Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) arn válasza _kovi_ (#17) üzenetére


arn
félisten

Wifin? Melyik? :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#22) _kovi_ válasza arn (#21) üzenetére


_kovi_
aktív tag

:F :F

(#23) the.odzsy válasza ugyes (#11) üzenetére


the.odzsy
aktív tag

Kösz! :R Úgy látom első körben nem gondoltak a visszafelé kompatibilitással. :C

MAGYAR vagyok nem turista!!!

(#24) arn válasza _kovi_ (#22) üzenetére


arn
félisten

melyik microtik jobb wifiben ezen az aron?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#25) tsi válasza arn (#15) üzenetére


tsi
tag

Na de pont erről beszélek, hogy kifizetnek sokan százezreket, aztán két fal után meg nézegetnek hogy miért kell még plusz repeatert vagy AP-t betenni, hogy meglegyen a sebesség. Apám azon röhögött, hogy ha ledobnak egy atomot a mi házunk akkor is állni fog mert a sok vezeték összetartja :DDD Sebességi meg minőségi problémáim így nem nagyon vannak szerencsére...

(#26) jerry311 válasza tsi (#25) üzenetére


jerry311
nagyúr

Okosan kell kifizetni ezeket a pénzeket, sőt csak töredékét, és minden szobában van jó sebességű WiFi.
(vagy ki lehet fizetni még többet és van 10G optika mint nálam :DDD)

(#27) arn válasza tsi (#25) üzenetére


arn
félisten

Sok user nem tudja vagy nem akarja kabelezessel tolteni az idot.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#28) Multibit válasza arn (#27) üzenetére


Multibit
veterán

Maradjunk annyiban, hogy nem akar kábelezni. Pont. Más kérdés, hogy ezt sokan "megideologizálják" ;]

(#29) Csepy


Csepy
senior tag

Hogy mennnyyyiiii? :Y

Regards: Csepy

(#30) deter


deter
aktív tag

Sziasztok!

Nem vagyok hálózat kezelésben túl kompetens. De ennél a készüléknél, felhasználóbarát módon megoldható, hogy eszközönként (függetlenül attól, hogy egy azon SSID vannak), korlátozzam, hogy más hálózaton levő termékkel ne kommunikáljanak, tehát izoláljam a klienseket egymástól. Vettem egy mikrotik routert, de az számomra már bonyolult. OpenWRT-vel szemezgettem, ott a tűzfalszabályokhoz és vlanhoz jó leírások vannak. De egy kellően erős router, ami elbírna ennyi klienst (50+), az már szintén nem olcsó.

UI: Van demo GUI ehhez a routerhez valahol?

üdv_
deter

(#31) fatal`


fatal`
titán

Nevetséges, hogy egyik gyártó sem képes olyan eszközt csinálni, amin 2,5-es portok vannak.

(#32) arn válasza Multibit (#28) üzenetére


arn
félisten

Azert ennyire nem hulyek es lustak az emberek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#33) Multibit válasza arn (#32) üzenetére


Multibit
veterán

Nem?
Kellemes olvasgatást: [link] [link]
Keresd a kábelezésnemopció klub tagjait :P

(#34) Alex91 válasza Multibit (#28) üzenetére


Alex91
félisten

Inkabb csak mar folosleges kabelezni… ;] A tabletemet nem fogom kabelre dugni, amit meg kabelre kell (NAS), az meg elfer a wifi router mellett. Esetleg ha valakinek nagy haciendaja van, az a wifi kabeles backhaulhoz kihuzhatja a kabelt, vagy esetleg a kukkolo kamerakhoz :D .

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#35) Multibit válasza Alex91 (#34) üzenetére


Multibit
veterán

Pedig én a tabletekre meg a telefonokra gondoltam :W

(#36) Multibit válasza Alex91 (#34) üzenetére


Multibit
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#37) arn válasza Multibit (#35) üzenetére


arn
félisten

Atlagember nem nagyon hasznal mar desktopot se… 4 eszkozom van kabelen, a maradek 15 wifin. Erre kell a jo wifi.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#38) Multibit válasza arn (#37) üzenetére


Multibit
veterán

Az átlag… otthoni felhasználásra… overkill…
;]

(#39) Alex91 válasza arn (#37) üzenetére


Alex91
félisten

Igy van. Most lehet kabelezni, szepen kitervelni. Aztan kivancsi vagyok, higy a azepen megtervezett otthoni vezetekes halozat mennyi ido utan lesz megint keves, meg nem megfelelo helyre huzva. :)
Arrol nem is beszelve, hogy a kütyü gyartok is egyre jobban hanyagoljak a vezeteket…
Ja, es nalam is kb. 20 eszkoz van jelenleg a halozaton, ebbol csak 4 vezeteken.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#40) scream válasza Multibit (#33) üzenetére


scream
veterán

> Keresd a kábelezésnemopció klub tagjait

Gondolom albérletben te is lebeszélted a főbérlővel, hogy akkor a 80nm-es, 4 szobás lakásban végighúznál szobánként 2-3 cat6e/a-t vagy optikát. :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.