Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) asphalt


asphalt
csendes tag

Sziasztok!
Ma megjött nekem is egy mi9se. 128gb turbadoról, minden rendben ment. Van esetleg már tapasztalat tokkal, illetve van valami ajánlott kijelző/kamera védőüveg?

(#152) GuruZone


GuruZone
őstag

Fekete 6/64-es most 101.000 Ft-ért jó vétel: [link]

Én is tőlük vettem, megbízhatóak nagyon.

Más:

Hivatalos Lurdy házas Mi Store 2019. május 1-től eladott telefonra 2 év gyári garit ad, de vicces, hogy nincs készleten sem Mi9 SE, sem Mi9.

És tökre igzauk van a Facebook posztjuk alatt dühöngőknek, hogy 2 hónap telt el a bejelentés óta és nem kapni semmit.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#153) asphalt válasza GuruZone (#152) üzenetére


asphalt
csendes tag

Van az 103 is szállítással, de (ha nem is a legmegbízhatóbb, de mégis) hazai webshopból eddig ez a legolcsóbb.
Egyébként ezeket néztem ki.
[link]
[link]

Igen, és tényleg korrekt hazai boltoknál már lehet kapni egy ideje...

[ Szerkesztve ]

(#154) GuruZone


GuruZone
őstag

A telefon melegedéséről még nem nagyon esett szó. Én nagyon dícsérem, PUBG alatt is éppen, hogy langyos csak, pedig járt már mindenféle kínai tokban.

Én a következő tokokat ajánlom:

Most ezt használom: [link]
átlátszó, kék "sarkakkal"

Ilyenem is van: [link] clear és air verzióban, a legolcsóbb megoldások, de rohadt kényelmesek és minden a helyén van.

Kamera minden esetben totálisan védve van!

Már hazánkban jár a Batman-es tokom: [link]
érdekessége, hogy a batman logonál lehet felcuppantani a mágneses autós tartóta.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#155) GuruZone


GuruZone
őstag

Mi Store Lurdy ház
99.990 Ft-tól
2 év garival!

Itt a hír: [link]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#156) borand válasza GuruZone (#155) üzenetére


borand
aktív tag

Tehát akkor ez azt jelenti, hogy hivatalosan is forgalmazzák itthon is és a garanciáztatás stb leegyszerűsödik, megbízhatóbb lesz?

Ja látom, így kezdődik a cikk. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#157) GuruZone válasza borand (#156) üzenetére


GuruZone
őstag

Május 4-ől lesz készlet.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#158) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Királyság, köszi az infót. :)

(#159) Kobe válasza GuruZone (#155) üzenetére


Kobe
veterán

Azert jo lenne beleirni hogy 6/64 vagy 6/128as valtozat

Ja most latom ez a 64es, a szovegbe irtak

[ Szerkesztve ]

(#160) dave_gahan válasza Kobe (#159) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Jó lenne tudni a 128-as árát is... ;]
Remélhetőleg 110-nél nem lesz drágább. :N

(#161) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Erősen gondolkodok rajta, hogy lecserélem erre a PocoF1-et. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#162) sgergi válasza PowerBuldog (#161) üzenetére


sgergi
veterán

Érdekelne, hogy miért akarod lecserélni erre. Én is a kettő között gondolkozok, de a Poco jobban tetszik egyelőre.

(#163) PowerBuldog válasza sgergi (#162) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Kisebb, Amoled, képernyőbe integrált ujjlemonyat olvasó, tripla kamera rendszer, vízcsepp notch

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#164) mdraco


mdraco
őstag

Na megjött ma nekem is a Geekbuying-tól.
Nektek melyik miui 10 van rajta? 10.2.2.0-al kaptam, aztán frissült 10.2.3.0-ra (PFBEUXM).
Látom itt van újabb: 10.2.5.0, valaki már használja? Tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

(#165) da. válasza mdraco (#164) üzenetére


da.
tag

Szia, mikor rendelted? Én április 13-án rendeltem tőlük, és még nem jött meg.


üdv,
a.

(#166) mdraco válasza da. (#165) üzenetére


mdraco
őstag

Szia,
Április 17-én rendeltem és 22-én küldték el. EU Priority line

[ Szerkesztve ]

(#167) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Akku időt tud valaki már mondani? SOT?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#168) nagyra válasza da. (#165) üzenetére


nagyra
tag

Én is Geekbuying-ról rendeltem, EU prio line (no áfa :D), 04.13.-án, és tegnap kaptam meg (trükkösen a magyar királyi posta hozta ki - kinti nyomkövetés alapján DHL-nél adták fel).

Ma jött meg az ali-ról rendelt üvegfólia is "9D Full Cover Tempered Glass":
https://www.aliexpress.com/item/32975968546.html

Elég jó minőségűnek tűnik (és olcsó), szélekhez pontosan illeszkedik, újratanítás után működik rendesen a kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó is. Egyetlen kis hibája van, ha az "Adjusted notch shape" be van kapcsolva (szóval a notch "V" alakúsítása), ott picit látszik, hogy van rajta üvegfólia - de lehet, hogy én tettem rá picit asszimmetrikusan :(

[ Szerkesztve ]

Ami kisebb, mint nagyobb, az egyenlő!!! :D

(#169) da. válasza mdraco (#166) üzenetére


da.
tag

Kosz az infot! Hat ez erdekes, nekem elvileg 15-en kuldtek el es meg nincs itt. :( HKEU Priority line.
Remelem nem azert mert vam es afa kerul ra.

[ Szerkesztve ]

(#170) mdraco válasza PowerBuldog (#167) üzenetére


mdraco
őstag

Egyelőre első töltési ciklus után így alakult:
Első használatban volt minden, gps, kamera, telefonálás, youtube stb, ennek 1/3-át kb kint 4G-vel magasabb fényerővel használtam. Aztán második felére átváltottam sötét témára, kevesebbet fogyaszt a kijelző, de nekem jobban is tetszik. Számomra bőven kibír egy napot, előző telefonomat is kellett naponta töltsem, annak ellenére hogy 4100-as akksija volt (Redmi 4X), persze nem összehasonlítható a két telefon: ég és föld :D

(#171) PowerBuldog válasza mdraco (#170) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ez teljesen vállalható. Jelenleg a Poco F1-em is 5-6 órát tud néha összehozni az én használati szokásaim mellett.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#172) borand válasza mdraco (#170) üzenetére


borand
aktív tag

Ez tényleg jónak mondható.

Egyre kevesebb az aggodalmam. Igaz a MIUI-ról még jót nem hallottam, de már ott tartok, hogy az S10e nem éri meg a +100 ezret.

(#173) sandlerf


sandlerf
tag

Sziasztok, kérdésem annyira volna ,hogy akinek volt mi 8 as telója, az szerint érdemes e váltani mi 9 se-re. Fényképezésre és netezésre használom, játszani nem szoktam..kis navi még befigyel.

(#174) drumlinka válasza borand (#172) üzenetére


drumlinka
csendes tag

És ebben a méretben gyakorlatilag nincs más opció.

(#175) Thom!


Thom!
veterán

Ez a teló még nincs kiforrva, a kamera se a szoftver, van benne potenciál.

(#176) Styleair


Styleair
aktív tag

Én is gondolkodom Mi A2 Lite - ról váltsak e, erre. Üzemidő biztos nem lenne azonos a jelenlegivel, ahol 8-10 óra SOT is elérhető.
A fotózás miatt izgatja a fantáziámat.
Mit gondoltok, érdemes?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 / ex Xiaomi Mi 9 SE

(#177) asphalt válasza Styleair (#176) üzenetére


asphalt
csendes tag

Szerintem nagyon nem egy kategória, már csak az árból kiindulva is. Nyilván sokkal jobb képeket csinál, gcam még amennyire tudom nincs rá, szóval még jobb lesz. Az hogy megéri-e egyéni kérdés. Az akkuidő nem vészes a viszonylag kisméretű telep ellenére: amoled sötét témával, takarékos soc, optimalizált szoftver, ezek együtt hosszabb sot-t adnak pl. a note7-hez képest is.

#173
MI 8-t nem próbáltam, de így látatlanban azt mondom fölösleges, akkora különbségek nincsenek és az is egy viszonylag új modell

[ Szerkesztve ]

(#178) PowerBuldog válasza asphalt (#177) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mintha úgy láttam volna, hogy már van gcam is hozzá. De legalábbis a sima Mi9-hez biztosan.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#179) Thom! válasza PowerBuldog (#178) üzenetére


Thom!
veterán

olyan gcam kell rá ami mind a 4(3+1) kamerát precízen viszi és akkor bestbuy lesz

(#180) PowerBuldog válasza Thom! (#179) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha megoldják akkor tényleg. De nem vagyok benne biztos,h ogy létezik-e ilyen. Tekintve, hogy a google pixeleken csak 1 van. De ehhez nem értek. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#181) Francii


Francii
tag

Egy gyors kérdés: az előző telefonom (Nubia Z17 mini) szépen szétszedte és a megfelelő mappákba tette a kamerával készült alkotásokat. A szelfiket a "frontkamera" mappába, a videókat a "videos" mappába, a képeket pedig a "camera" mappába. A 9 SE pedig mindent egy helyre, a "camera" mappába pakol. Van erre ellenszer, vagy együtt kell élnem vele a továbbiakban?

(#182) xhege


xhege
addikt

Eközött és az Mi 8 között vacilálok. Melyik lehet a jobb vétel?

(#183) devpernull


devpernull
tag

Ha valakinek sikerült elérni, hogy az ambient display / környezeti kijelzőn megjelenő értesítések ne csak pár másodpercig látszódjanak, ossza meg velem a titkot. Elvileg vannak külső programok erre, de nem hiszem el, hogy nincs erre gyári megoldás. Egy értesítési led nagyon kellene rá.

(#184) asphalt válasza devpernull (#183) üzenetére


asphalt
csendes tag

Most direkt ezért küldtem magamnak egy emailt. Néhány percig ott volt az ikonja a lezárt kijelzőn, míg fel nem oldottam.
Milyen értesítéseknél van ez a jelenség, mindnél?

(#185) devpernull válasza asphalt (#184) üzenetére


devpernull
tag

A gyári alkalmazások értesítései megjelennek, tehát nem fogadott hívás, sms, gmail. Viszont hangouts, viber, messenger értesítései nem. Beállítások, engedélyek ugyanazok. 10.2.5.0 miui global

(#186) devpernull válasza devpernull (#185) üzenetére


devpernull
tag

Az [Always On AMOLED] alkalmazással megjelenik minden értesítés, de ha nem muszáj, nem használnék erre egy külön appot, ami ráadásul minden létező engedélyt megkövetel magának a működéshez. Valamint a feloldáshoz így egy duppla kopp kell, utána ujjlenyomat.

[ Szerkesztve ]

(#187) pbalu


pbalu
aktív tag

Kamerateszt

[ Szerkesztve ]

''...Ayrton azt mondta: Látod, nem lehet. Egy folyó van a fal mögött, úgyhogy nem lehet máshova tenni. ...Pontosan ezen a helyen vesztette el az életét.''

(#188) Narakh


Narakh
senior tag

Már majdnem elhatároztam magam a kütyü mellett, de az AOD értesítéses jelenség egy kicsit aggaszt. Korábban a Redmi 3-amat is apró szoftveres hülyeségek miatt cseréltem le, pedig amúgy jó kis szerkezet volt.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#189) drumlinka


drumlinka
csendes tag

(#190) PowerBuldog válasza drumlinka (#189) üzenetére


PowerBuldog
veterán

A Cons nagy része ugye nem is érvényes a GLobal verzióra. Abban tudtommal L1 a Widevine is.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#191) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Egy korábbi post/cikk szerint 4.-től a Lurdy-s üzletben, 6.-tól a hivatalos shopban (xiaomi.hu) is elérhető a készülék. A weblapon nem látom, tud vki arról vmit, h a boltban kitették-e már? :D

(#192) PowerBuldog válasza dave_gahan (#191) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Úgy olvastam a FB-on, hogy igen. Volt aki szombaton már meg is vette.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#193) worxland válasza dave_gahan (#191) üzenetére


worxland
addikt

A boltban ki van rakva 4 darab.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#194) drumlinka válasza dave_gahan (#191) üzenetére


drumlinka
csendes tag

Tegnap voltam, van készleten.

Egyedül az üzemidő miatt vacillálok.

(#195) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Köszi mindnekinek.
Mondjuk érthetetlen, h egy nem bővíthető készülék esetén a 128-as verzió miért nincs a kínálatban... :( A FB oldalon azt írták, h majd érdeklődés függvényében valszleg berendelnek abból is...

Én a Mi 9 SE és a Meizu 16th között vacilálok. :DDD :F

[ Szerkesztve ]

(#196) Free Rgc válasza drumlinka (#194) üzenetére


Free Rgc
tag

Ne izgulj túlságosan az üzem időn, szerintem elég jól bírja, rosszabbra számítottam! Az első pár nap borzasztó is volt, aztán szépen beállt...
Sokkal jobban bosszant hogy például az értesítési ikonok eltűnnek maguktól, és nem látom hogy milyen értesítés jött, csak ha lehúzom fentről! Gondolom majd javítják csak hát Na!!! Minden nap 2x nézem a frissítést hátha jön. Egyébként minden mással meg vagyok elégedve! :-)

(#197) mdraco válasza dave_gahan (#195) üzenetére


mdraco
őstag

Meizukat nézegettem én is, de a global szoftver támogatásról nem írnak jót. pl [link]

(#198) devpernull válasza Free Rgc (#196) üzenetére


devpernull
tag

Jól megfogalmaztad, mik a gondok ezzel a telefonnal :)
Valami nem kerek az energiatakarékossággal, éjszaka is óránként 1 %-ot merül, az android rendszer eszi meg. Éjfélkor vettem le a töltőről, reggel 94%-on volt, talán még nem is volt ilyen gyorsan merülő telefonom. Most 29%... Remélem, egy frissítés helyreteszi.
Az értesítések meg idegesítőek, vagyis inkább a hiányuk :DD

Amúgy persze szép teló, szuper kijelző, gps, wifi, bluetooth, mobilhálózatok rendben, hívásminőség jó, kamera nagyon jó.

(#199) szanozs


szanozs
aktív tag

Valaki TWRP-t , Xiaomi.EU-s romot rakott már fel a készülékre? Melyik TWRP -t kell felrakni, esetleg egy leírást tud linkelni valaki?

(#200) asphalt


asphalt
csendes tag

Fel akartam tölteni egy képet az akkuhasználatról, de mindig a kamera jött be. Most azt nem tudom, hogy ez user error, a Mobilarena vagy a telefon hibája-e...
Egyébként több mint egy nap két órája megy folyamatos aod- vel, wifivel, nekem átlagos felhasználással és 5%-on van. Ez nekem két napot jelent, mivel éjszaka kikapcsoltam, neccesen anélkül is meglehet aod kikapcsolással éjszakára - mivel programozható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.