Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Tulajdonképp a videó szerint nem te vagy a keresztapa, csak az egyik csicskája - afféle verőlegény. Sztem meg lehetne inkább valami más is, nem csak gta bőr, mondjuk ha télleg te lennél a keresztapa szerepében - te adnál küldetéseket, te döntenéd el h mit csempészel ki és be az országba, te mondanád meg h melyik családot akarod szövetségesül vagy pedig kiirtani és hasonlók, a döntéseid pedig befolyásolnák a karriered. Én ilyesfajta játékra is igent tudnék mondani, nevezzük taktikai vagy stratégia játéknak. Mert a jelen cím sztem félrevezető, helyesebb lenne a Godfathers kickass arra a játékra, amit a trailer mutat.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) Sirandrish válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

és ha te lennél a keresztapa az jó lenne?
Ülnél egy bőrfotelbe egy asztal mögött szivarral a szádba és osztanád a feladatokat amit más csinálna meg...izgi lenne:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) TheDragon007 válasza Sirandrish (#2) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Stratégiát még nem játszottál soha? Vannak pedig szép számmal, de te tudod...
Nem mellesleg az is jó lenne ha egy-két küldetést te hajthatnál végre, amellett h játszod az észt a játékban.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#4) Sirandrish válasza TheDragon007 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

keresztapa mint stratégia?:DD
valahogy nemtudnám elképzelni..amugy nekem mindegy mert se így se ugy nem érdekel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) TheDragon007 válasza Sirandrish (#4) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Kösz h megválaszoltad a kérdésemet. Télleg, azért megpróbálnád leírni mi kellene h érdekeljen a Keresztapa? (azon kívül h farcry2 másolat legyen) :B

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#6) Sirandrish válasza TheDragon007 (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

régen játszottam stratégiát de máre unom őket így a válaszom hogy régen igen de mostanában nem.
a Keresztapa engem ugy érdekelne ha kiadnák felujitott változatba a filmet ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) Zsoccc válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Valóban, én is eltudnék képzelni egy stratégiai elemekkel gazdagított keresztapa játékot, ahol az asztal mögött hozott döntéseink kihatással vannak az elvégzendő feladatra nézve. De valószínűleg nem ilyen lesz.

(#8) Zsoccc válasza Sirandrish (#6) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Elvileg ez megtörtént, nemrégiben adtak ki egy gyűjteményes változatot (5dvd), ami felújított változatban tartalmazza a filmeket 5.1-es hanggal. Valamint most már magyar szinkronnal is.

(#9) ZéZé@PH válasza Sirandrish (#4) üzenetére


ZéZé@PH
aktív tag

Pedig van ilyen, bár nem egy mai darab.
Gangsters és Gangsters 2.

''Elménk nem megtöltésre váró edény, hanem lángra lobbantandó tűz!'' Plutarkosz

(#10) Sirandrish válasza Zsoccc (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen? nah ennek utánnajárok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.