Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A két

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán

Amint megláttam az írás címét, egyből tudtam ki az írója és ismét egy remek iromány. :R

All→M8

(#2) Tutu7030


Tutu7030
veterán

Ez megint színes, szélesvásznúra sikeredett. :C

A "csókolom"-ot már én is megkaptam, de eddig sikeresen hárítottam. :W :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#3) Yutani


Yutani
nagyúr

A címből sejteni lehetett, hogy ki a szerző! Köszönöm Guga, életszagú, és mint írtad a végén, az élet írta ezt a rövid szösszenetet.

A csókolomot én is utálom, mert mindig arra emlékeztet, hogy már nem én vagyok a másik oldalon, aki így köszön. Szerencsére azért ritka ez a köszönésmód, mert nem látszom annyinak, mint amennyi vagyok. Ráadásul még javában huszonévesnek érzem magam, pedig mindjárt itt a negyedik X. Hát, szomorú.

#tarcsad

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Így sem rossz, de hiányzott a gugás íz. Hiányzott a csapongás, hiányzott a mozi. Értem a lényeget, de nem tudtam feloldódni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) nagysandor88


nagysandor88
tag

Nagyon jó írás, mint mindig. Szintén címből azonodítva. :R
Csókolomot már én is kaptam, nem egyszer. Nem vagyok én öreg, mint ahogy a nick-emből is látszik, na meg fiatalabbnak nézek ki mint amennyi vagyok(mai napig elkérik a személyimet a boltban), de ennek ellenére a húgom barátnője(13) keményen lecsókolomozott. LOL :Y Na meg a liftben is volt már egy-két csókolomos eset 9-14 éves kissráctól, meg kiccsajtól.
Szóval ne csüggedj mindenkivel előfordul az ilyen. "Mert öregember csak az aki annak érzi magát" by Ganxta :DDD

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#6) BatchMan


BatchMan
senior tag

Kösz Guga tetszett, mint mindig.

Az első csókolomot 18 évesen kaptam a Köztársaság téren, útban az Erkel színházba, öltönyben. Egy kölök a téren hosszan elnézett, talán a fiatal arc és a komoly ruha ellentéte zavarta. Valamit mondania kellett. Csókolom.

(#7) sixpak


sixpak
nagyúr

Nem rossz. Akar minden nap johetne egy ilyen, vagy hasonlo. Engem csak akkor szoktak lecsokolomozni, ha a lanyaimmal vagyok, ellenkezo esetben altalaban siman helloznak. 36 vagyok amugy. Koszi az irast, megegyszer.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#8) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ismét remek irás az életből.gratula. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#9) rw-ultra


rw-ultra
tag

Köszi guga, ez jó volt.
Nekem a kishúgom (12 éves) barátnői szoktak úgy köszönni h csókolok.Először szóltam nekik h tegezzenek nyugodtan és maradjunk a sziánál, de ezek a kis dögök nem nyugodnak, magáznak és csókolomot köszönnek, pedig csak 34 vok :D :D :D
Mindig mondom nekik, h majd egyszer ők is megkapják ezt, úgy 15-20 év múlva, mert vén tyúkok lesznek :D

*http://www.youtube.com/watch?v=ZTu0yvlI8MA*http://jelvenyem.hu/gar/index.html*

(#10) guga


guga
Közösségépítő

Üdv! Köszi mindenkinek, este válaszolok :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#11) draco31


draco31
veterán

Azt hiszem ez volt az elsö írás, amit olvastam az írótól. Tetszett!!

Csókolomra térve én is megkapom rendszeresen így 23 évesen 12 év körüli srácoktól. Lehet a szakállam miatt??

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12) rainmen


rainmen
aktív tag

Hát abban az esetben, ha valami csinos fruska csókolommal köszön, csak egy helyes viszontválasz van: "Végrehajtani!" ;]

(#13) moonlight115 válasza guga (#10) üzenetére


moonlight115
tag

Tetszett a sztorid! :C
Újonc vagyok, téged most fedeztelek fel.
Eszembe jutott egy regény, amit régebben olvastam. Az is két kisfiúról szólt a szögesdrót két oldalán, csakhogy az a szögesdrót egy koncentrációs tábort vett körül. A "kinti" fiú apja a láger parancsnoka volt, neveltetése hasonlított a te "medencés" szereplődéhez. A másik pedig egy táborlakó zsidó fiúcska volt. A gyerekek összebarátkoztak, és később az őröket kijátszva helyet cseréltek. Nem lövöm le a végét, hátha valaki épp most olvassa.
Sajnos nem emlékszem se a könyv írójára, se a címére, de szeretném újra elolvasni. Ha közületek valaki tudja a címét, az nagy segítség lenne. :F

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#14) guga válasza moonlight115 (#13) üzenetére


guga
Közösségépítő

Én a filmet láttam, de most nem ugrik be a címe, mert bődületesen sok filmet nézek mostanában :D miután megírtam, rá két napra nekem is eszembe jutott a film, hogy enyhén hasonlít rá.

Nem helyet cserélnek, legalább is a filmben, hanem mindkettő a táborba kerül és az egyik apja a tábor tisztje, nincs jelen, amikor mindenkit, a fiát is gázkamrába küldenek.

[ Szerkesztve ]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#15) moonlight115 válasza guga (#14) üzenetére


moonlight115
tag

Igazad van. A filmet nem láttam, a könyvet csak angolul olvastam, abban az apa a tábor parancsnoka volt. Azóta már annyi könyvet olvastam, elfelejtettem, hogy egyik gyerek se menekült meg.
Mostanában az :L topicban játszom, Vakegérke csábított oda, a lököttek közé. :K Nekem való. Bolond hirdetések hónapja, ez tetszik ! :DD Nézz be oda, ha szomorú vagy, felvidít !

Foglak még olvasni, tetszik a stílusod. :C

[ Szerkesztve ]

"Holdfényszonátának összedőlt a könyvespolca, mert bétóven sors szimfóniát rakott rá..." /by old rocker/

(#16) leonejoci2 válasza BatchMan (#6) üzenetére


leonejoci2
tag

Köszi!Jó volt elolvasni! :C

Én is mindig megkapom a csókolomot! Pedig szerintem nem látszok még "öregnek".

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#17) GyéBen


GyéBen
tag

Szia!

Már régóta olvasom az írásaidat, bár még egyikhez sem szóltam hozzá eddig.
Ahogy már többen is írták: elég csak elolvasnom a címet, esetleg a bevezetőt, és máris tudom, hogy Guga írta-e, vagy sem.

"Tudom, hozzá vagytok szokva, hogy guga 10-20 oldalasakat ír és a csúszka az oldalon rövid. Kaptam már szemrehányást, hogy túl hosszú, nem olvasom el."

Ez eléggé témafüggő. Van olyan téma, ahol jobban el lehet kalandozni, de egy rövid cselekménysorozatot (mint például ezt) ennél sokkal hosszabban már nem lehet megfogalmazni anélkül, hogy unalmassá nem váljon. Általában én sem szeretem a túl hosszú írásokat, de ki nem állhatom azokat, akik csak úgy benyögik, hogy "Túl hosszú." meg "Nem olvasom el." Mert ez olyan bunkóság. Meg amúgy is, az ilyen hozzászólások csak a hozzászólás-szám növelésére alkalmasak, de arra nagyon. Legalábbis szerintem.

Egy a lényeg: lehet hosszú, lehet rövid, de feltétlenül gugás legyen! :)

(#18) leonejoci2 válasza GyéBen (#17) üzenetére


leonejoci2
tag

Ez az igazság! :C

Ne verj át, mert én sem teszem!Előreutalás ill. előre postázás csak annak akivel már bizniszeltem!

(#19) guga válasza GyéBen (#17) üzenetére


guga
Közösségépítő

Ilyen aspektusból még nem hallottam megközelíteni :DDD maxi.thx, ha erre jársz meghívlak egy sörre és kettő lesz belőle :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#20) shaft72


shaft72
tag

Már vártam, mikor tűnik fel a kis gomba az írások között. Köszönjük!

Kétszer is neki kellett futnom, mert elsőre megzavarodtam :D Másodszorra viszont nagyon tetszett. A mondanivalójáról lehetne bőven értekezni.

Ha lehetne egy javaslatom, az íráshoz kapcsolódó kommentjeidet a kommentek közé tedd, akár első hsz-ként. Így nagyon belerondít az elgondolkoztató írásba, hogy DURR, egyszer csak vége, ennyi, azé' írtam rövidet mert sokan nem szeretnek olvasni (kit érdekel? aki gugaista, az leül, és végigscrollozza az írást, akár két menetben is), amúgy meg csókolommal köszönnek és kopaszodom. :F Remélem érted :)

(#21) guga válasza shaft72 (#20) üzenetére


guga
Közösségépítő

Mindent értek, 45 vagyok, nem tetszik, mert lélekben még suhanc :DDD de legalább élvezem ;]

Utóbbi időben negatív rekordokat döntöget a saját morális mércém, de szigorúan a bungi falai között, ami a műhelyem :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#22) GyéBen válasza guga (#19) üzenetére


GyéBen
tag

Hmm, sört nem iszom, de azért kösz a meghívást. :R :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) waverider


waverider
senior tag

:R :R :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#24) randras


randras
veterán

Tényleg külön kellene a saját gondolatokat... vagy nem. Lehet, hogy jól van ez így. Köszönjük! :R

(#25) guga


guga
Közösségépítő

Én a maxi.thx :D

reggel gugás cikk jelenik

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#26) #56230144


#56230144
törölt tag

Jó írás!Nagyon tetszik

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A két
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.