Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Ezek szerint olyan 30k körül már örülhetünk. :U Kicsit drágállom.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) TazLeacher válasza Def26 (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Viszont a 80K-s Elite pakk nem tűník rossz árnak, nem?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#3) Thome válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Thome
addikt

Amennyiben nem Slim-re gondolnak alatta, hanem a jelenlegi elite-re, akkor kb ugyanott tartunk, mintha külön vennénk meg a natalt egy elite pakkal. Ugyanis Az elite pakk jelenleg 57-60 ezer körül mozog, és elvileg 50 dollár árcsökkentés lesz ha kijön a slim, ami cca 10000ft-ot jelent, tehát 47-50 + 30 a natal, akkor az 80, tehát nagyjából ugyanaz, mint ha pakkban venné az ember.

(#4) Def26 válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Def26
félisten

Igan, az nem rossz ár. Gondolom ez már a slim modell lesz. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Gomez86


Gomez86
őstag

Annyira nem drága, de annyira nem érzem bestbuynak. Szerintem ha alacsonyabb lenne az ára, akkor többen vennék meg...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#6) pzstm


pzstm
titán

Karácsonyra hátha lesz valami jó kis akció, a Slim Elite+ Kindle tekintetében :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#7) Sicilian válasza TazLeacher (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

Én is azt néztem, eléggé barátságos :K

nothing is true everything is permitted..

(#8) TazLeacher válasza Thome (#3) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A Microsoft bejelentette, hogy a Kinect néven érkező mozgásérzékelő kontrollert egy csomagban is árusítani fogják az új, keskenyebb kialakítású XBOX360-as konzolokkal együtt.

Tehát a slim...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Karácsonykor asszem viszik majd mint a cukrot...ez 1000%

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#10) h-yle


h-yle
addikt

$150ért a Kinect nem várós. Annyiért elmegyek azt veszek egy igazi macskát és nyomorgatom azt. Skiddles meg tehet egy szívességet.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#11) nofi


nofi
őstag

Erre voltam kíváncsi. Én bízom a kinectben, úgyhogy legalább a megjelenéséig/kipróbálásáig várok a slim vételével.

Xbox GT: nozsolt

(#12) Thome válasza TazLeacher (#8) üzenetére


Thome
addikt

Akkor BestBuy 80-ért.

[ Szerkesztve ]

(#13) Def26 válasza h-yle (#10) üzenetére


Def26
félisten

Ezt nem értem. Hogy jön ide a macska? :U :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) elithun


elithun
őstag

Nem túl sokat értettem a hírből, sajnos. Szóval akkor ezek az árak Xbox360-ak árai amikhez adják a Kinctet is, mintegy csomagot képezve? :F

(#13) Def26: link

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#15) nofi válasza elithun (#14) üzenetére


nofi
őstag

1: Arcade slim box + kinect: 299$
2: Elite slim box + kinect: 399$
3: csak kinect: 149$

Xbox GT: nozsolt

(#16) h-yle válasza Def26 (#13) üzenetére


h-yle
addikt

Kinectimals

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#17) BiP válasza elithun (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

A Kinect xxx Bundle név nem elég beszédes ?! :)

Amúgy többen itt 80ezres Elite-et emlegetnek, meg 30ezres Kinect-et. Szerintem jóval több lesz. A dollár alapból nem 200Ft, (most 225közép), ezek nettó árak, tehát erre áfa, vám még jön, plusz a Mo-on jellemző extra kiskereskedelmi haszonkulcs.

De a legtutibb lenne megkérdezni valami konzolboltot, hogy tudnak-e valamit a várható magyar árakról.

[ Szerkesztve ]

(#18) Def26 válasza BiP (#17) üzenetére


Def26
félisten

Abból kiindulva, hogy itt 199 font (kb. 65k) egy slim xbox 360, szvsz nem lesz ez itthon sem drága, mert ha megnézed a többi gép árát abban sincs nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19) nofi válasza BiP (#17) üzenetére


nofi
őstag

A hazai konzolboltoknak nem is ennyiért szállítják ebben biztos vagyok. Szerintem reális a találgatás, mivel a most kapható Elite-hez kell hasonlítani. Elvileg a mostani Elite hivatalos ára 299$, de a legtöbb helyen 60 alatt be lehet szerezni itthon. Pár boltnál már előrendelhető a Slim 65 körül. Még ha ezek nem is végleges árak, szerintem nem véletlenül árazták be ennyire.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#20) Def26 válasza nofi (#19) üzenetére


Def26
félisten

Én is ezt gondolom. Max. 5k -val lehet ennél drágábban. Annyit még sokaknak meg is ér.

Azért csak nem olyan hülyék a boltokban, hogy 20-30% -al alá mondjanak egy árat. Biztos van valami forrásuk ahol meg tudják kérdezni, hogy kb. mennyi lesz, erre meg teszik a saját hasznukat. Szóval gondolom, hogy nem, hasra ütés szerű árakat adnak meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#21) dunc válasza Def26 (#1) üzenetére


dunc
nagyúr

Jah 50 dollálért igérték ahoz képest 3x-os a kezdő ára !!!

(#22) Alexios válasza dunc (#21) üzenetére


Alexios
veterán

ígérték? szerintem csak pletyka volt

(#23) elithun válasza nofi (#15) üzenetére


elithun
őstag

Köszi. :B
Egész tűrhető így az ára.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#24) BiP válasza nofi (#19) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, ok. Ez jó hír. (a hazai árakat nem néztem, azokkal nem vagyok tisztában.)
De ha pont sima átváltással lehet kalkulálni (299$~65k) a magyar árakat is, akkor tényleg nem rossz.

(#25) LackoMester


LackoMester
addikt

Kellett az asszonynak megemlítenem ezt a rohadt Kinect-et ( akkor még azthittem 70 euróba belefér ) , már szólt karácsonyra ezt (is) kéri. :DDD
Drága. :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#26) TazLeacher válasza Thome (#12) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Régóta gondolkozom egy BOX beszerzésén, így lehet, hogy ezután meglépem.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#27) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

jó drága :Y

PS4

(#28) Zpepe


Zpepe
tag

Szokásos Mikrofos hozzáállás. Kb fele ennyibe kerül már legyártása (főleg a kisebb új modell) mégis ennyiért adják. Még jó hogy nem lesz drágább mint a hardverileg jóval többet tudó PS3.
Érdekes.

(#29) heihachi válasza Zpepe (#28) üzenetére


heihachi
addikt

Dobsz egy linket, hogy a legyártás költségeit honnan tudod?

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30) Def26 válasza Zpepe (#28) üzenetére


Def26
félisten

Miben látod a PS3 nagyobb tudását? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) dunc válasza Def26 (#30) üzenetére


dunc
nagyúr

Ami esetleges előny lehet az a Blueray (nállam nem szempont) ha az erösebb hardverre gondol az nyugodtam megsütheti,mert nem tudnak előnyt kovácsolni bellöle.

(#32) Zpepe


Zpepe
tag

Érdekes én még a Boxomon nem láttam közel se hasonlót grafikailag a God of War, a Killzone2 (több mint 1 éves) vagy az Uncharted 2-höz.... És bár tudom, nem illik beszélni a még meg nem jelent játékokról, de a gameplay videók alapján GT5-kb megalázza az összes X játékot, nem kicsivel.
Lehet még nem annyira nagyon látható az eredménye, de a nyers számítási kapacitása is jóval magasabb a 7 magos Cell-nek mint a 3magos azonos órajelen futó Xbox processzornak. Érdekes hogy a Crysis 2-t fejlesztők is megmondták, hogy a PS3-ból jóval többet ki tudnak hozni.
A másik , lehet hogy titeket nem érdekel a Blu-Ray de sokakat igen, (ezért is sokan nem Box-ot vettek) és az önmagába is 20-30k Ft.
Szóval igen, hardverileg több.

(#33) Def26 válasza Zpepe (#32) üzenetére


Def26
félisten

"Érdekes én még a Boxomon nem láttam közel se hasonlót grafikailag a God of War, a Killzone2 (több mint 1 éves) vagy az Uncharted 2-höz.... És bár tudom, nem illik beszélni a még meg nem jelent játékokról, de a gameplay videók alapján GT5-kb megalázza az összes X játékot, nem kicsivel."

Én is ugyanezt gondolom, csak pont fordítva. GT5 -ről a minimum az, hogy mindent alázzon ennyi kib@szott évnyi fejlesztés után. :U Amig Te vársz egy normális auitós játlra PS3 -on addig boxon már elhagyod lassan a Forza 3 -at is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34) Peat;) válasza Zpepe (#32) üzenetére


Peat;)
veterán

Akinek két konzolja van és mégis teli írja az x360 topikokat ahelyett, hogy játékkal töltené el ezt az időt pl, annak valószínű egyik konzol sem felel meg, az a nagy igazság.

Azt meg pláne nem értem, hogy ha figyelembe vesszük a hozzászólásaidat akkor az x360 tulajdonban tartása rád nézve logikátlan, felesleges pénzkidobás. Esetleg ha eladnád és csak ps3-ad lenne akkor csak a ps3 híreknél tudnád kifejteni az akkor már csak pozitív véleményedet és még pár ps3 játékot is tudnál venni. Nem tudom ez az opció miért nem valósult meg, valami oka biztosan van.

Azt sem értem, hogy más ps3/x360 egyszerre tulajoktól miért jönnek más infok. Valami nagyon nem oké veled, vagy csak szeretsz szado mazot játszani önmagad pénztárcájával, pihenésével és hogy olyan helyekre írsz, amik téged valójában egyáltalán nem érdekelnek, mivel azok olyan termékeket prezentálnak amelyek alkalmatlanságát próbálod bizonyítani.

[ Szerkesztve ]

(#35) heihachi válasza Zpepe (#32) üzenetére


heihachi
addikt

Tök igazad van, a PS3 processzorának nyers ereje szintetikus tesztekben magasabb, mint a box procijáé (bár ennek nem sok köze van a magok számához, meg a megahertzekhez ezen a szinten, szóval az érvelésed meg hibás, ráadásul a 7 mag sem igaz ebben a formában).
Ám erről az jut eszembe, hogy néztük nemrég haverral az egyik VB meccset, és megemlítettem, hogy nézd az Afrikaiak milyen rohadt izmosak, le fogják mosni az Ausztrálokat. Haverom meg úgy reagált, hogy igen, de ez nem súlyemelő verseny, hanem góllövő. Na kb. így van ez a PS3 erős procijával is.
Megjegyzem a meccs döntetlen lett az izmos Afrikaiak ellenére.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#36) Zpepe válasza Peat;) (#34) üzenetére


Zpepe
tag

Rövid leszek ígérem:
Miért lenne felesleges és "alkalmatlan" az Xbox? A Ps3-on nincs se HALO, se Gears of War, se Fable. Azért mert rosszabb itt ott a garafika nem jelenti azt hogy szar. Csak egy véleményt mondtam a PS3 javára.
arra meg hogy hol fejtem ki a véleményem:
Baj ha reálisabban látom a két oldal erényeit/hátrányait képességeit? Ha mindenről csak pozitív véleményem lenne, akkor hívnának Fanboy.nak.

(#37) Zpepe


Zpepe
tag

Akit megbántottam lelkileg annak bocsánat, de szerintem nem távolodtam le a realitástól, csak azt mondtam amit látok és tapasztalok. De ígérem próbálom majd visszafogni magam és nem megmondani, melyik jobb vagy rosszabb.

(#38) heihachi válasza Zpepe (#37) üzenetére


heihachi
addikt

Szerintem itt nem arról van szó, hogy bárkit is megbántottál volna mondandóddal. A probléma inkább azzal van, ahogy mondod.
"Szokásos Mikrofos hozzáállás"
"Kb fele ennyibe kerül már legyártása"
"hardverileg jóval többet tudó PS3"
"nem láttam közel se hasonlót grafikailag"
"GT5-kb megalázza az összes X játékot, nem kicsivel"
"a nyers számítási kapacitása is jóval magasabb"
"a PS3-ból jóval többet ki tudnak hozni"
Ezek kb. olyan dolgok, amiket el lehetett volna mondani úgy is, hogy közben nem flémelsz, nem teszel folyamatosan degradáló megjegyzést a boxra. Nem az a baj, ha jobbnak találod a PS3-at, mert ezzel sokan vannak így, sőt, az sem baj, ha leírod. Szép is lenne, ha mindenkinek ugyanaz jönne be, hol lenne az előre hajtó verseny akkor? A gond inkább az, hogy nem tudod kultúráltan kifejteni a véleményed (és ezt nem bántásnak szánom).

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#39) Def26 válasza Zpepe (#36) üzenetére


Def26
félisten

Mondj már olyan multicímet ahol a boxnak szarabb a grafikája.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#40) dunc válasza Def26 (#39) üzenetére


dunc
nagyúr

Olyan nincs,mert a "gyengébb" x-360 on minden multi cím szinte nagyon felbontáson dolgozik,mint a "bikaerős" ps3.

(#41) Peat;) válasza Zpepe (#36) üzenetére


Peat;)
veterán

Én meg egy nagy natal/kinect és move ellenes fazon vagyok, ezért néztem be hogy mik a vélemények. Aztán furcsa volt számomra, illetve ahogy látom nem csak számomra, hogy miért került elő a mozgásérzékelős dolgok mellett már megint a szokásos ps3 vs x360. Move vs kinect sem igazán állja meg a helyét, mert más a két dolog, no de bőven belefér mert ugyanazt a hullámot akarják elcsípni amin a nintendo vígan nyaral. No de hogy a ps3 és x360 általánosan előjön és olyanokat írtál amiket...szerintem teljesen logikus azt mondani rád, hogy az anyagi és szellemi erőforrásaidat szereted számodra nem megfelelő dolgokra fordítani.

A move egyébként nekem jobban tetszene a kettő közül, de ahogy kinéz már elvetettem hogy valaha is érdekeljen, mondjuk úgy hogy hetero vagyok. A kinectnél én hiányolom a fizikai érzékelést, rezgést amiért a kormányokban pl súlyos plusz ezreket kértek el még nem is olyan rég, a ps3-nál meg nagy lázadások voltak amikor nem rezgett a joy. Ugye. Szóval feleslegesnek tartom e totális mellőzését a fizikai irányítónak, persze nem is mi vagyunk a cél.

A move meg nem mást jelentett volna nekem mint egy wii hd-t. Játék szempontból (volt wiim) a move nem hoz előrelépést, már az alap wii mote (mote-move már ez is szánalmas szerintem..) is kellően érzékeny és pontos volt a legtöbb játékhoz, de fejlesztették is. Fps is volt, meg ugra bugra is részemről.

Az a nagy igazság hogy a move a pontossággal nagy pofájú ami totálisan felesleges a nem csak az átlag de még a hardcore közönségnek is (még nincsenek bennünk nanométeres pontosságot garantáló nanochipek). Csak jár a marketingpofa, ami nulla értéket képvisel majd a gyakorlatban.

A kinect meg nagy pofa hogy így meg úgy kamera és nincs irányító. Ez szintén felesleges technikai vagy nem tudom milyen erőfitogtatás, sokaknak elvből nem jön be, a nem kockák meg már bizonyítottak a nintendo felé, hogy elbírnak egy/kettő kontrollert.

Magyarul a lényeg: levesszük a marketingszöveget és előrevesszük a gyakorlatot, megkapjuk azt amit a nintendo már évek óta olcsóbban, gyorsabban valósított meg. A két nagynak évek munkája volt lemásolni az adott irányítási módot, játékos szempontból felesleges technikai csodavívmányok alkalmazásával. Avagy feltalálták az űrben is fogó golyóstollat, nintendo meg a ceruzát. Ceruzát kellett volna nekik is faragni és pl a grafikai különbséget felhasználni az előnyükre. (grafikai előny, mint a természet jobb megjelenítése és erre épülő már temérdek játék, a sporttól elkezdve, a magánnyomozós kalandjátékokig..JÁTÉK és nem céget dicsőítő eszköz kellett volna hogy a lényeg legyen)

[ Szerkesztve ]

(#42) rocket válasza h-yle (#10) üzenetére


rocket
nagyúr

Megbizhato forrasok szerint 150$ az eloallitasi koltsege a rajtra, tehat a M$ nem keres semmit magaval a Kinect hardverenek az eladasaval.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.