Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Jólvan, szaporodjanak csak az új megoldások. 2018. a kijelzőbe/alá épített ujjlenyomat-olvasók éve lesz a mobil szegmensben, véleményem szerint, ahogy a tavalyi a 18:9-es képarány éve volt.

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem lenne rossz olyan bankkártya, ahol ujjlenyomattal lehet hitelesíteni a fizetést PIN kód helyett. Odatartja az ember az NFC leolvasóhoz, közben az érzékelőn az ujja, és kész.

(#3) Mr.Silkó válasza #16820480 (#2) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem rossz ötlet. :K

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Hajrà-hajrà, kellenek az újítàsok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) <Lacy85> válasza #16820480 (#2) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Mivel inkább a mobil NFC-s fizetés felé haladnak a bankok, így már bankkártya sem nagyon kell. Én is mindig telefonnal fizetek. Az meg tök jól működik ujjlenyomattal.

(#6) Kasya válasza <Lacy85> (#5) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak nagyon lassan haladnak arra....es keves bank.

(#7) pusszycat válasza <Lacy85> (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én kifejezetten utálok kézpénzel fizetni és inkább ott vásárolok ahol lehet érintésel fizetni. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#8) judas13


judas13
addikt

:C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#9) #16820480 válasza pusszycat (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Érintéssel? Természetben? :DDD

EclipseGT: Az a baj, hogy mondjuk Kínával szemben nincs semmi egységes platform az ilyesmire, hanem egy-két bank támogatja és annyi. A kártyakibocsájtóknak kellene valamit lépni az ügy érdekében, mert miattuk vagyunk évekkel lemaradva.

(#10) pusszycat válasza #16820480 (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Contactless-t akartam írni,csak lemaradt egy szó. :B

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#11) ripla


ripla
őstag

Végül akkor csak eljutunk idáig. :)

(#12) atike válasza ripla (#11) üzenetére


atike
nagyúr

...majd ha átlátszó áramforrás is lesz, akkor igen. Az nem mostanában lesz ha jól sejtem... :)

(#13) pusszycat válasza atike (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

téves ez már a levegőből nyeri...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Remélem, elrepedt állapotban is mûködik! Mondjuk egy leejtett teló pókhálósra tört kijelzôje alatt, szintén megtörve.

(#15) atike válasza pusszycat (#13) üzenetére


atike
nagyúr

Hoppá. Én kérek elnézést.

És a vízbűl veszi ki a zoxigént? :)

(#16) pusszycat válasza atike (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hát tudom én? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Mr.Silkó válasza ripla (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

És miért lesz az jó nekünk? :N

(#18) emeron válasza ripla (#11) üzenetére


emeron
tag

Na ennek pont semmi értelme. Nem bámulja már senki hátulról, hogy éppen mi van megjelenítve a telefonon. Nagyon szűk rétegnél tudom csak elképzelni a teljesen átlátszó monitorok és kijelzők használatát.

Magának a hírnek örülök, mert a Vivo féle megoldás sajnos bizonyos szögből látszik és bár nem eget rengetően, de lassú. Viszont az idén debütáló telefonokba ne igazán várjuk, mert a többség már gyártásra kész. Talán azok a készülékek kaphatják meg, amik a 3. negyedévben jelennek meg. De inkább jövőre...

@pusszycat: léteznek már olyan prototípus eszközök, amelyek a körülöttünk levő rádióhullámokból nyerik az energiát. Afféle nagy hatótávolságú vezeték nélküli töltés. Ha visszavinnéd 10 évet a technikát, akkor azt mondanák rá, hogy a levegőből veszi, igen... :C Kérdés, hogy hol vannak a korlátai a technológiának, vagy mennyire erős az akkumulátor ellenlobbi. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19) kakuk.tamas válasza #16820480 (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Már létezik.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#20) Mr.Silkó válasza emeron (#18) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Talán a Note9 és/vagy az iPhone-ok megkapják ősszel.

(#21) Kasya válasza Mr.Silkó (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Konnyebben lesz cserelheto a kijelzo :DDD

(#22) <Lacy85> válasza #16820480 (#9) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Itthon 3-4 bankról tudok, de lehet, hogy több is van. Meg folyamatosan bővül a lista.
De ha az OTP simple-t használod, akkor gyakorlatilag teljesen mindegy, melyik banknál vagy, mert mindegyiket elfogadja az app.

[ Szerkesztve ]

(#23) Mr.Silkó válasza Kasya (#21) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Az tuti! :D

(#24) Kasya válasza <Lacy85> (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Csak sajnos az OTP simple nem ingyenes, valamint a bankok altal nyujtott "vasarlasi visszafizetestol", vagy pontgyujtestol is elesik az ember.

[ Szerkesztve ]

(#25) Djay válasza Kasya (#24) üzenetére


Djay
csendes tag

Miért nem ingyenes?

Én is azt használom, és teljesen jó. Ok, én OTP-s vagyok, de ha jól tudom azoknak sincs semmi díja akik nem azok, csak azoknak nem az eredeti kártyájukat tudják hozzárendelni a telefonhoz, hanem egy virtuális kártyát csak és arra tud rárakni az illető zsetont.

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#26) Salo válasza Djay (#25) üzenetére


Salo
tag

Sajnos a virtuális kártyának havidíja van :(

(#27) Kasya válasza Djay (#25) üzenetére


Kasya
nagyúr

Febr. 28-ig promociós keretek közt elengedik a dijakat.
Amugy 1%, vagy minimum 200 ft a rautalas es visszautalas. Meg valami zárlati díj (gondolm ez a szamlavezetesi dij) havi 300 ft.

En mondjuk a bankomtol negyedevente 10-15 ezer forint visszateritest kapok. Azt buknam akkor, ha nem a bankom kartyajat hasznalnam. Na jo, nem teljesen, mert ez a Simple havi 65 ezer ft vasarlast enged csak, de felet biztosan.

[ Szerkesztve ]

(#28) Djay válasza Kasya (#27) üzenetére


Djay
csendes tag

Akkor elnézést kérek, ezt a részét nem ismertem. :(

Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor az utcák tele lennének hullákkal és terhes nőkkel...

(#29) Salo válasza Kasya (#27) üzenetére


Salo
tag

Igen, én is olvastam... vagyis havi költség van nem OTP kártya esetén

(#30) TTommi válasza #16820480 (#9) üzenetére


TTommi
aktív tag

És ráadásul még pussycat is:))

SXZ2 és SXZ5c

(#31) TTommi válasza ripla (#11) üzenetére


TTommi
aktív tag

Simán lehet ilyet csinálni! Csak kell egy üvegfólia és némi matrica és már kész is. Ezt nem nevezném innovációnak:)

SXZ2 és SXZ5c

(#32) pusszycat válasza TTommi (#30) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

pusszycat :P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Teal'C válasza Mr.Silkó (#20) üzenetére


Teal'C
addikt

Van egy samu promó videó amiben elmondják hogy a Note9 lessz az első.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.