Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Forza Motorsport 4 és a hozzátartozó DLC-ék?! :U
nem bánnám.. nagyon hiányzik a Forza Listámból... pedig lemezesen, dobozosan itt pihen a polcon...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) Silεncε válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


Silεncε
őstag

Kinect miatt esélytelen

(#3) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Az EA logós minikép eltévedt? :)

(#4) oriic válasza Hunpriest (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, de már korábban cseréltem. (Most betettem másik képet, elvileg jó. :R )

Live-Die-Respawn

(#5) saelin


saelin
veterán

Ez is nagyobb felbontásban fog futni? L

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) wolfman


wolfman
veterán

Ejj be szép játékok is ezek! PCre egy harmadik rész igen elkélne.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) - = Zk = - válasza Silεncε (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezt nem értem... :U
mi köze hozzá?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) - = Zk = - válasza Silεncε (#2) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a Horizon első részére is fel van tüntetve, hoyg "better with kinect", mégis kompatibilis visszafelé...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) nebulo


nebulo
tag

Engem az érdekelne, hogy One-on tartják-e majd a fix 30-at? 360-on gyakran leesett 20 képkockára mindkét cím ha nem tévedek.

A Forza Horeazon továbbra sem kapható a store-ban, jól tudom, One-ra sem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.