Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Hát ez már tényleg az. Így eltolni egy gépet... Ha törik valamelyik kábal, cserélhet mindent ami rá van kötve. Épeszű infós/szervizes nem ragaszt semmit, ha nem illeszkedik rendesen, keres olyat amelyik igen.

(#2) 14adam


14adam
addikt

Hello,szerintem rakd át személyesbe,mert elég rövid cikk.És néhány képet is dobhatnál be,ilyet nemminden nap láthat az ember :D

(#3) Cythyel válasza 14adam (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

Én sajna láttam már rosszabbat is. Gyakornok koromban hoztak be hozzánk egy szervergépet mondván hogy nem indul be, kiderült hogy sült egér csüngött a táp és az alaplap közti tápkábelen.
Sagonló volt, csak az vga-val, cincin elrágta a 6800gt extra tápját. Mikor megtudta a gazdája, hirtelen megértette hogy miért is mászkált annyit a macska a gépénél. Érezte az egérhusit :DD

(#4) Alg


Alg
veterán

"ha nem nézem meg neki akkor kitudja mi lett volna"

Semmi... használja tovább ugyanúgy, mint eddig, minden gond nélkül...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#5) Myers


Myers
senior tag

Te jó ég! :o

Mivel volt beragasztva? Pillanatragasztóval?

Mi a bolt neve, és hol található?

http://www.muszaj.hu/

(#6) PH-User válasza Alg (#4) üzenetére


PH-User
addikt

Na persze aztán szerencsétlen költhetett volna javítási költséget, ezreket a kontár munka miatt... :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#7) luw2win


luw2win
őstag

Az már valami :DDD

Képet képet képet :))

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#8) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:Y :Y :Y :Y :Y

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

beragasztani???? ki volt az????

lámpavasra vele!!!!!

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) D.Orion


D.Orion
veterán

Hát ez baszki... :Y Én is sok gépet szedtem már szét, de eddig a legdurvább az első pci slotig felérő porréteg volt..

Szerk.: Helyesírási és egyéb hibákra vess egy pillantást. :U

[ Szerkesztve ]

(#10) sviba


sviba
tag

Ebből egy baromi jó cikket lehetne összerakni, csupán egy word helyesírásellenőrzővel, meg némi nyugodtsággal. :C

A nyuszika megy az erdőbe, és egyszer csak leesik...

(#11) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Jeeeee.Rettenetes gányolás.

Mondtam én hogy gány a lelke mindennek, de azért ez inkább már a vevő szopatása... Szóval ha már gányol az ember akkor 1., nem adja pénzért, 2. úgy csinálja (ha másnak lesz) hogy az faszán működön.

Mutogatni való hater díszpinty

(#12) Typhoon47


Typhoon47
őstag

címlapra ez kevés lesz ;)
mellesleg nem rossz;]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#13) Stiky


Stiky
senior tag

OMG!

Én eddig olyan 'okosságot' hallottam valakitől, hogy a sata csatikat beragasztják ragasztópisztollyal, merthogy elég laza.

De, hogy ilyeneket... :W Szomorú.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#14) Diezel válasza 14adam (#2) üzenetére


Diezel
csendes tag

hali adam!
majd dobok fel képet csak majd jövő hétvégén jön a gép hozzám szervízre aztán majd csinálok képeket

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#15) Diezel válasza Alg (#4) üzenetére


Diezel
csendes tag

nem a videókarira gondoltam ugynais kisseb volt a venti rajta mint amekkora kellett volna rá és lesült volna a pihába az egész

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#16) Diezel válasza Myers (#5) üzenetére


Diezel
csendes tag

őő azzal a ragasztóval amit egy kis pisztoly olvaszt lol
pontos nevet még nemtok de utánna járok

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#17) Tálydi


Tálydi
senior tag

Hát ez nagyon durva! :Y
Legalább az a szerencsétlen kretén celluxal ragasztotta volna oda, a képekre én is kíváncsi lennék :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#18) Diezel válasza PH-User (#6) üzenetére


Diezel
csendes tag

hát erről beszéltem minimum videókar és még kitudja mi...

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#19) Diezel válasza D.Orion (#9) üzenetére


Diezel
csendes tag

tudom tudom a helyesírás majd holnap még szerk de gyorsan írtam indulatosan :P

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#20) Kiskokó válasza Diezel (#16) üzenetére


Kiskokó
veterán

ha viszont müanyaggragasztóval nyomatta be az nem olyan gáz.. azt szétudod szedni... nem olyan mitn a pillanatragasztó...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#21) rootkiller válasza Stiky (#13) üzenetére


rootkiller
őstag

Laza, de nálam sose csúszott ki egyik sem.

Artengo TR 990 Pro

(#22) Diezel válasza Kiskokó (#20) üzenetére


Diezel
csendes tag

igen ragasztópisztollyal szal jövő héten szenvedhetek a sok idióta :W miatt

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#23) Diezel válasza rootkiller (#21) üzenetére


Diezel
csendes tag

itt sem csak tudod sok az olyan szervizes aki annak mondja magát de hülye hozzá

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#24) capafog23


capafog23
őstag

Magyarországon már semmin nem lehet csodálkozni ...

(#25) vers


vers
tag

szerintem a cég igy védte meg a usereket az olyan kontároktol mint amilyen te vagy
az 5200-esröl ha leszeded a ventit akkor se fog semmi sem történni

(#26) PH-User válasza vers (#25) üzenetére


PH-User
addikt

Most miért bántod :F

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#27) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Basszus, ez durva! :Y

Nem minden vándorút céltalan...

(#28) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Én a helyetekben a komplett gépet visszavinném, és reklamálnék, hogy cseréljék ki. (ha még garanciális egyáltalán). Aztán alkatrészenként összeraknám az újat.

Nem minden vándorút céltalan...

(#29) vers válasza 3.Aragorn (#28) üzenetére


vers
tag

ha visszaviszik akkor mi lesz, a srác odatartja az infralámpát , a ragaszto elenged
és égtek mint a torkosborz
hülyék ellen sárkányfü :)

(#30) 3.Aragorn válasza vers (#29) üzenetére


3.Aragorn
addikt

No comment... :U

Nem minden vándorút céltalan...

(#31) Macilaci457


Macilaci457
őstag

Nahát... én attól hidalok le, hogy ez annyira végzetes csapás az emberiségre, hogy mindjárt mindenkinek el kell sápadnia.

És ha beragasztották, akkor mi van? Majd mikor visszaviszi szervízbe az ő bajuk lesz. A melegragasztó meg nem roncsol, le lehet húzni a műanyagról is. Nem kell mindjárt mindent kidobni ha cserélni kell. Gyanús volt hogy csak ilyen lehet, mert a pillanatragasztót nem látta volna...

(#32) hcl válasza Macilaci457 (#31) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aha meg a szerviz rajta gazdagodik.
Van olyan szerviz ahol nem basszák át a vevőket amúgy? Gyanítom hogy igen kevés.
Lehidaláshoz az kellett hogy valaki ennyire prosztó módon bassza át a vásárlót... gondolj bele hogy lehetett az a gép összerakva... Mert hülyének nézték a csajt...

Egyébként a SATA csatikból nekem az egyik konkrétan olyan laza volt hogy az alaplapi műanyag aljzattal együtt húztam le... a fém lábak meg ott maradtak a lapon. Mondjuk 1 mozdulattal visszatettem, de elég infarktus-közeli volt...
Laza...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33) D.Orion válasza vers (#29) üzenetére


D.Orion
veterán

Hát bzdmg... Véletlenül nem egy számtechbolt alkalmazottja vagy aki szintén így áll hozzá a munkájához? Ez már nem nevetséges, hanem szánalmas hozzászólás...

(#34) Mr.Csizmás válasza D.Orion (#33) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD Lehet hogy ő ragasztotta össze az írónak a gépet ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35) Myers válasza vers (#29) üzenetére


Myers
senior tag

Na nehogy már infralámpa kelljen egy gép szétszedéséhez.
Ha jól emlékszem egyetlen hardver leírásában sem szerepel, hogy ragasztóval kell rögzíteni a kábelt.

És mi van, ha másik, "ragasztót nem használó" szervizbe viszik a gépet? Azok is égnek majd mint a torkosborz? :U

http://www.muszaj.hu/

(#36) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hogy a remegést okozó venti ki ne rázza a kábeleket a csatikból, azért lett beragasztva. De bénák vagytok! ;]

Rip and tear

(#37) Diezel válasza vers (#25) üzenetére


Diezel
csendes tag

te engem most miért szólsz le? ha valami nem tetszik nem muszáj ideírni amúgy meg nem is ismersz nem tudod ki vagyok mennyi idő akkor meg? :K

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#38) Diezel válasza vers (#25) üzenetére


Diezel
csendes tag

amúgy meg nem tévedsz ez nem a passzív változat volt és lesült volna mint a szar(nem ok nélkűl,díszből van rajta ventillátor :K )

"Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is./Az élet attól szép, hogy barmi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik."

(#39) Csaszykj válasza Diezel (#38) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Nem sül az le, sok gépet láttam már, amiben már amikor javasoltam a venti cseréjét is igen poros volt, és ennek már 3-4 éve, és még mindig meg ám.... persze 2D-ben haszálják a mai napig...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.