Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Nem lett ez rossz ajánlat, de én inkább már megvárom a második félévet mert addigra szerintem több gyártónál is berakják a kijelző alá az előlapi kamerát.
Meg most a Honor-tól lehet hogy jön még olyan telefon ami bővíthető memóriakártyával ami nekem plusz pont lenne. Feltéve ha újra GMS is lehet rajta. :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) #90305280


#90305280
törölt tag

Már a sim tű miatt is megéri... :U

(#3) Victoryus94 válasza #90305280 (#2) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem a kamera rendszer miatt éri meg az árát.
Nem túl könnyű olyan mobilt találni, aminek normális nagylátója, és zoomos optikája is van.
Amire nem tért ki a cikk, hogy 5G képes-e (ennyiért illene).

(#4) rajd


rajd
tag

Jó ez a gép, ha lenne benne infra meg vezeték nélküli töltés, ez lehetne a Vivo Huawei p40 Pro-ja az új Snapi procival. A bemutató 90%ában a kamerát tárgyalták, biztos tudhat valamit, már csak a DxOMark-on szereplő X50 Pro+ helyezése után is szabadon...

[ Szerkesztve ]

(#5) INGJOKE


INGJOKE
veterán

5000 és 6000 jüan? Ezek mit szívtak? :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) Tueschkevary


Tueschkevary
újonc

Különböző fórumokon felmerült, hogy a Vivo kép optimalizáló szoftvere gyenge, így hiába a top kamera. Valaki hozzáértő tudna írni ezzel kapcsolatban?

(#7) roli543 válasza Victoryus94 (#3) üzenetére


roli543
őstag

Snap 888, alap hogy 5G-s

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#8) gattolino válasza Tueschkevary (#6) üzenetére


gattolino
senior tag

Azért a Oneplusnak is már illene virítani valami hasonlót. Periszkópos zoom pl. Vivohoz képest le vannak maradva.

Vivo X90 Pro Plus

(#9) hnor79


hnor79
újonc

Ezekben a Vivo termékekben nem nagyon szokott lenni B20, nem?

(#10) 01 válasza hnor79 (#9) üzenetére


01
tag

De, van bennük, a Nex3s-m teljesen jól működik, ilyen téren is.

(#11) andaxin76 válasza Victoryus94 (#3) üzenetére


andaxin76
aktív tag

Viccelsz???? Snapdragon 888
Az eleve 5g

Nikon D3100/Lg G2 fotózás okostelefonnal: https://www.facebook.com/szakeephotos

(#12) hnor79 válasza 01 (#10) üzenetére


hnor79
újonc

X50 pro(+) - val szemezgettem, de abban nincs

(#13) 01 válasza hnor79 (#12) üzenetére


01
tag

Az még újabb készülék, és azt mondták, nyitnak Európa felé... Akkor annyira mégsem...

Kár, mert nagyon jó teló (legalábbis az, amiről tudok nyilatkozni).

(#14) yestechno válasza 01 (#13) üzenetére


yestechno
lelkes újonc

https://www.cect-shop.com/de/vivo-x60-pro-5g.html

(#15) gattolino válasza yestechno (#14) üzenetére


gattolino
senior tag

Kimovil szerint nincsen benne B20

Vivo X90 Pro Plus

(#16) rigoberto


rigoberto
őstag

Ha már külső téren nem tudnak kitűnni..

(#17) 01


01
tag

A cikkben említett modellel nem, de a Nex 3 tavaly igenis kitűnt.

(#18) exedoc


exedoc
senior tag

Szerintem ő lesz a következő telóm. Kiváló kamera, szép design, Origin OS. Búcsút intek a MIUI-nak, mert egyre szarabb, pedig én már akkor használtam Motorola Defy-n amikor szinte még senki sem hallott felőle, és talán 1db Xiaomi telefon volt a piacon. Kicsit tartok az Origin OS-től, de ahogy elnézem a fejlesztői naplókat talán nincs mitől.

(#19) 01 válasza exedoc (#18) üzenetére


01
tag

Szerintem nagyon jó a rendszer, minden jól beállítható, és teljesen "smooth", semmi akadás nekem 9 hónap alatt.

(#20) exedoc válasza 01 (#19) üzenetére


exedoc
senior tag

Ú köszi az infót. :R Akkor szerintem megvan a következő telóm. Néztem róla sok tesztet egyébként, mármint a rendszerről. Király lesz :C

(#21) 01 válasza exedoc (#20) üzenetére


01
tag

Annyi, hogy ha olyan típust veszel, amit nem az eu-ba szántak, tehát kínai rom-os, akkor az Always on display csak a hívást és sms üzeneteket jelzi. Viber, messenger, ezeket nem. Azokra pl a Noled-et tudod használni.

(#22) sirály69 válasza 01 (#21) üzenetére


sirály69
őstag

Valaki használja már itthon?

Szerver Hosting Debrecenben

(#23) IzomeN válasza sirály69 (#22) üzenetére


IzomeN
csendes tag

Sziasztok! Ez engem is érdekelne. Nem kinai romosban van magyar nyelv? A reklám apk-k eltávolíthatóak?

(#24) tixem


tixem
addikt

Üdv

Van valakinek már ilyen? :) Igencsak vennék egyet, érdekelnének a tapasztalatok

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#25) nagymolnar


nagymolnar
tag

Sziasztok!

Nekem van egy eladó, előtte Huawei Mate 30pro-m volt de az fasorban sem volt, a kamera pedig az Iphone 12 tulajokat is lenyűgözte....

hírdetés

(#26) ttt1 válasza tixem (#24) üzenetére


ttt1
őstag

Nekem van ilyen pár hónapja kérdezz nyugottan.

(#27) zola899


zola899
tag

Sziasztok!

Igencsak rácuppantam erre a telóra, pláne, hogy itthon is kapható (eMag)! :D Már jó pár tesztet megnéztem róla youtube-on, zseniális mobil lehet :)
Mielőtt bemennék az eMaghoz megérdeklődni, gondoltam rákeresek, hátha van valahol fórumja.
26 hozzászólás...hmm...több mint a semmi!
Akinek van X60 Pro-ja, érdeklődnék hogy B20-at tud e, ill. van e rajta magyar nyelvű szoftver?
Meg egy pár szót még róla, hogy milyen a használata?

Szeretem az én "kis" OnePlus 7T telómat, de egyre több gond van vele :/ A Vivo elképesztő jó ajánlatnak tűnik!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#28) nagymolnar válasza zola899 (#27) üzenetére


nagymolnar
tag

Nem kapható itthon az Emagban, Ha veszel akkor az nem pro... Nem ugyan az...

(#29) zola899


zola899
tag

Kérlek vedd a fáradságot és nyisd meg ezt az oldalt. Meg fogsz lepődni :) Olyannyira "nem kapható", hogy már a kezemben is volt :D
https://emaghu.page.link/pQTKzrQv2As11wyd7 aztán pedig ha van némi infód a telóról, oszd meg velem kérlek.
Köszönöm! ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#30) nagymolnar válasza zola899 (#29) üzenetére


nagymolnar
tag

:W :R Bocsi, meglepő.... Nekem kínai verziós volt snapdragon 888-al, ez Global verziós 870-es procis (gyengébb), az oprendszer funtuch szemben a kínai oxigenOS-el, a kamera is butább sokkal... (ugyanakkor sokat zabál, nekem 1 napot éppen kibírt, a kínai kamerája az egyik legjobb, de a DXO lepontozta a szoftveres opciók gyengesége miatt, A kínain mentek a kínai bloatwarek, amit pucolni kellett és a GAPS-ot telepíteni, de alapvetően szerettem.
Global spec: https://www.gsmarena.com/vivo_x60_pro-10797.php
kínai spec: https://www.gsmarena.com/vivo_x60_pro_(china)-10655.php

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.