Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Jól néznek ki, de elég borsos az áruk.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#2) cannibal


cannibal
senior tag

Remélem a szíjakat külön is lehet venni és variálni az alkalomhoz illően. Amúgy külön tetszik, hogy nem tesznek bele bika hardvert, remélhetőleg az üzemidején a gyakorlatban meg is érezni majd. Várom a tesztet nagyon!

(#3) TTommi


TTommi
aktív tag

A kütyü tetszik, de ezen az áron szerintem nem versenyez a Martiannal.

SXZ2 és SXZ5c

(#4) draco31


draco31
veterán

SMS stb értesítés bele került már, vagy azt még mindig kihagyják, mint az első két változatból?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#5) zeon.hu válasza draco31 (#4) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

B2 jelzi az értesítéseket.

#?*@&!

(#6) draco31 válasza zeon.hu (#5) üzenetére


draco31
veterán

Akkor rossz cikket olvastam róla, mert emiatt nem vettem meg, és az Alcatel óráját választottam.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#7) Ashitaka


Ashitaka
tag

A Bluetooth funkción kívül nem látom az értelmét.
Vagy aktivitásmérő-ez van nekem is-vagy okosóra.
Szépnek szép de a bluetooth nem ér meg ekkora felárat.
Jelentősen kevesebbért sok aktivitásmérő van,míg ilyen árban
okosórák is kaphatóak.

(#8) Balint1408


Balint1408
aktív tag

Tetszik a design.

A térerő veled van!

(#9) zeon.hu válasza draco31 (#6) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kérdés, mikori a cikk :)
Utólag, frissítéssel került be a funkció.
Ki lehet választani, mely alkalmazások küldhetnek rá értesítést.
Elolvasni nem lehet, de kiírja, hogy mi jött és kitől.
(Pl Gmail érkezett- Gipsz Jakabtól)

B2 hivatalos ára még mindig 30 felett van, de meg lehet venni 15-20 körül is, amiket telefonhoz előfizetés mellé adnak és még garancia is van hozzá.
Ennek is le fog menni az ára, amikor már jó ár/érték arányú lesz.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#10) draco31 válasza zeon.hu (#9) üzenetére


draco31
veterán

Az itteni teszt volt, szóval akkor még a frissítés előttről. Na nem baj, ez van.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sokallom az árát, de nekem tetszik a megjelenése.

(#12) AMD Power válasza Fejvadi (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Majd egy szolgáltató felkarolja nálunk (remélem) és adja majd valamelyik P9 mellé akkor lesz majd jó ára.

Egyébként tetszik. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) Fejvadi válasza AMD Power (#12) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Legyen igazad. Nem lenne rossz. :)

(#14) Poison73


Poison73
csendes tag

Üdv!

Azt szeretném kérdezni, hogy mi a különbség a b2 és a b3 között pontosan?
A méretbeli változáson kívül mást én nem vettem észre...

" No pain, no gain!

(#15) bg612 válasza DrBubo77 (#1) üzenetére


bg612
tag

Sziasztok. valaki tudna abban segíteni, hogy vajon hol lehetne kideríteni, hogy a talkband b3-on visszanézhetők-e a különböző üzenetek, értesítések vagy csak addig látszik, amíg épp "megjön"?

(#16) bg612 válasza bg612 (#15) üzenetére


bg612
tag

tudom, hogy erről volt már szó, de nem találom, hogy csak a szolgáltató hívásait kezeli, vagy van rá esély, hogy viber, voipot is fog tudni?

(#17) bg612


bg612
tag

a 7n megkapom. számítitok rátiok! és előre is hálás leszelk minden jó tanácsért.
köszönöm

(#18) bg612


bg612
tag

na helló mindenkinek. negjött a kütyükelém :)) most kellene elindulni. a haranggal már bénáztam egy sort... a nehezebbje hátra van... segítsetek kérlek :R

(#19) bg612


bg612
tag

sziasztok. na, nekem is megjött. viszont el vagyok vele akadva. rosszul emlékszem már, hogy üzeneteket lehet olvasni rajta? esetleg vibert? ébresztőt ilyesmiket keresgélek rajta, de biztosan rossz helyen. nagyon friss még, nyilván csak a szülinapom tudtam beállítani :DD ha már az a legfontosabb... köszi előre is minden infót

(#20) bg612 válasza zeon.hu (#9) üzenetére


bg612
tag

szia, mitől jelzi? mit állítsak be. egyenlőre csak egy főképernyőt látok. mindenáron el akar küldeni futni. kicsit hideg van szerintem hozzá.
valahogyan jó lenne összebarátkozni. egyenlőre az időt már mutatja :DD

(#21) bg612


bg612
tag

még senki? :F

(#22) bg612


bg612
tag

szia. hogyan? még csak egy szép óra.... :F

(#23) bg612


bg612
tag

senki, semmi? egyedül maradtam? szomorú lenne! várok minden hozzászólást, szeretettel!

(#24) LLecso válasza bg612 (#23) üzenetére


LLecso
újonc

szia, felraktad a Huawei Weart? azzal sem mennek az értesitések?

(#25) bg612 válasza LLecso (#24) üzenetére


bg612
tag

szai. felraktam. már elég sok mindent kilyomogadtam álmatlan éjszakámon... még van mit kb sok sok dolog, de haladgatok. profik lehet, hogy meg sem vették volna, és 20 perc alatt meg is oldják. ez meg csak én vagyok és azért eredmények tartom. biztosan lesz még fejlesztés. nyilván most még drága. de én is elfogult vagyok.
köszönöm mindenkinek aki segített :R

(#26) bg612


bg612
tag

nem tudtam filét feltölteni. bocsi

(#27) bg612 válasza zeon.hu (#9) üzenetére


bg612
tag

szia a b2 neked mit tud, hogyan funkcionál?

(#28) zeon.hu válasza bg612 (#27) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Privátra válaszoltam.
Ott beszéljük meg, utána beírhatod ide a tapasztalatokat.

#?*@&!

(#29) bg612 válasza zeon.hu (#28) üzenetére


bg612
tag

sziasztok. valaki tudna segíteni? azt olvastam, hogy a b3-on lehet a fény- és hangerőt szabályozni valahol. viszont nem jöttem rá, hogy hol. tudja esetleg valaki?

(#30) Somatom


Somatom
veterán

Remélem, jár erre még valaki! :)
Nekem most B2 -m van. Ez csak az utolsó hívott számot tudja újrahívni. Úgy tudom, hogy a B3 -nak van egy olyan funkciója, hogy X szám közül lehet választani. Nekem arra lenne szükségem, hogy valamilyen gyorsgomb mdgoldással, minden esetben ugyanazt a számot (nevet) hívja. Tehát, ne nagyon kelljen a kütyüre nézni (mondjuk vezetés közben), hanem csak nyomom a gombot és erre egy fix számot tárcsáz. Tud ilyet a B3, vagy minden esetben választani kell a lehetőségek közül?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.