Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Watchdog


Watchdog
aktív tag

Adhatnának hozzá rágógumit, amit aztán fel lehetne tenni a talplemezre... :DDD

(#2) Pioneer


Pioneer
senior tag

Ez igazi buzipardés, prájdos, undorító... :W

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#3) HELLAFLUSH válasza Pioneer (#2) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

szerintem biztos nem a hímneműeknek(kivéve ha meleg) szánták hanem a gamer jányoknak :))

(#4) solena


solena
tag

Hát, a formavilág bejön, de ez a rózsaszín valami katasztrófa. Ha a pink betétek helyett napsárga vagy fűzöld lenne, azt mondanám, idevele :)

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#5) Polarstar válasza Pioneer (#2) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Igencsak el van állítva az iránytűd és még csak nem is tagadod, hogy bitang nagy beépített paravánokat használsz szemellenzőnek.

Plusz ugye ez egy igen "konstruktív" kulturálatlansági kinyilatkoztatás részedről egy kurva közönséges ipari termékről így első blikkre.

Ember, ez egy ventiláááááátor!!! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#6) dagonya válasza Polarstar (#5) üzenetére


dagonya
aktív tag

ó, dehogy!
ez elsősorban egy gaymer csicsapicsa a giccsvitrinbe, ami mellesleg valahogy hűteni is tud valamit, de ez utóbbi tulajdonképpen mellékes.

(#7) klopisemis válasza Pioneer (#2) üzenetére


klopisemis
csendes tag

A lányomnak (11 éves) építek egy gépet amin tud tanulni meg játszani, a kérése az volt, hogy lehetne-e benne valami rózsaszín... Na... Szóval akkor én lennék a buziparádés vásárló?

Az öröm érzése halványan megcsillanó aranyszem a bánat folyójának fenekén.

(#8) Synthwave válasza klopisemis (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Mennyit szánsz a manőverre? Csak mert jópofa videokártyákat, ventiket, házakat és perifériákat is találni ilyen színben.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) koby11h


koby11h
aktív tag

Én megvenném 1000 Forintért!
Zárt gépház, fém oldallappal. Legfeljebb többet nem venném le.
Minden ár kérdése... :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#10) RubbishBin válasza Pioneer (#2) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Az az infó megvan,hogy nem csak férfiaknak árulnak cuccokat?
Érdekes amúgy hogy meleg férfiakra asszociálsz egy színből, valami pszichológiai dolog lehet. ;]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#11) Synthwave válasza RubbishBin (#10) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) qnadam válasza RubbishBin (#10) üzenetére


qnadam
veterán

meg úgy általában kifinomult lelkivilágra vall, ha meglát valami rózsaszínt, arra az első reakciója, hogy fúúúújbuziiiii.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#13) Amerigo57


Amerigo57
őstag

" A legfeljebb 57,59 cfm-es légszállításra és 31 dB-es zaj produkálására képes "

Ez bizony kevés légszállítás , de mellette , igen hangos is.
Maradok a Noctuáknál.

(#14) Atmil


Atmil
aktív tag

Nem vagyok se meleg, se lány.
Igazi férfi vagyok. (heteró) Meleg párti se vagyok.
Képzeljétek el, van pink színű ingem hozzá illő nyakkendővel.
Pink színű pólóm is van.
Mielőtt jönnének a találgatások, fekete nadrágot veszek fel a pink inghez.
Nős vagyok. Feleségem van. Inkább nem írom le hány éve, de gyanítom, hogy sokatok a gyerekem lehetne. :)

Nekem mégis bejön ez a szín. :K Ilyen folyadék volt a régebbi gépembe, [pink] most pillanatnyilag piros folyadék van benne.

Ha tiszta fekete lenne, arra azt kellene írni, hogy maga az "ördög"? ;]

Hát ennyi. Szólásszabadság van... :)

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#15) RubbishBin válasza qnadam (#12) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Szegény mit élhet át a plázában, amikor elsétál a női fehérnemű osztályon a tangák mellett. :))

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#16) dagonya válasza Amerigo57 (#13) üzenetére


dagonya
aktív tag

ez elsősorban nem hűtő. mellékes milyen karakterisztikával bír.

(#17) minek?:S


minek?:S
őstag

Azért addig oké, hogy kicsit talán túltolta ezt a kommentet Pioneer, de egyébként meg abszolút érthető reakció minden normális gondolkodású embertől, mert az, amilyen szinten a másik oldal is túltolja az egész hülyeséget, nem csoda, hogy azok is kiakadnak, akiknek amúgy nincs semmi bajuk senkivel, csak ne legyenek úgy oda magukért emiatt.

A hűtő maga egyébként tetszetős. Egy gamer lánynak(mármint aki biológiailag is lány), annak tökéletes választás lehet.

Üdv.:M.

(#18) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Most el bírom képzelni, hogy a narancssárga palackos ipari gázoknál milyen érdekességek mehetnek a magyar szakmai topikban...

Istenem... :W

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) dagonya válasza Polarstar (#18) üzenetére


dagonya
aktív tag

van ahol a színnek van funkciója. a vitrines számítógépekben az ergébécsicsapicsa csak és kizárólag gaymermajomkodás.

(#20) Polarstar válasza dagonya (#19) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azért csak sikeresen kikötöttél te is a "megmagyarázással" a pink egyenlő gay(mer) szintnél. :C
Gratulálok. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#21) Synthwave válasza minek?:S (#17) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A bigottság normális?

"Egy gamer lánynak(mármint aki biológiailag is lány),"

Ezt fontos volt kiemelni.

Szerintem bárkinek jó választás lehet, akinek tetszik.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) dagonya válasza Polarstar (#20) üzenetére


dagonya
aktív tag

a gaymer kifejezést pontosan annyira igénytelen gagyinak tartom, mint a csillámpóni dizájnt, szerintem tökéletesen harmonizálnak.

a szexuális preferenciáját speciel bárkinek leszarom.

(#23) Polarstar válasza Synthwave (#21) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:K :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#24) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Engem inkább a teljesítménye érdekelne a hűtőnek, jót tesz az ha az oldala, teteje ennyire műanyaggal be van borítva és csak az elején és végén van kb légáramlatra mód?
Egyébként ezt a gyártót forgalmazza nálunk egyáltalán valaki? Teljesen ismeretlen márka számomra.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#25) minek?:S válasza Synthwave (#21) üzenetére


minek?:S
őstag

Dehogy, a bigottság sem normális, viszont általában pont azok számítanak bele ebbe a körbe, akik szerint nagyobb elfogadás kéne a világba. Illetve igen, fontos volt kiemelni, ugyanis manapság sajnos nem egyértelmű, mégpedig azért nem, mert a másik oldal egy kicsit -nagyon- kezd túlzásba esni. Aztán persze mindenki azt csinál a 4 fal között amit akar, engem aztán nem érdekel, ha neki ez kell, csinálja, ahogy én is maradok a saját preferenciáimnál.

Üdv.:M.

(#26) DraXoN válasza minek?:S (#25) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

szerintem semmi se normális, és egyben minden normális...

amit mondanék ezzel: mi döntjük el mi a normális, valójában semmire sincs szabály (csak amit mi meghozunk, egyénileg, társadalmilag)...
egyes kultúrákban "normális", hogy a házasságtörőt kikövezik.. másutt meg megbotránkoznak rajta.
Középkori japán társadalmakban normális volt, hogy a nemes férfiak nőiesen viselkednek, sírnak és a naptól is óvják magukat (sőt, elvárt volt)..
változnak az idők, és társadalmak, semmi se örök.
Lehet 20-30 év múlva az lesz a normális ha mindenki andoidokkal hál.. aki meg nem az "nem normális" (nemi betegségeket veszélyeztet, terjeszt és közveszélyesként üldözik majd).

[ Szerkesztve ]

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#27) Atmil válasza DraXoN (#24) üzenetére


Atmil
aktív tag

Szerintem a maga kategóriájában jó a teljesítménye 1 kg-os hűtő. Az, hogy műanyaggal van beborítva nem jelent semmit, mert irányítottan fújja le a bordáról a levegőt.
A hangja egy más kérdés. Ki mennyire tolerálja.

Nekem egy Fx 8320e-t egy ilyen hűtött [link] 4,8 gigán. Ennek négy hőcsöve van. A Jonsbo meg hat hőcsővel rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#28) Pioneer


Pioneer
senior tag

Látom a sok gaymernek savanyú a szőlő, nagyon belemelegedettek a nyavajgásba... :C

PROFESSZIONÁLIS Delid / Relid Intel Processzorokhoz, garantált minőségben! LGA1150-től LGA1700-ig! Link: https://hardverapro.hu/apro/professzionalis_delid__re-lid_lga_1155_1150_1151_garantalt/friss.html

(#29) qnadam válasza Pioneer (#28) üzenetére


qnadam
veterán

van az úgy, hogy az embernek egy színről csak a melegek jutnak eszébe. vállald fel, nem szégyen!

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#30) RubbishBin válasza Pioneer (#28) üzenetére


RubbishBin
senior tag

A rózsaszín ventire még talán oké volt a reakciód, de hogy rólunk is a homokozás jut eszedbe... :U Figyi én nem pasizok, ne próbálkozz. :DDD

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#31) Synthwave válasza Pioneer (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Te kezdtél nyavajogni, hogy milyen undorító, ami azért érdekes, mert mégiscsak ráklikkeltél a hírre, pedig a cím, a lead és a bélyegkép alapján is egyértelmű volt, hogy az miről fog szólni.

Előre eltervezett nyavajgás? Ez inkább feminin, mint maszkulin szokás.

;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#32) dagonya válasza Synthwave (#31) üzenetére


dagonya
aktív tag

ha a címből, leadből, bélyegképből kiderül valami, akkor azt már tilos elolvasni és véleményezni? vagy ez most mégis hol releváns?
igen, a címből, a leadből, a bélyegképből, sőt még a cikkből is az derül ki, hogy ez egy gaymer csillámpóni csicsapicsa, ami mellesleg hűt is cpu-t.

(#33) #89309696


#89309696
törölt tag

Túltolták. Lehet szép egy rózsaszín termék, de ennél túl sok van belőle és ettől ronda lett.
A múltkori rózsaszín monitor sokkal szebb volt.

(#34) RubbishBin válasza dagonya (#32) üzenetére


RubbishBin
senior tag

De nem érted, hogy ez olyan mintha facebook-on írnád be valami női ruha hirdetés alá, hogy szerinted buzis az a rózsaszín latex szoknya? Ez nem egy férfimagazin.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#35) dagonya válasza RubbishBin (#34) üzenetére


dagonya
aktív tag

szerintem nem sok közös vagy egy női szoknyában, meg egy cpu hűtőben. azt is mondhatnám hogy semmi.
a női szoknya mindenképp látható, mindenképp divatcikk is, ki kell néznie valahogy és mindenki eldöntheti róla szerinte szép vagy nem, vagy akármi.
ha egy pc oldalára vitrinablakot vágunk, hogy lássuk benne azt ami egyébként pusztán a funkcionaliást szolgálná, azt felcsicsázni szerintem olcsó bazári giccs.
de különben meg mindenki olyan csillámpóni szettet villogtat otthon (a négy fal között) amilyet csak akar.

(#36) Duree


Duree
veterán

Vajon szinválaszték is van vagy csak rózsaszinben csinálják.

duree54

(#37) Synthwave válasza Duree (#36) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van szürke is.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#38) rovtiv3


rovtiv3
aktív tag

Szép is az, mikor a személyes homofóbiánk határozza meg, miért tetszik vagy nem tetszik egy termék a színe alapján. Ezen a vonalon maradva, a Gainward Phoenixem sem tetszik, mert piros, az meg kommunista, a Noctua hűtőmnek viszont rántotthús színe van, tehát gyönyörű.
Természetes, hogy mindenkinek vannak színpreferenciái bizonyos termékekkel kapcsolatban. Az már kevésbé az, hogy a rózsaszín azért nem tetszik, mert nem szeretem a buzikat (sőt nekem már az utolsó tagmondat is súlyosan hibádzik).

Már bocsánat...

(#39) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Ez nagyon kellett. CPU hűtés, homároknak :C

[ Szerkesztve ]

(#40) Synthwave válasza Cingáriusz (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Így van. Kizárólag tesztoszterontól csöpögő, heteroszexuális férfiak/K1 harcosok/Clint Eastwoodok vásárolnak bármit, ami számítástechnikával kapcsolatos.

Pl. 14 nanométeres csövet a szemeik elé.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) Synthwave válasza rovtiv3 (#38) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"a Noctua hűtőmnek viszont rántotthús színe van, tehát gyönyörű."

:DDD

A Noctuák tényleg azok. : >

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) Duree válasza Synthwave (#37) üzenetére


Duree
veterán

Oké, de én arra gondoltam, hogy zöld,kék piros,sárga is készül. De látom nem, miért pont rózsaszint választottak?

duree54

(#43) Synthwave válasza Duree (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jó kérdés. Szerintem azért, mert ázsiában jóval nagyobb keletje van a "cuki" cuccoknak.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) minek?:S válasza Duree (#42) üzenetére


minek?:S
őstag

Hogy egy kicsit kedvezzenek a "prájdosoknak" :P ;]

Gyanítom egyébként azért, mert azért elég sok gamer lány van, lányos dolgok meg nem sok. Mint pl a Razer pink cuccai. Piaci rés maybe.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#45) akaido válasza Pioneer (#2) üzenetére


akaido
addikt

Pubikám imádlak...ezért a hsz-ért. :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#46) akaido válasza Synthwave (#41) üzenetére


akaido
addikt

Az én hűtőmnek meg rántott hús íze van, egy ekkora falat az nagyon gyönyörű... :)

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#47) Zsu91


Zsu91
csendes tag

Szép lassan elkészül majd a teli pink gépem, és őt se hagyom ki :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.