Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

A Tab S5e-nek piszok jo kivitele van. Kicsit nagyobb, de nem vastagabb tablet siman johet.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) Kapanyél


Kapanyél
őstag

12.9 iPad Pro-t vettem főleg munkára, kizárólag a mérete miatt. Ha lett volna androidos alternatíva, biztosan nem érdekel az i(pad)OS sebessége.
Most sem kedvelem az OS-t, de amikor a tervrajzokat nézegetem, vagy a youtube előtt pihenek, arra tökéletesen alkalmas ez is. 350-ért... elcseszett a konkurencia jó sok évet, én meg már biztosan nem fogok váltani iPad-ről, pedig tényleg nem lettem Apple fan, csak simán jó cucc és kétlem, hogy az S7 bírja majd addig, mint ez.

Van egy Tab S 10.5-öm is, már főzött ROM-mal. Ott azért észrevehető, hogy nem mai a hardver (Snapdragon 800), de igazából ami megy rajta, az teljesen jól megy. Remélem, nem fogja használhatatlanra lassítani az Apple az iPad-em idővel (de).

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#3) Anulu79


Anulu79
addikt

Ez 7+ igazán jól hangzik. Anno akartam venni ilyen nagy tabot (sajnos a nevére már nem emlékszem) és azóta se jött ekkora. Ha tényleg ilyen jó lesz és annyira nem szállnak el az árakkal akkor lehet, hogy be is ruházok egyre. :)

(#4) _flamer válasza Kapanyél (#2) üzenetére


_flamer
aktív tag

Úgy gondolom, hogy még egy jó ideig büszke tulajdonosa leszel a 12.9 iPad Prodnak.. :R

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#5) babosmiki


babosmiki
addikt

Nem hiszem el, hogy nem lehet már egy normális 8-9" os tabot kiadni! :W A Tab S2 már igen csere érett és nincs alternatíva a Samsungnál. Az ipad kilőve a béna ios miatt...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#6) MarkCsiha461 válasza babosmiki (#5) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Hát akkor ez van, nagyon nincs választásod ezen a kettő márkán kívül... :D

(#7) Gerybut válasza babosmiki (#5) üzenetére


Gerybut
tag

Marad a telefon :C
Mate 20 X esetleg, de szerintem ezek a nyújtottabb Galaxy Tab-ok nem annyira vállalhatatlanok a Tab S2-dhöz képest.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#8) arn


arn
félisten

vegre egy androidos tablet, ami erdekesen hangzik... ha valoban tophw kerul bele, es min 8g ram. akkor lehet ilyet veszek az ipad pro helyett. a mostanit siman megvettem volna, ha nem egy ket eves soc kerul bele.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#9) Schuler888


Schuler888
senior tag

Kivancsi leszek az S-Penjere, az S6 rengeteg kritikat kapott a lapos, hosszutavon kenyelmeletlen s-pen miatt, en is ezert valasztottam az S4-et(s5ugye nem volt), de szerencsemre a mai napig furge joszag meg jatekra is + DeX :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#10) babosmiki válasza Gerybut (#7) üzenetére


babosmiki
addikt

Próbáltam a Tab S5e-t, sajna túl nagynak, hosszúnak bizonyult, ezért 1 hét után túladtam rajta. :((

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#11) zseko válasza Kapanyél (#2) üzenetére


zseko
veterán

Nekem is még egy Tab S 10.5-öm van, nem láttam eddig alternatívát amire érdemes lett volna váltani, a következő S2 egyenesen röhejes volt, aztán meg elcseszett méretekkel jöttek. Észrevehető a lassulás, bár én nem mindig annyira a tab hibájának gondolom, hanem - például a netezést nézve - az egyre hardveréhesebb elcseszett weboldalaknak is. Például itt is az új 'dizájn' az megfogja a tabot, míg a logout alól fórumozva semmi baja.

Netflix, HBOGO, Youtube meg fórumozás, erre használom leginkább (régebben még könyvek olvasására, de aztán vettem egy PW3-at), azt sajnálom, hogy nincs hozzá ceruza, de hogy megvettem azt egy másodpercig sem :N

A '7760 mAh-s kapacitás egész komoly növekedést jelent' részt nézve vicces (nevetséges) azért, hogy az S 10.5-ben 7900mAh-s van :) Remélem lesz normális képaránya (nekem bejött a 16:10), és nem szállnak el az árakkal, akkor elgondolkozom rajta, bár alapjában még mindig nincs különösebb bajom a mostanival.

HR24.hu

(#12) Prien válasza zseko (#11) üzenetére


Prien
addikt

+1 Szintén Tab S-ről (5.0) olvasom épp ezt a komoly akku növekedést, amin jót mosolyogtam. :D

A kevés is több a semminél.

(#13) joey04


joey04
titán

Az AMOLED panel az olcsóbbik Tab S7-nél is borítékolható

Vagy nem: [link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.