nem biztos, hogy megéri váltani. Viszont annak aki 754-939-es rendszerét nyugdíjazná, az szerintem amd vonalon már csak AM3, ddr3 kombinációra cserélje le a régi jó kis konfigját, és ezzel megint el lesz 3-4-5 évig.

(#24) zed1983 válasza dbius (#22) üzenetére


zed1983
őstag

Nem olyan régen, még nincs egy hónapja, hogy néztem az eBolt oldalán, akkor még volt DFI, most miért nincs? :F

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#25) Gyuri27 válasza zed1983 (#24) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert 40k alatt nem volt semmi (köszönhető a jó árfolyamnak). Mi meg itt a balkánon árérzékenyek vagyunk. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#26) Móci válasza antikomcsi (#23) üzenetére


Móci
addikt

Tökéletesen megfogalmaztad a lényeget. :R
Egész jó á-érték mutatója van egy AM3 rendszernek szerintem, na meg abba 'sokáig' lehet még procit pakolgatni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#27) dbius válasza zed1983 (#24) üzenetére


dbius
veterán

Érdekes módon a DFI oldalán még mindig TTS van feltüntetve disztribútorként... :U Rajta kívül pedig senki más.

(#28) zed1983 válasza Gyuri27 (#25) üzenetére


zed1983
őstag

Igen ezt én is észrevettem sajnos, mert egy "kis" JunioR is bőven 30 meg 40k fölött volt :(((

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#29) zed1983 válasza dbius (#27) üzenetére


zed1983
őstag

igen látom...de mondom alig, kb 2 hete az ebolt-ban néztem volna magamnak egy JR-t
Most meg látom, hogy inkább EVGA-t forgalmaznak helyette, mintha az olcsóbb lenne :U

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#30) antikomcsi válasza Móci (#26) üzenetére


antikomcsi
veterán

Bizony igazad van, esetleg 2 év múlva még lehet bele venni majd "olcsóért" egy mostani szuper vga-t, mint pl. a 4890.

A háztartások 90%-a szerintem tuti nem igényel többet, csak mi ph-sok, és egyéb "hardver imádók" szenvedünk állandó cserekényszerben. :B

(#31) joshua7 válasza keIdor (#21) üzenetére


joshua7
veterán

Igen, akörül. S754 meg s939 vonalon nagyon jó lapjaik voltak, én is használtam olyanokat, de azóta semmi. Minden új chipset-nél eldöntöm, h na, majd most megvárom a DFI-t, de annyit tökölnek mindig, h már rég a következő platformon gondolkodom, mire a kinézett lap meg is jelenik. Nem értem, mi a problémájuk...

[ Szerkesztve ]

Semper Fi

(#32) Killing válasza keIdor (#5) üzenetére


Killing
addikt

Egy BIOS frissítéssel vinni fogja az AM3 procikat is.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#33) Móci válasza antikomcsi (#30) üzenetére


Móci
addikt

Na ja, az erőmű mindig kell itthonra, még ha csak netezek, meg mozizok nagyrészt. :D
Lehet jobban jártam volna anno egy laptoppal, annak legalább nem tudom minden alkatrészét lecserélni.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#34) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Jól néz ki, bár a fogyasztói árra én is kíváncsi leszek... :C

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#35) Metalfan


Metalfan
senior tag

Jó kis deszka, nekem bejön, viszont valószínűleg nem lesz ez olyan olcsó, mint amilyennek mi szeretnénk látni :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.