Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) james001


james001
veterán

PS1,N64,PS2... Régi szép idők :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#2) Mokó


Mokó
aktív tag

Jhajj a sárga kazettás Nintendo :-) Jó a kép is,bár kissé sötétek a hátterek.

(#3) kovsol


kovsol
titán

Atari gépem nekem is volt, bár nem tudom a pontos típust.
SNES gépem is volt olyan mint az 1991.-nél lévő képen van.
Nintendo 64
Xbox
Xbox360
PS4

Nekem egyelőre ez a konzol történetem :) Legtöbbet talán a SNES géppel nyomtuk mi itthon haverokkal.
Valami kézi konzolt szeretnék majd beszerezni egyszer, bár a tabletek és az okostelefonok világában már háttérbe szorulnak. Egyszer volt Nokia N-Gage telóm is :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#4) gianni85 válasza kovsol (#3) üzenetére


gianni85
veterán

Én kiskoromban egy garázsboltban ismerkedtem meg a konzolokkal, ahol lehetett játszani és kölcsönözni őket. A "sárgakazettás"-on kívül volt SNES, Sega Megadrive (Genesis), később N64 és PS1. Onnantól kezdve már volt saját magamnak PS2 PS3, X CLASSIC X360, DREAMCAST, és haveroknál próbáltam GC-t és WII-t.

(#5) LBandi


LBandi
aktív tag

Egy működő Atari 7800 példány (jópár kazettával) nálam is ott figyel a szekrényben.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#6) Diopapa


Diopapa
addikt

Jó kis Atari 2600.. :R Hüpp.. :)

Nagyon látványosan "letisztult" a piac... :(

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#7) JanR


JanR
addikt

Sega Genesis 2! Hány, meg hány délutánt töltöttünk el a gép előtt. Mindig is a kedvencem marad :R

(#8) 8th válasza JanR (#7) üzenetére


8th
addikt

Emlékszem anno napokig rohangáltam hat gombos joy után, kellett a MK-hoz. :)

(#9) Benyaking


Benyaking
aktív tag

Jo kis c64. Hany joy lett szet kuldve :D es hanyra ultem ra :DDD

(#10) Diopapa válasza Benyaking (#9) üzenetére


Diopapa
addikt

Mindenkinek kell egy hobbi... ;]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#11) szőröscica


szőröscica
addikt

Sajnos nekem a legtöbb kimaradt. :(
Mai fejemmel meg nem feltétlenül tudnám élvezni már a PS1-2-es játékokat. :(

(#12) 8th válasza szőröscica (#11) üzenetére


8th
addikt

Én pont fordítva vagyok ezzel. Leülök egy mai csilli-villi játék elé és fél óra múlva megunom, mindet. A CS:Source volt az utolsó amivel rendszeresen játszottam. Ezeket viszont ma is végigtolnám nagyon szívesen: [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link], [link]. Az ifjak valószínűleg igen hangosan röhögnek főleg az utolsókon de ~20éve nem gyenge játékok voltak ezek. Manapság egy GT5 vagy az aktuális Forza epizód tudna hosszabb távon lekötni, más nagyon nem. :(

(#13) szőröscica válasza 8th (#12) üzenetére


szőröscica
addikt

Én akkoriban PC-n játszottam, és néhány darabot a mai napig szívesen veszek elő. De volt már, hogy úgy jártam, felidéztem régen milyen jót játszottam ezzel-azzal, és felnőtt fejjel újra kipróbáltam és csalódtam benne. Így inkább meghagyom őket szép emlékként. :)

(#14) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

SEGA Mega Drive 2 ott figyel a vitrinben pár száz dobozos játékkal. ;)

A.

(#15) mark!


mark!
őstag

PS1
PS2
XBOX360
PS3
PSvita
PS4

Nekem ez a történelem.. :DD

>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.