Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szia JVC, majd kimegyek az állomásra elbúcsúzni. Elhúz innen minden...

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Nem örülök neki, csináltak jó dolgokat.... :(

(#3) donjohnson


donjohnson
addikt

Neeee :(

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#4) truba


truba
tag

Ennek nem örülők, kedveltem a márkát. Remélem egyszer még visszajön.

(#5) Paul119


Paul119
addikt

az a bizonyos süllyedő hajó :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#6) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mint jelenlegi JVC LcdTV tulaj, nekem nem fognak hiányozni. Nagyon gány dolgokat láttam az elektronika terén, mikor levettem a hátlapot, hogy mi az isten sistereg állandóan a TV-ben, ha áram alá van helyezve.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) zazahoho


zazahoho
őstag

nagy nevű cég ,régen fogalom volt ,de mostanában elég gagyi minőséget gyártottak
autós cd-je kb ment 3 évet úgy hogy asszony kb 20 percet használja naponta a kocsita kamerái viszont nagyon jó félék :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#8) lujó55


lujó55
őstag

JVC? Na, meghasad a szivem! Szerintem nem fog hiányozni (bocs ha valakit megbántok ezzel). Tavasszal vettük: JVC RX-5060B és már ki is cserélték, mert nem tudták megmondani, miért nincs mélyhang keverés. Most van mélyhang, de 50Hz körül nem fuvolázik, hanem szaggatva játszik, mintha dízel lenne. "Tipushiba" Hát kösz. A legszebb az egészben, hogy van egy baromrégi JVC kétkazettás deck a garázsban, már 8-szor beesett az aknába, volt vízben is, mégis isteni a hangja, rádiót még mindíg azon hallgatjuk amikor szerelgetünk. Ezt hívják elku.vulásnak! :(((

(#9) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Én átfogalmaznám a cikket: elkúrták, mint Fecóék. Olcsó szegmensben akartak nyomulni, de ott sem tartották a versenyt. Ráadásul nem is megbízhatóak.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#10) Sicilian


Sicilian
addikt

Nekem még Crt Tv-m volt JVC, azt üthetted, vághattad már vagy 10 éves, de havernak adtam pár éve és még mindig tökéletesen megy :K

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#11) Tomate


Tomate
veterán

Én egy JVC 42DR90-es LCD tulaja vagyok lassan két éve és tökéletesen meg vagyok elégedve. Nagyon jó kis cucc.

(#12) kovy79 válasza lujó55 (#8) üzenetére


kovy79
őstag

Csatlakozom.
A régi videóik is strapabíróak voltak. Van pár darabom, az egyik kb 20-22 éves, sokat volt használva, de most is tökéletes és szervizest sosem látott...

(#5) Paul119, ki süllyed, ők, vagy mi? Bár egyik sem jó. :O

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#13) BloodRay


BloodRay
veterán

Sajnos már vagy egy hónapja tudom a hírt. Bármennyire is lejjebb adott a mértékből a márka azért sajnálom.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14) eclipse006


eclipse006
őstag

Azért ez a hír rosszul esett,nekem nagyon szimpatikus márka a JVC, van egy minihifim ami mai napig tökéletesen működik pedig van már vagy 14 éves. Remélem azért mint márka, nem fog megszűnni,mert az nagyon gáz lenne... :(

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#15) fokukac


fokukac
nagyúr

szerintem ebben benne van az is, hogy az exportorientált japán vállalatok szenvednek az erős jen miatt...

Euró - jen árfolyam:

[link]

látható, hogy 170-ről lement 110 alá.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16) =Mentor=


=Mentor=
őstag

A JVC nem tudom mekkora vállalat pl a Samsunghoz vagy a Sonyhoz viszonyítva de az tuti biztos, hogy reklámra semmit nem költenek :( :U

[ Szerkesztve ]

(#17) hibavissza


hibavissza
veterán

Minihifiben, VHS-ben csúcson voltak. Lemaradtak, nem fejlesztettek. Mikor megláttam az LCD tévéjüket, akkor tudtam, hogy elindult a visszaszámláló. Kíváncsi vagyok, hány év múlva válnak márkanév licencelő irodává.

[ Szerkesztve ]

(#18) Pixelmaster


Pixelmaster
tag

nekünk is az öreg JVC tévénk mai napig megy, az elsők voltak a színes tévéknél, mai napig bomba jó TV(22éves) nem tudom mamár milyenek, de kár értük ha tényleg romlotak minőségileg :)

-=The digital artist of the darkside=-

(#19) Findzs


Findzs
addikt

megnézném azt a projektoros tv-t biztos frankó képe van :K

anno Vágó Pistának volt egy műsora a "van benne valami" és abban lehetett jcv hi-fi tornyot nyerni amelynek kibújt a magas sugárzó hangszórója a hangládából nagyon látványos volt kamaszként csorgattam rá a nyálamat :))

sajnálom mert jó dolgokat csináltak

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#20) elefant válasza BloodRay (#13) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

hát én kábé négy vagy öt hónapja, csak egy ideig nem lehetett megírni, aztán meg izé, elbambultam.

személy szerint szomorú vagyok, sose jó, ha kivonul egy márka, szűkül a választék, a megmaradt versenyzők joggal lehetnek egyre erőszakosabbak és arrogánsabbak, amit végülis mi szívunk meg.

megérne egy hosszabb misét ez az egész jvc bénázás, mert a hozzászólókkal ellentétben, a termékeiket jónak tartom, csak az üzletpolitika meg a kommunikáció meg a stratégiai lépések voltak nagyon elbaszva. ezért egyáltalán nem a magyar képviselet volt a felelős, és pont emiatt az új disztrónak is elég nehéz dolga lesz.

(#21) elefant válasza Findzs (#19) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

én imádtam a HD-ILA-kat. öt éves kábé a technológia, nem is fejleszttték sajnos, de már akkor olyan képe volt, hogy bekészültem tőle. sajnos tényleg kicsit vastag volt, és pont akkor kezdték nyomani ezt a slim baromságot mindenfele, úgyhogy a vásárlók nem értékelték igazán.

[ Szerkesztve ]

(#22) Findzs válasza elefant (#21) üzenetére


Findzs
addikt

mai napig nem értem miért jó az ha a tv nem 5 cm hanem csak 2
szemből nézi az ember, nem ?

na de ez már a múlt :))

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#23) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Nekem egy JVC GR-D93E típusú miniDV kamerám van tőlük. Már vagy 6 éves, de még mindig működik! Igaz 4 éve nem használom. :D

Apropó, milyen az a cseresznyefa membrános hangfal?

(#24) eclipse006 válasza csabooooo (#23) üzenetére


eclipse006
őstag

Ilyen, szerintem gyönyörű, és biztosan jól szól. :K

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#25) csabooooo válasza eclipse006 (#24) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Tényleg szép. Meghallgatnám én is szívesen hogy mit tud.
Mennyi az ára egy pár ilyennek?

(#26) Paul119 válasza kovy79 (#12) üzenetére


Paul119
addikt

Mi is de meg ők is :O

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#27) eclipse006 válasza csabooooo (#25) üzenetére


eclipse006
őstag

Hát elég borsos, 150000Ft alsóhangon. De szerintem a hangja nagyon ott lehet. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#28) csabooooo válasza eclipse006 (#27) üzenetére


csabooooo
aktív tag

Hangfalakat kíváncsiságból kipróbálnám, a többi része felejtős.

(#29) eclipse006 válasza csabooooo (#28) üzenetére


eclipse006
őstag

Azért ennyiért szerintem a komponensek se lehetnek rosszak, bár kitudja, én azért adnék neki egy esélyt.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#30) koliz1


koliz1
tag

Hát sajnos újabb nagy múltú cégnek reszeltek föleg ezzel a komoly disztribútorral még honlapra sincs pénzük.

(#31) Mario88


Mario88
tag

Nekem nem fognak hiányozni: volt szerencsém a Picsio nevezetű zsebkamerájukhoz, ami még kategóriatársaihoz viszonyítva is ritka sz@r konstrukció. Tökéletes fényviszonyok mellett, állványról még elmegy, de a mozgást már kevésbé tolerálja, nulla fényérzékenység, beltérben iszonyat zajmosott felvételek. Aksija félóra alatt behal, a 8 megapixelesnek mondott fényképezőnél meg a mobilom 2MP kamerája is jobban teljesít.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.