Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Palkovics László innovációs és technológiai miniszter elmondta, hogy a magyar ipar 80 százalékban csúcstechnológiára épül
Hogy mi van? Ki? Mit? Hogy? :F

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Patice


Patice
nagyúr

"...hazánkban már szilárd alapjai vannak a digitális gazdaságnak: Magyarország már most is egy digitális gazdaság Európa szívében, a jövő nálunk már elkezdődött..."

Itt az on-line pénztárgépekre gondolt? ;]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#3) Ringman válasza pilóta (#1) üzenetére


Ringman
nagyúr

csúcstechnológiát szerelnek össze a biorobotok

(#4) salapp


salapp
addikt

Jó ilyeneket olvasni. A valóság meg egy másik kérdés.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

2022-től meg jöhet is a társadalmi kreeditrendszer, meg az ország teljes bekamerázása, ha már ilyen jól állunk! :D :DDD

(#6) tope


tope
addikt

Kíváncsi lennék, hogy mobilnet esetén mekkora adó/járulék/... tartalom van rajta, gondolom azért ilyen occó drága, mert kevés az adó...

(#7) myckey


myckey
veterán

Sztm rossz kapszulát vettek be....
Tuti a Mátrixban ragadtak. :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#8) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Éjjenrákosi! Éjjenrákosi!

Ez majdnem olyan jó, mint fél éve, mikor Palkovicsunk elmagyarázta az amcsiknak, hogy jó lenne összeszedni magukat, mert Magyarország voltaképpen épp lekörözi őket az önvezető jármű innovációban.
Bármit betolnak az arcodba, ami épp eszükbe jut. Az istenadta meg be is veszi, bő nyállal.
Ha ilyen gácijól állunk digitális fejlesztésekben (khm, lásd Rigó jegyrendszer sikertörténete), hol a dübörgő gazdaság, baszki? Szegény lengyelek, a kis húsz százalékukkal. Ja, hogy mi közben régió sereghajtók vagyunk? Eh, balos áskálódás! Egy jó miatyánk segít bármi bajon. #Eszemmegáll

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#9) borg25 válasza Fred23 (#5) üzenetére


borg25
senior tag
LOGOUT blog

Addig meg csak folyamatosan mérik a tapsolások hangerejét és idejét. Nem is tudom, jövőre lép életbe, hogyha bemész egy közintézménybe, akkor nem köszönni kell, hanem tapsolni arccal a nemzeti hitvallás felé fordulva?

(#10) gabor7th


gabor7th
addikt

" A jövő Magyarországon már elkezdődött"

Kérdés, hogy mennyire hasonlít majd a múltra.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#11) #78693120


#78693120
törölt tag

Komolyan, ez a cikk kellett ide?
Bárki ebből bármit elhisz?
(Tudom, van ilyen és nem is kevés, de ők nem itt a fórumban lesznek.)

(#12) martonx


martonx
veterán

Mészáros Lölő nyilván készen áll, hogy az IT szektorból is kiszedjen pár száz milliárdot. :D

Én kérek elnézést!

(#13) salapp válasza #78693120 (#11) üzenetére


salapp
addikt

Lehet, ez egy khmkhmék által fizetett teszt, hogy a nem a Tények típusú igazmondó műsorokból tájékozódó csúnyarosszak között van-e remény gyapjasokat találni.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#14) pilóta válasza salapp (#13) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem ezt a mondatot még te sem érted :P

Aki él és nem boldog, az téved!

(#15) adamssss válasza #78693120 (#11) üzenetére


adamssss
veterán

;]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#16) salapp válasza pilóta (#14) üzenetére


salapp
addikt

Akkor sikerült jól megírni. :DD

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#17) Fecogame


Fecogame
veterán

Csak ennyi: :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Örülök, hogy Orbán ilyen magabiztos, vár minket is a digitális gazdaság.

Kár, hogy addigra orvos nem lesz hazánkban aki ellát minket.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#19) Tikakukac


Tikakukac
titán

Gondolom a főnök keni-vágja a témát.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#20) Egon válasza pilóta (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

HA csak egy kívánságom lehetne, akkor azt kérném, hogy ipari mennyiségben kaphassak abból, amit a Palkovics szívott... ;]

Persze nem ezt kívánnám, de jól hangzott... ;]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#21) MuFFo


MuFFo
tag

Erre csak ezt lehet mondani:

Ha nincs semmi gipszer, akkor minden klopfol, avagy porhab, infulzió, pénztálca, magányóvoda, pogárcsa, szandár, kaukció,anterna

(#22) OmikronO


OmikronO
csendes tag

Úgy hallottam a magyar ipar jelentős részét az autógyártás/alkatrészgyártás teszi ki. Pontosan nem tudom, hallottam. De ha ez így van, már nem is lehetünk olyan messze a valóságtól, és van még jópár csúcstechnológiájú gyár az országban, percekig sorolhatnám.

(#23) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

a tudósítás (meg a riport), mint újságírási műfaj, hozott anyagból dolgozik, ha a nyilatkozat balfék, az újságíró marhaságot fog lejegyezni, mert változtatni nincs joga.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Besírtam, melóhelyen hangosan röhögtünk. Ez a nap vicce.
Az önellentmondással már csak csatlakozni tudok a korábban szólókhoz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) xeon forever


xeon forever
addikt

Es megszolalt a kokszos ME.* MassEffect :)) Aki Dubaiban tarja a penzet tavol az EU-tol, hogy jo lenne az egyseges Europai akarmi.
Most olvastam egy ilyen cikket a kinai amerikai delamerikai indexen. :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#26) xeon forever válasza Fred23 (#5) üzenetére


xeon forever
addikt

Tenyleg China revolution lesz itt is keremszepen. Pontozni fogjak a tetteidet* Vagy mar pontozzak is, ki tudja.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#27) Sethdobaloah válasza tope (#6) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Csapd fel a telefonszamlad es voila: 5% az is.

...csak én vagyok helikopter?

(#28) salapp válasza xeon forever (#26) üzenetére


salapp
addikt

Ó, ez ennél sokkal összetettebb és tökéletesen egy irányba mutatnak a törekvések. A kapitalizmust és a kommunizmust ugyanaz a gennyes banda találta ki, végtére mindkettő a szabadságjogok eltüntetésére jött létre. És működik.Hogy hol milyen "fizetőeszközt" találtak ki hozzá, az már csak a perverziójukon múlik.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#29) xeon forever válasza salapp (#28) üzenetére


xeon forever
addikt

off

Nekem mindegy csak @usson. Nekik is mindegy.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#30) anulu


anulu
félisten

a fizetett politikai hírdetéseknek is kéne valami külön jelölés...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Számtech dolgokhoz legendásan és közismerten nem konyít, de azért kiáll képzelegni a publikum elé. Persze tudom, szereplési inger...

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#32) hcl válasza salapp (#28) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Erről van valamid bővebben...?

@anulu : Miért lenne ez fizetett? IT vonatkozású hír, elég sok mindenkire lehet kihatással, amit odafent csinálnak...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#33) nyunyu válasza martonx (#12) üzenetére


nyunyu
félisten

Mészáros Lölő nyilván készen áll, hogy az IT szektorból is kiszedjen pár száz milliárdot. :D

Mivel a négyigé üzemelteti azt a kormányzati portált, ahova az állami vállalatoknak szeptember végéig kötelezően fel kell tölteniük a jövő évi beruházási terveiket, bőven van ideje rá felkészülni, hogy milyen közbeszerzéseket fog jövőre megnyerni.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) tope válasza Sethdobaloah (#27) üzenetére


tope
addikt

Nem arra gondoltam amit mi fizetünk, hanem amit a szolgáltató (amit végülis csak mi fogunk megfizetni)

(#35) Komplikato


Komplikato
veterán

Gondolom az Ipar 4.0-át meg a 3D nyomtatókat kiválló oktatási rendszerünkből szabaduló párszázezer "szakmunkás Józsi" fogja üzemeltetni, meg a hozzá tartozó informatikai infrastruktúrát?

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#36) Ringman válasza Komplikato (#35) üzenetére


Ringman
nagyúr

így ahogy mondod [link]

(#37) Komplikato válasza Ringman (#36) üzenetére


Komplikato
veterán

Lol. Miután szétverték a szakközépiskolákat és technikumokat lett belőlük "szak-gimnázium"? :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#38) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Valamiért úgy érzem, mintha nem a Prohardver! család olvasóiból állna a stabil Fityesz ®™ szavazógárda :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#39) salapp válasza RetepNyaraB (#38) üzenetére


salapp
addikt

Csak amilyen arányban butanyugdíjas, dikh, közmunkás, NERember, átmenetileg statisztikailag "betelepített" ukránromán, minketszivató magyarútleveles a PH olvasótábora.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#40) Rolie Polie


Rolie Polie
junior tag

Nagyot mondani a kicsi is tud és tudjuk a dakota nyomolvasó sosem téved el, csak max. nem tudja, hol van.

Naná, hogy normális vagyok. A hangok is megmondták.

(#41) Voloka válasza #78693120 (#11) üzenetére


Voloka
tag

Nem, nem kellett ide. Itt olyan, mint gyöngyöt szórni a disznók elé.
De megvan a napi öklendezni valója az itteni Magyarország gyűlölő bagázsnak! Igen, van ilyen nem is kevés ebben a fórumban is, csak nem etetnek trollokat ( Rajtam kívül! )

(#42) Tikakukac válasza Voloka (#41) üzenetére


Tikakukac
titán

Magyarország gyűlölők. Tetszik. Kisegyház, facebook csoport vagy csak ilyen szokásos skatulyázós propaganda anyagban léteznek ők?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#43) martonx válasza Voloka (#41) üzenetére


martonx
veterán

Szerinted Viktor és Lölő egyenlő Magyarországgal? Én őket nem szeretem, de miért kell ebből rögtön jó fityiszes módra kihozni, hogy akkor máris Magyarország gyűlölő mindenki, aki nem rajong értük?

Én kérek elnézést!

(#44) hcl válasza Tikakukac (#42) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van ez a réteg, akiknek ez így jó. Szar utak, nincs egészségügy, stb., de rendben van. Nem mintha érteném, de van.

Mutogatni való hater díszpinty

(#45) Voloka válasza martonx (#43) üzenetére


Voloka
tag

Ha elolvasod a kommenteket, rájössz!
A beszólásoknak közük nincs ahhoz, amiről a cikk szól, csak tömény fröcsögés, gyűlölködés! Semmi több. Ja, aki pedig a fenti célokkal nem ért egyet, az Magyarország ellensége!
A cikkből rögtön ̶s̶i̶m̶i̶c̶s̶k̶á̶z̶n̶i̶ pardon, aG nap óta "lölözni" pedig nagy fokú, tudatlan, primitív, proliság.

(#46) Voloka válasza RetepNyaraB (#38) üzenetére


Voloka
tag

Ó dehogynem, csak az uszított komment huszárok, hangosabbak.

(#47) anaqer válasza Voloka (#41) üzenetére


anaqer
veterán

Pápá, Szása!

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#48) Tikakukac válasza hcl (#44) üzenetére


Tikakukac
titán

Egészségüggyel sajnos van szoros kapcsolatom. Az nálam a vörös posztó. Mikor elkezdi a hülye a magyarázkodást, ott roló le. A felismerhetően panelszöveges idiótáknak egyből tűzzel kell menni. Agy az nincs, hogy bármilyen kommunikációt lehessen létesíteni.

És tessék, mire megírtam már kint is van a reggeli csomag.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#49) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Azért a magyar ipar erős túlzás. A szomszédban lévő cipőgyárba is Ausztriából jön át az ottani IT-től valaki, ha új rendszergazdát akarnak felvenni. Ezek a cégek a nevetséges fizetések miatt vannak itt, amik még a magas adókat is tudják ellensúlyozni.
Szép dolog a szárnyaló gazdaság, csak éppen pár éven belül az állami szektor úgy le fog épülni, hogy Palkovicsnak kell majd dolgoznia. Tudom, hogy a hivatalokat mindenki fölöslegesnek tartja, de a személyi igazolványt se magának csinálja senki, meg a TB ügyeket se. A fizetések nem versenyképesek, nem ritkán papírozás nélkül egynél több ember munkája hárul valakire, ennek megfelelően egy fizetésért, és semmit nem tesznek a még meglévő épkézláb állomány megőrzéséért. Így aztán az értelmes, képzett kollégák sorra állnak fel, jönnek az újak, akiket már a kevésbé jártasak vezetnek be, de egyébként emberhiány is van. Annyira el vannak foglalva az ilyen hangzatos dolgokkal, hogy közben maga az állam lesz működésképtelen. Vannak helyek, ahol már a korábbi elvárásokkal szemben, diploma nélkül, egy hasonló OKJ szakképesítéssel, sőt olykor egy sima érettségivel is vesznek fel embert, mert diplomás pályakezdő sem jön már el annyiért.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Menő fik'zni meg poénkodni, nyomni vissza a maszlagot, hogy semmisejó...
Amióta az eszemet tudom, 80-tól 2010-ig mindig csak a megszorításokat hallgattuk, kaptuk... az itt kommentelők jó része azt se tudja, miaz. Kellene nekik is 18+4+8 szociballibsi vezetés a tapasztalatszerzés céljából. MERT olyankor minden rendben van, mer megmongya a TVrádióújság(internet), +minden. :C

Tudom, rohadtul off (nem én kezdtem), de amikor Pesten az utcán verték össze az embereket, az demokrácia volt meg jogállam... ?? és most van diktatúra, ugye :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.