Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

iPhone-on kipróbáltam, de 2 óra után ki is kapcsoltam, annyira nem vettem hasznát és idegesítettek a random képernyőképek. :D

(#2) johnyblaze


johnyblaze
aktív tag

el is felejtettem hogy van ilyen opció,sosem használtam még

"don't fulfill her desire, just up away and retire"

(#3) #95462144


#95462144
törölt tag

Ios-en sem működik jól, sőt totálisan idegesítő funkció a random dolgaival.

(#4) Noukoum válasza #95462144 (#3) üzenetére


Noukoum
veterán

Sajnos, pedig hasznos lenne. Nem tudom ilyenkor hol vannak azok az emberek akik azt állítják hogy az alma azért vár a funkciók belerakásával hogy az tökéletesen működjön.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#5) lugosi válasza bedibazsa (#1) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kipróbáltam én is iPhone-on, elsőre jól hangzó dolog de a második nap már nem használja az ember, felesleges, ki is kapcsoltam.

(#6) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Idétlen, totál felesleges "feature". Kár ezzel foglalkozni. Szerintem.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#7) jUUh


jUUh
addikt

"Ki is lehet próbálni már." -Itt.

#8 cappa72:

Nekem is mindig furcsák. Értem én, hogy nem lehet mindig nagy update, de akkor minek adják ki évente?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#8) cappa72


cappa72
nagyúr

Nekem mindig furcsák ezek az újítások.
Persze oldschool tata vagyok, szóval... de én lagyon látens igénynek tartom.
De biztosan van, aki erre ráharap mint floki a lábtörlőre, vagy mint gyöngytyúk a takonyra.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#9) erahurka


erahurka
félisten

Baromság. Ha a telefon az asztalon van majd veszegessem fel kopogtatni a hátulját, ha olyan kell ami azzal indítható? Nem tudnak az értelmes dolgokon javítani, hogy folyamatosan baromságokat kell fejleszteni?

(#10) Noukoum válasza erahurka (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk akkor elindítod úgy ahogy eddig.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Egyre nehezebb újat mutatni az évről évre (kényszeresen) frissülő droid verziókban (+ios) és ekkor jönnek az ilyen és ehhez hasonló sok értelme nincs fícsörök.

(#12) cappa72 válasza erahurka (#9) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem tudnak az értelmes dolgokon javítani, hogy folyamatosan baromságokat kell fejleszteni?
Az ilyen fejlesztések is fontosak... márakinek'
Nem szabad lemaradni, ki kell találni apróságokat is, mert az új fícsör előbb-utóbb, ha nyomják, akkor "elvárás lesz".
Akár a részvények árát is befolyásolhatja....

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#13) batai15


batai15
félisten

Vissza felé fejlődünk ? Régebbi Android telefonok közül nagyon sok tudta az ehhez hasonló hasznos featureket például ujjlenyomat olvasóval az értesítési sávot le húzni.

(#14) joey04 válasza bedibazsa (#1) üzenetére


joey04
titán

Sokáig bírtad :D nálam kb 5 percig volt bekapcsolva. Baromság.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) moleculez


moleculez
veterán

Nálam jól működik, használom is sokat. :K néha csinál véletlen egy screenshotot, dehát nagy kaland.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#17) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Világ legjobb dolga, a Samsungomon a Vezérlőközpontot a hátlapi ujjlenyomatolvasó simogatásával értem el. Ez egy borzasztó kényelmes dolog, hatalmas a telefon, egykezes használatkor esélyed sincs elérni más módon. Nem akartam ebből engedni, ezért is volt nagyon üdítő, amikor amerikai tesztbemutatókban láttam, hogy az iPhone-nak van egy ilyen funkciója.

Két és három koppintásra lehet betanítani, én két koppintásra be is állítottam a vezérlőközpont előhívását és remekül szuperál. Napi szinten többször használom ezt a funkciót, szerintem zseniális.

(#18) hemaka


hemaka
nagyúr

Az egyik első dolog a siri után, amit kikapcsoltam, számomra elég haszontalan összevissza működik leginkább. :DDD

(#19) .Szaki. válasza hemaka (#18) üzenetére


.Szaki.
addikt

Próbáld ki a Bixby-t és hamar megfog változni a véleményed! :DDD

(#20) zsolidodd


zsolidodd
senior tag

Nekem tetszene, ha működne lezárt képernyővel is, mert akkor a zsebemben csak megkopogtatnám a telefon hátlapját és működnének a play/pause és fwd parancsok, de így, hogy csak feloldott kijelzővel megy nekem sem túl hasznos. Ezt a funkciót nagyon szerettem a Nokia 5500-ban :)

(#21) .Szaki. válasza zsolidodd (#20) üzenetére


.Szaki.
addikt

Milyen telefont használsz?

iPhone SE 2020 és 12 mini esetében is felemeléskor automatikusan feléled a kijelző. Még feloldani sem kell, akkor már érzékeli a kopogtatást.

[ Szerkesztve ]

(#22) rajd


rajd
tag

Ha lezárt képernyőnél hozzá lehetne rendelni egy kamera vagy LED (zseblámpaként) ki/be kapcsolást, nekem jöhet! ;)

(#23) Noukoum válasza rajd (#22) üzenetére


Noukoum
veterán

Milyen jól is hangzik hogy zsebben véletlenszerűen elkezd ki bekapcsolni a zseblámpa. :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) Shyciii


Shyciii
veterán

Én ezt már több, mint fél éve kipróbáltam Androidon, de semmi hasznát nem vettem. Teljes useless funkció.

(#25) Shyciii válasza rajd (#22) üzenetére


Shyciii
veterán

Hidd el, hogy nem jó megoldás. Bár én úgy próbáltam androidon, hogy az érzékenység állítható, de nem lehet rendesen megoldani, hogy véletlenül ne kapcsoljon be, de rendes kopogtatással meg könnyen menjen. Sokkal jobb a Oneplus megoldása. Lezárt képernyőre gyorsn rajzolsz mondjuk egy v betűt, vagy o betűt, és az is be tudja kapcsolni a zseblámpát, vagy kamerát indítani stb. Én pl v betűre indítom a zseblámpát.

(#26) zsolidodd válasza .Szaki. (#21) üzenetére


zsolidodd
senior tag

12 Pro Max-ot. Az a baj, hogy a zsebemben szeretném ezt használni.

(#27) Tibee86 válasza zsolidodd (#26) üzenetére


Tibee86
veterán

Nekem megváltás volt ez a funkció iPhone-on. Melóban kell több képernyőfotót csinálnom úgy, hogy a másik kezem közben foglalt. Enélkül elég körülményes lenne, és szerencsére tök jól működik. Mondjuk el tudom képzelni, hogy a bumszli tokokban amiket sokan használnak már nem az igazi.

(#28) .Szaki. válasza zsolidodd (#26) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ez elkerülte a figyelmemet, hogy zsebben szeretnéd használni. Na igen, arra ez nem a megfelelő funkció. :)

Minden másra viszont jó és szerencsére nálunk mindkét telefon esetében megbízhatóan megy, nincs az, hogy hol működik hol nem. Egy relatív nagy területen érzékel egyébként. Párom SE-je még az alma logó alatt is érzékeli ezt, az enyém a logótól felfelé érzékeli. SE egyébként tokon keresztül is megy, az enyém nincs tokban.

(#29) <Lacy85> válasza bedibazsa (#1) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én egyelőre megkíméltem magam a próbától. Már csak azért is, mert 13.7 van a telón. :D

(#30) Mr.Silkó válasza bedibazsa (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Én kipróbáltam 11 Pro-n amikor anno aktiválta az Apple, aztán annak rendje és módja szerint el is felejtettem a funkciót, egészen eddig a cikkig. Működni működik, de ettől azért nem estem hanyatt.

[ Szerkesztve ]

(#31) HarleyCustom válasza bedibazsa (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
+1

Hát nekem sem jött be ez az “újítás”. :N Elég béna. :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#32) jotzo01


jotzo01
tag

HTC U11-en kezdetek óta működik a szorításos változat, nagyon jó, fényképezőgép és lámpa beállítva-tökéletesen működik.
Nem tudom, mennyivel lenne jobb ez a hátlapkopogtatós verzió, mivel ha a telefon kézben van, szorításnál nem kell fogást változtatni, kopogtatásnál viszont valamennyire igen.

(#33) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Ez kb olyan kaliberű funkció, mint amikkel anno a galaxy S4-et tömték tele. Kész csoda, hogy pont az iphone-ba került bele először. Nem is verték nagy dobra.

Elhiszem, hogy van akinek hasznos, de szerintem is több hátránya van mint haszna. És ez nem egy olyan dolog ami teljesen megváltoztatja, hogy hogyan használod a készüléket. Ezt hívják úgy hogy gimmick. És mint minden gimmicket, van aki szereti és használja, és ezzel semmi gond nincs. :)

Persze egy ilyen gimmick nem olyan érdekes, hogy cikk szülessen belőle. Csak azért van hír értéke mert ezt éppen az ios tartalmazza az android pedig nem. Képzeljétek el, ha minden egyes androidos gimmickről lenne cikk. :D

Egyébként ha jól emlékszem, anno az xperia Z3-amban volt egy ehhez hasonló funkció. Egy olyan alkalmazásban ahol görgetős felület volt, ha nem éppen a tetején voltunk a listának, akkor a telefon tetejére kétszer koppintva azonnal visszaugrott a felület a lista tetejére. Persze annak sem volt sok értelme.

(#34) phobos86 válasza .Szaki. (#17) üzenetére


phobos86
csendes tag

Biztos tudod, de ha a kezdőképernyőn lefelé húzod az ujjad, akkor is legördül a menü. Ettől függetlenül szerintem is nagyon hasznos a hátlapi olvasó, ezért is lesz a következő jószágom pixel 5 :D

(#35) Luck Dragon

iPhone esetében nem volt hosszú életű nálam .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#36) johnny500


johnny500
tag

Nem is értem miért nem vették át a xiaomitól, hogy a kijelző kb felétől ha már lefelé simítasz már görgeti is le menüt. Értesítéseknél, zseblámpánál is tökjól jön egy kezes használatnál.

(#37) Amacs


Amacs
aktív tag

Biztos velem van a baj, de nekem nagyon bejött ez a hátlap kopogás.
Úgy ismerkedtem meg vele, hogy hozzám került egy törött touch ID--s iPhone 8, amiben beállítottam a duplát home gombként, a triplát pedig alkalmazás váltónak.
Rövid használat után annyira megszoktam, hogy a 1st gen SE hátulját is kopogtattam, persze azt már hiába. :B

(#38) <Lacy85> válasza Amacs (#37) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az SE nem tudja? Elvileg iOS függő a dolog, a 14-et pedig az is megkapta.

(#41) <Lacy85> válasza #40993792 (#39) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Aha, köszi. Azt nem tudtam, hogy telófüggő is.

(#42) cappa72 válasza #40993792 (#40) üzenetére


cappa72
nagyúr

Semmi baj ezzel, a funkció használata opcionális - akinek nem tetszik, mellőzi. Mi, többiek pedig elégedetten alkalmazzuk.
Tökéletes összefoglalás.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.