Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) derive


derive
senior tag

A T-Systems es a TEK ajanlasaval...

(#2) EmberXY


EmberXY
addikt

Szép jegyárak vannak...

Up the Irons!

(#3) Ittnemaz válasza EmberXY (#2) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

cégekre tervezve...

(#4) Lacok válasza derive (#1) üzenetére


Lacok
őstag

... és díszvendég a BKK jegyrendszerét meghekkelő tanuló. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#5) Xpod


Xpod
addikt

Az idei lett volna a 10. amire megyek. De az évek során sikerült ezt a rendezvény is leamortizálni, így kimarad. Konkrétan a 2. napra csak az egyik teremben van előadás. Elszomorító, hogy az early bird kedvezmény lejárata után jelenik csak meg a végleges program. Így szinte lutri, hogy mire vesz az ember jegyet.
Az előadások talán idén egy fokkal jobbak, mint az utóbbi 2-3 évben. (Remélhetőleg a meghívott külföldi előadók jobban tudnak angolul, mint a korábbiak, mert tavaly is volt több olyan előadás, hogy úgy kellett megfejteni, mit akar mondani az illető.)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#6) 0xmilan válasza Xpod (#5) üzenetére


0xmilan
addikt

Tavaly Ivan Y. wordlistes előadásán sok mondatnál nem hittem volna, hogy angolul van. Az prezentáció tartalmát ez persze nem minősíti, de sajnos nagyon sokat számít, hogy hogyan adják elő.

(#7) csadi0011


csadi0011
őstag

Sziasztok!

Van itt olyan szakember, aki szereti a Mr. Robot sorozatot és a rejtvényeket?
Privátban írhatna, aki foglalkozna egy Mr. Robot-os online hack-rejtvénnyel. Én kevés vagyok hozzá, de érdekel.

(#8) sztanozs


sztanozs
veterán

Idén sajnos nem tudok menni, pedig eddig nem sok maradt ki... Mondjuk idén annyira el vagyok havazva, hogy a programmal sem vagyok tisztában.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.