Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Kíváncsi vagyok, hogy az input lag jobb-e az app-pal. Azt tapasztaltam, hogy linux mint és ottani edge alól kisebb az input lag, de kicsit rosszabb a kép minősége, mint win10+edge.

Illetve az Xbox one-nál nagyon-nagyon régóta van streamelés pc-re. Sőt anno még az xbox 360 controllert is elfogadta pc-n második kontrollernek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) ImpersonatoR

Es azt lehet tudni, hogy ha Magyarországról hasznalom akkor melyik szerverhez csatlakozik vagy hol van a legkozelebbi?

(#3) Dißnäëß


Dißnäëß
veterán

Nem akarok stream-elni a PC-mre, köszönöm. Jó nekem az on-prem. Nem kell a függôség. Nem kell a felhô.

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#4) Polllen válasza Dißnäëß (#3) üzenetére


Polllen
nagyúr

Fontos, ha ezt ilyen fórumokon elmondod. A Microsoftnak minden visszajelzés fontos...

;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) Dißnäëß válasza Polllen (#4) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Így van, ezért teszem, hátha olvassák.

;] :B

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#6) NandoXXL válasza Polllen (#4) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Nem mellesleg: prohardver rang is jár a sok írásért...

A végén még kipróbálom ezt a szolgáltatást, és eladom a nagyvasat, ha bejön. Kezd elegem lenni a chip hiány vs bányászni mentem vs minden generáció drágább vs legyen a pc gaming prémium érzés hozzáállásból. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.