Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anubys1984


anubys1984
aktív tag

Tegnap benéztem az egyik iStyle-be megnyomkodni egyet. Komikusan nagy, egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy milyen környezetben lenne valóban hasznos.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#2) Grodd


Grodd
tag

Ha a gyártási nehézségeknek és a készlethiánynak nincs negatív hatása az értékesítésre, az nem túl bíztató képet fest a keresletröl ;)

(#3) buvartacsko válasza anubys1984 (#1) üzenetére


buvartacsko
addikt

nem a középsuliba szánják facebookozni. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

ööö... Azért van készlethiány, mert jól fogy. Nem?

[ Szerkesztve ]

plus ça change, plus c'est la même chose

(#5) anubys1984 válasza buvartacsko (#3) üzenetére


anubys1984
aktív tag

Ez egyértelmű volt. De nem kerültem közelebb a megoldáshoz, hogy mégis mire lehet jó.
Ha veszünk hozzá billentyűzetet is, annyiból már kijön egy új MacBook is. Azon meg mégiscsak teljes értékű OS van.

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6) Lord Sidious


Lord Sidious
senior tag

iCentre-be és iStyle-ba is első nap kifogyott a 128Gb és a 128Gb 4G is. :) pedig, ahogy mondtak nem kevés érkezett. Bár valszeg december után ez az eladási hullám is meg fog torpanni egy kicsit (szvsz).

(#7) Grodd válasza noPublicFG (#4) üzenetére


Grodd
tag

Nem éppen, hanem azért, mert szállítási problémák vannak. Legalább is erről szól a legtöbb híradás.

(#8) Fejvadi válasza Lord Sidious (#6) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Jó duma. Parancsba kapták mit kell mondani?

(#9) Lord Sidious válasza Fejvadi (#8) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem tom, hogy igaz e az a mennyiseg, amirol beszeltek elso koros szallitmanynal, de mind a ket helyen azt mondtak az eladok, hogy tobb mint 60-80 darabot kaptak:) voltam bent mind a ket helyen es kerdeztem, hogy van e? Mondtak, hogy nincs. Neztem a weblapjukat is masnap delutan es nem volt raktaron. Nem egy nagy szam 120-160 darab, de en mar ezen is meglepodtem

[ Szerkesztve ]

(#10) Fejvadi válasza Lord Sidious (#9) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Elég sok az azért. Hamar elkapkodták.

(#11) Lord Sidious válasza Fejvadi (#10) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Fokent ilyen aron... Nem hiaba naaa, tele van hazank jol kereso grafikusokkal :D

(#12) buvartacsko válasza Lord Sidious (#11) üzenetére


buvartacsko
addikt

Attol hogy az ismerőseid kocsmában dolgoznak meg lehetnek jol kereső grafikusok hazánkban, van esetleg statisztikad róla hogy mennyien vannak?

(#13) vicze válasza buvartacsko (#3) üzenetére


vicze
félisten

Fogadjuk hogy a többség mégis erre veszi? Nem hogy minden grafikus rohanni lecserélni a Wacom tábláját, egyszerűen nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#14) buvartacsko válasza vicze (#13) üzenetére


buvartacsko
addikt

pont most linkelték hogy olcsóbb mint a wacom megoldása..... és ugyanazt meg lehet vele csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#15) Lord Sidious válasza buvartacsko (#12) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ha nem veszed a viccet, akkor nagyon tudlak sajnalni... Elkepeszto mennyire "habzoszaju" destruktiv, agressziven defenziv modon nyilvanulsz meg minden Apple hirnel... Komolyan az extremista, fasiszta, elveket vallo szelsoseges csoportok komonikacioi ilyen demagogak... Nyugi. Ha beleolvastal volna mas iPad pro hirbe is itt MA-n tudnad, hogy en pl. szimpatizalok a termekkel, de itthon a dollar-euro elszallas es afa miatt, elso korben nekem nem erne ennyit, mert nem tartozom a celcsoportba. De az A9X meggyozott es a melomba is heti 2-3-4 napot (nyugisabb napokon) vegigmelozok egy iPaddel, es nem is viszek laptopot. Szal, majd ha lesz mas forrasba is, olcsobb beszerzessel afas szamlaval lehet veszek egyett, ha az iPar Air 2 128gb-gez viszonyitva nem jonnek ki +50-60% arkulonbseggel.

[ Szerkesztve ]

(#16) Lord Sidious válasza buvartacsko (#12) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

csak, hogy értsd, mielőtt megint nekem ugrasz, mint dzsihád john a túszok torkának. :)

szvsz

[ Szerkesztve ]

(#17) vicze válasza buvartacsko (#14) üzenetére


vicze
félisten

Mit nem értesz azon hogy Wacommal rendelkezik már valaki, akkor mi jó fennért cserélné le? :F És ha valaki profi akkor bizony rendelkezik vele.
Vagy csak most lett hirtelen mindenki "profi" grafikus az iPad Pro megjelenésével? :U

[ Szerkesztve ]

(#18) Lord Sidious válasza vicze (#17) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Te nem érted, hogy az ismerőseid kocsmába dolgoznak alapból? Hogyan lenne, és miért Wacom táblájuk????? :W :W :W :W :DD

De ez itt felvet pár fontos kérdést! Mégis kinek áll ez érdekében?!? Kik vannak emögött?!? Kik pénzelik őket?!? :F :F :F :DD

[ Szerkesztve ]

(#19) buvartacsko válasza vicze (#17) üzenetére


buvartacsko
addikt

Újat jobbat akar venni ? Esetleg nincs neki és inkább ipadet választ ?

(#20) vicze válasza buvartacsko (#19) üzenetére


vicze
félisten

Ja hogy munkaeszközt divatból cserélgetünk évente, értem... "OKÉÉÉÉ" (Nem jobb, ne is vicceljünk ezzel. Az egy profi céleszköz.)

Minden profi álma:

Még azért egy dolgot árulj már el, ha profi grafikusok vették, akkor mire használják éppen, mert a tollat még nem kapni. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Lord Sidious válasza vicze (#20) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Az Apple pencilt mar meg lehet venni. De meg 4-5 het mire szallitani tudjak. Szal ja ma meg nem lehet hasznalni az iPad Prohoz. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) buvartacsko válasza vicze (#20) üzenetére


buvartacsko
addikt

Tehát aki 1x vett egy munka eszközt az szerinted soha nem fogja mar lecserélni ? Mit gondolsz meddig kell tölteni a pencilt? Hidd el hogy nem így áll ki 1 hónapig a tabletbol. :) 15 mp = 30 perc. (Kimész WC-re, rá dugod aztán megy bele 5 óra használat. Vagy azt mondod nincs 15 másodperc időd? Akkor miért irogatsz ide kommenteket?) Attól hogy nem lehet most kapni akkor azt gondolod hogy ezentúl soha nem is lehet mar? :D

[ Szerkesztve ]

(#23) vicze válasza Lord Sidious (#21) üzenetére


vicze
félisten

Tisztában vagyok vele. Tehát majd 2 hónapig mindenki nézegeti vette.
Tehát a kérdés változatlan...

[ Szerkesztve ]

(#24) Lord Sidious válasza vicze (#23) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Igazabol ezert gondolom en is, hogy most sokan, akik elso korben megvettek inkabb csak azert, mert megtehetik, es kellett egy nagyobb iPad, (ezzel nincs semmi baj, aki akarja vegye meg, szive joga, meg azt is megertem ha valakinek annyi az indoka, hogy "azert vettem meg, mert tetszik" es ezzel semmi baj nincs, normalis ember nem nez le senki ilyenekert.) de mivel a kijelzot lehet hasznalni mas tollal is, valszeg a grafikus, designer reteg is ugrott ra. Foleg, hogy a 128gb-os modellek (ami inkabb valo munkara) fogytak ki elso nap itthon a magyar APR piacon. (iStyle, iCentre).

[ Szerkesztve ]

(#25) vicze válasza Lord Sidious (#24) üzenetére


vicze
félisten

Nyilván nincs vele probléma, és a kereslet fő okának én is azt látom, hogy valakinek egyszerűen egy nagyobb tablet kell, és nem árérzékenyek. Sőt ez a normális.

Olyan ez kicsit mint a Mac Pro esete, na azt se a profik vették. :)

(#26) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Elvesztettem a fonalat a kocsmánál. Tessék mondani rum van, esetleg egy kisebb hordóval? :)

(#27) Lord Sidious válasza Fejvadi (#26) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Van, van! :) es mennyei a papagaj ragu is, a capauszony levesrol nem is beszelve. :D grrrrrrr

(#28) Fejvadi válasza Lord Sidious (#27) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Még is csak jó helyen járok. :)

(#29) Grodd válasza vicze (#25) üzenetére


Grodd
tag

"Olyan ez kicsit mint a Mac Pro esete, na azt se a profik vették. :)"

Hanem kik? Erős dohányosok? :)

(#30) Grodd válasza Grodd (#29) üzenetére


Grodd
tag

Egyébként nem sikerült a Dalek MacPro -val sem az Apple visszatérése a workstation piacra, továbbra is mérhetetlen a részesedésük. Ezt mondjuk nem csodálom, nem is értem ki venne ilyet? Játékszernek drága, munkaeszköznek komolytalan :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.