Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A II. kör

Hozzászólások

(#1) Omega81


Omega81
senior tag

Első!

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#2) Omega81 válasza Omega81 (#1) üzenetére


Omega81
senior tag

Bááááááhh, faxkorbács. :DD :C :DDD

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#3) brumesz válasza Omega81 (#1) üzenetére


brumesz
aktív tag

ehh. nem tudom feltűnt-e, de ez itt PH-n nemigazán divat...

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Erős lélek kell ahhoz, hogy ezt az írást meghatottság nélkül lehessen elolvasni. Rá kellett jönnöm, hogy az én lelkem gyönge...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) guga


guga
Közösségépítő

Omega81! [link] :DDD ;]

brumesz! Sajnos megteheti :D el kell neki nézni, mert hátrányos helyzetű, s ráadásul már elég régen ismerem, mindig idepiszkoskodik :Y :DDD

Vakegérke! Ezt bóknak veszem, viszont meghatódás helyett inkább [link] :D
Mivel úgy is tudom, hogy a kemény külcsín érző belbecset takar :D

A többieknek előre is:

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#6) Vakegérke válasza guga (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megjegyzem olvastam a "tököst", és "be is szóltam". :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) guga válasza Vakegérke (#6) üzenetére


guga
Közösségépítő

Lemaradtam, napok óta úton vagyok :DDD s egyben köszi. Nem tudod hol a topikja? Mert itt az offtopikon nyoma sincs :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) Vakegérke válasza guga (#7) üzenetére


Vakegérke
veterán

A "blogreakciók" alatt olvasható, ha van hozzászólás, mint ahogy most is. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) guga válasza Vakegérke (#8) üzenetére


guga
Közösségépítő

OK, köszi, nem tudtam róla, hogy van ilyen :D
Megtaláltam.

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#10) Vakegérke válasza guga (#9) üzenetére


Vakegérke
veterán

A fórumban pedig a "BLOGOUT" alatt. Ezt elfelejtettem megmondani. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) brumesz válasza guga (#5) üzenetére


brumesz
aktív tag

áh, értem. ez esetben nem szóltam :))

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#12) User64476


User64476
őstag

Guga, a regi irasaid nagyon jo volt olvasni, mert egy egeszen mas nezopontot, egy az enyemmel homlokegyenes ellentetes eletet mutattak be, viszont az en velemenyem hogy az ujakban ez a sok istenezes oriasit ront a hitelessegen. Nagyon szerettem az irasaid, mert ugy ereztem ime egy ember aki igenis felallt, aki gondolkodott, hasznala a fejet arra amire valo, es kikaparta maganak, aki mert, aki megprobalta, aki nem hagyta a dolgokat annyiban. Minden ujabb istenezes lerontja ennek az erteket, mert a sajait erdemeid valaki mas gondolataira probalod rahuzni. Magadban higgy, es ne masok szavaihoz es gondolataihoz alkalmazkodj. aki annyi mindent atelt mint te az irasaid alapjan, annak nincs szuksege erre az egeszre...

(#13) WolfheartGR válasza User64476 (#12) üzenetére


WolfheartGR
őstag

Csatlakozom.
Ha imádkozom én hallom, tehát én vagyok az isten...

Am jó írás. Kár, hogy nem vagyok meghatódós típus mint Vakegérke. :)

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#14) Vakegérke válasza WolfheartGR (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne sajnáld, (talán) Neked jobb.

Ha átérezzük az írás lényegét, csóró kiskölykök kapnak maradandó élményt olyan fazonoktól, akiket sokan megvetnek.
Kár, hogy évente egyszer.

Pár mondatot, mondatrészt hadd idézzek.
"Ha valakit gyermekkorában kiszakítanak a családjából, s egy intézetbe adják..."
"Ezeknek a gyermekeknek a szó, amit nekik szánnak olyan, mint szomjazónak a hűs víz."
"Emberi érzésekre vágytak, törődésre, ölelésre, amit sosem kaptak meg."
"Keresik a pillantásod, ragaszkodnak, szeretnének tartozni hozzád, úgy szívják magukba a mosolyod, mint akik életet nyernek."

Én az ilyesmire érzékeny vagyok. Meghatódtam, nem szégyenlem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Omega81 válasza brumesz (#3) üzenetére


Omega81
senior tag

Guga tudja, miért írtam. :)

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#16) Omega81


Omega81
senior tag

Amúgy írtam egy harmadik postot, de elszállt a netem... hosszabb volt, de a lényeg, hogy nagyon jó írás, mint mindig. :K

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#17) Zosa1


Zosa1
csendes tag

Természetesen Jövőre is megyünk.

(#18) Zosa1 válasza Vakegérke (#14) üzenetére


Zosa1
csendes tag

Vakegérke, a fazon az a kabáté, vagy a nadrágé.
Jobb szeretem az ember szót.
"Kár, hogy évente egyszer".....nem akarom leirni hányszor voltunk, és mik a terveink, mert nem azért csináljuk.

(#19) Vakegérke válasza Zosa1 (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bizonyos mértékig használom a szlenget. Szótáramban a "fazon" egyáltalán nem negatív jelző. Ember, manus, fószer, pali, szóval általános jellegű.
Pusztán azért használtam a szót, mert sokak számára egyáltalán nem szimpatikus ez a benzingőzös társaság. Tekinthetjük "hangulatkeltő" szónak. Remélem, így már nem bántó.

"Kár, hogy évente egyszer"
Ha nem sikerült kihámoznom az írás(ok)ból, hogy sürübb a látogatás, az csakis az én hibám. Mentségemre szóljon, hogy szemellenzőm volt a kiskölykök iránti érzelmem.

Korántsem hiszem, hogy bántó lett volna hozzászólásom. Ha mégis úgy vélnéd, akkor kattins erre, és talán megváltozik a véleményed.

"Te sem bántál soha, én sem sértettelek..."

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) guga válasza Vakegérke (#19) üzenetére


guga
Közösségépítő

[OFF]"mert sokak számára egyáltalán nem szimpatikus ez a benzingőzös társaság."

Azok nagyon kevesen vannak, csak hangosak :DDD[/OFF]

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#21) Zosa1 válasza guga (#20) üzenetére


Zosa1
csendes tag

Vakegérke, én mindig megválogatom (kit) kiket minek nevezek, pláne ha hölgyek is vannak közöttünk, nálunk ez nem szokás. Lehet ezért is mondják ránk, egy más világban élünk.
Olvastam a cikkedet.
Ha úgy gondolod Karácsony előtt szeretettel várunk, mert mi mindenféleképp megyünk a gyerekekhez.
Még valami, van közöttünk egy hölgy, aki intézetben nevelkedett, saját motorja van, saját lakása, dolgozik, és ha annyit elérünk, hogy a gyerekek között is lesz ilyen, és nem a szülei életvitelét folytatja, akkor megérte.

(#22) Vakegérke válasza Zosa1 (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feddő szavaid megértettem, és itt, a nagy nyilvánosság előtt kérek bocsánatot azért, mert hozzátok nem illő szót használtam. :R
Mint már mondtam, hangulat adta a számba, sajnos rosszul sült el.

Hogy egyértelmű legyen, nekem semmi bajom veletek, sőt, méltányolom mindazt, amit tesztek a gyerekekért. De tényleg.

A meghívást szívből köszönöm, de több okból sem megyek.
1., Közlekedés. Tuti vagytok olyan jó szívűek, hogy értem jönne valaki, és haza is hozna, de tiszta blamázs, hogy rátok hagyatkozzam.
2., Karácsony tájékán semmire sincs időm. Betölti minden napomat a család.
3., Nem kívánom magam annak az érzésnek kitenni, amit írásomból kiolvashattál.

Fene se tudja, talán már kérges is a lelkem. Egy év alatt három halottam volt. Januárban lesz egy éve, hogy az utolsó elment. Kemény dolog az ilyesmit átélni. Nem roggyantam meg, de akarva, akaratlanul érzéketlenebbé váltam. Muszáj volt, másképp megőrültem volna. Félő, hogy képtelen lennék tiszta szívvel fogadni a gyerekek közeledését.

Remélem, hogy nem vívtam ki ellenszenved, ha nem is úgy értelmezted hozzászólásom, amilyen szándékkal írtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Zosa1 válasza Vakegérke (#22) üzenetére


Zosa1
csendes tag

Felejtsük el.
Jó fórumozást továbbra is.

(#24) Vakegérke válasza Zosa1 (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. Remélem Te is köztünk maradsz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Laci_a_Paci


Laci_a_Paci
tag

Jó lett.. Bár én nem érzékenyültem el rajta :N

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] A II. kör
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.