Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) darkarthur


darkarthur
senior tag

Ennyire jó az a Nintendo? :DDD

Samsung S23 Ultra 5G

(#2) MaTTeS


MaTTeS
senior tag

Én azt nem értem, hogy a Japcsiknál ilyen hiper szuper telefonok vannak brutál tudással meg mindennel, akkor mi a szarért fogy náluk ez az ősrégi elavult DS?

(#3) darkarthur válasza MaTTeS (#2) üzenetére


darkarthur
senior tag

Jó az a kölöknek. :DDD Olcsó... mi kell még?

Samsung S23 Ultra 5G

(#4) bpx válasza MaTTeS (#2) üzenetére


bpx
őstag

én már azt se értem, hogy mi a jó a ds/psp-ben :D

(#5) tiv83us válasza bpx (#4) üzenetére


tiv83us
veterán

Probalj egy PS3-al jatszani a vonaton, es majd meglatod ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) vsgaborr11 válasza MaTTeS (#2) üzenetére


vsgaborr11
tag

Mint írta a hír:Japánban lokálpatrióták élnek. Támogatják a hazai ipart,mit gondolsz,miért adott ki egy időben a MS annyi JRPG-t meg CRPG-t?Mert be akartak törni Japánba. Nem sikerült nekik. Amúgy meg azért is veszik annyira a DS-t,mert rohadt sok JRPG van rá(a régi nagy SONY-s címek közül a legtöbb itt folytatja pályafutását).

(#7) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

japánban az ikszboksz szuksz!

(#8) englandfan


englandfan
csendes tag

Tehát a Földön minden 21-ik embernek van egy a felsorolt termékek közül. Nagyszerű. :U :(

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#9) Karr válasza vsgaborr11 (#6) üzenetére


Karr
tag

Oké, de akkor miért annyi a DS Európában és Amerikában? A Wii sikerét még megértem, és ha kijön a Wii HD és lesz rá pénzem én is beruházok egyre. De a PSP mindenben veri a DS-t, csak az érintőképernyő nincs. És mégis a DS fogy. Ezt nehéz azzal magyarázni, hogy sok japán JRPG van hozzá.

(#10) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Olcsóbb és nézd meg mennyi élvezhető game van PSP-re

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#11) MaUser válasza Karr (#9) üzenetére


MaUser
addikt

A kulcsszavak: kisgyerekek és (tini)lányok. Hány lányt láttál psp-n játszani valamit? Alig néhányat maximum, ellenben szinten minden ismerős kisgyereke (a kislányok is!) a szülőket nyúzza egy DS-ért, mert azon van "kutyás" játék.:)

[ Szerkesztve ]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#12) Roxy88


Roxy88
csendes tag

!!!Hala Xbox!!! :P

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Év végi flémhírek tündökélese van, vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Kemény hogy a Nintendo újra tarol ráadásul három kontinensen is listavezetők!
Mondjuk ezt közel egy évtizede mikor még Nintendo 64-el nyomultam nem gondoltam volna hogy valaha újra az élen lesznek...

(#15) eXodus


eXodus
őstag

Miért kell ennyire jelentős a japán piac?
Eu-ra késve jelenennek meg, drágább, mégis majdnem akkora forgalmat generál, mint az amerikai, ennek ellenére a japánok így a japánok úgy...

(#16) nTom


nTom
aktív tag

melyik gépet érdemes beszerezni: xbox360 vagy ps3? Melyiknél jobb, szebb a grafika, a
látványvilág?

(#17) bLaCkDoGoNe válasza nTom (#16) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Személy szerint már vártam valami ilyesmi kérdést... A két céltopikot elolvasgatva el tudod majd dönteni, hogy melyik szimpatikusabb neked. A multiplatform címek nagyjából ugyanúgy néznek ki mindkét konzolon.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18) Kirrr válasza nTom (#16) üzenetére


Kirrr
aktív tag

egyelőre a látványvilág nagyon hasonló, hol egyik-hol másik konzol javára. szóval ez alpján ne dönts. inkább az alapján, hogy milyen játékokkal akarsz játszani. mert nem minden jelenik meg mindegyikre.

(#19) Jarlaxle válasza nTom (#16) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Ha warezolni akarsz akkor csak az xbox jöhet szóba, ha eredeti játékokkal akarsz játszani akkor én a ps3at választanám. Mondom ezt úgy, hogy mind2 konzol megvan.

(#20) tgabi333 válasza MaUser (#11) üzenetére


tgabi333
tag

eljutottunk odáig, hogy a gyerekeknek már csak "kutyás" játék kell, nem igazi kutya :)

szerk: off

[ Szerkesztve ]

(#21) MaUser válasza tgabi333 (#20) üzenetére


MaUser
addikt

Hát szerintem ennek kivételesen apuka és anyuka is örül úgy nagy átlagban.:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#22) FoxiestFox válasza MaUser (#21) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A kutyák meg főleg.

(#23) Thunderzolee

Nofene.. a PS2-t már nem is "jegyzik"? :F

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#24) D1Rect válasza FoxiestFox (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Na ja.

(#25) kelzsoca válasza tgabi333 (#20) üzenetére


kelzsoca
félisten

Most már virtuális barátnőd is lehet, ha akarod :)

https://vertigostore.eu

(#26) iDomi


iDomi
csendes tag

Mi a PS3 és az XBOX 360 Elite,kizárólag játék oldaláról való véleményetek?

(#27) Def26 válasza kelzsoca (#25) üzenetére


Def26
félisten

Mé' neked nincs...? :DDD

iDomi: PS3 -ban nVidia van, Xboxban meg ATI vga. :D Amúgy manapság már mindkettő jó szvsz. (PS3 -on nincs warez, a többi tabu)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.