Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bear_


bear_
aktív tag

(#2) Tomiii258


Tomiii258
tag

Amúgy ez a megoldás nem teljesen egyenértékű azzal, mintha lenen felső káva? :D
Oké, a felső él lefelé ívelt a szélek irányába, de...ez most a nagy találmány, tényleg nem volt ilyen korábban? :D

Tomiii258

(#3) ghiottone válasza bear_ (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:) le kellett volna védetni.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) bigmasterg válasza Tomiii258 (#2) üzenetére


bigmasterg
addikt

De. :D
Nekem is ez jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

(#5) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Ez de gagyi :D Ez csak egy, a tetején két sarkánál lekerített,lehúzott,vagy “mittudoménmineknevezzem”dizájn :D Méghogy negatív noccsss.... :D

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#6) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Na, újabb innováció, sikerült feltalálniuk a kávát! :D

Komolyra fordítva: Szerintem kifejezetten jól néz ki, semmi gond nincs ezzel a formával, életképesnek tartom.

(#7) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Kerül még kintre az antenna is! :)

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#8) aelod válasza bigmasterg (#4) üzenetére


aelod
veterán

Nekem meg ez:

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nevezzük ívelt kávának... Mert ez nem nagy újdonság... Régen minden második telefonnak ilyen volt a külleme :D

Negatív notch, már magában ez a szó paradox.... Hát kifele áll, akkor az pozitív... :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

nahát, ezek újra feltalálták a kávát :D

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#11) tom_87


tom_87
tag

Ez van ha a kezdő kínai mérnök sokat gondolkodik és a vezetőség issza minden szavát :).

Úgy tűnik időtálló az LG G4 formaterve: [link]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#12) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Ezt szabadalmaztatni? Akárhogy is nézem ez egy lekerekített tetejű telefon. :DDD De sokkal kulturáltabb megoldás, mint a notch.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 9 Pro

(#13) <Adamsky> válasza bear_ (#1) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Na srác, ez az elmulasztott lottó 5-ös kategóriája. Mikor megvan mind az 5 szám, te meg nem játszod meg. Levédetted volna, most gazdag lennél :DDD

A cikkhez. Ezután már csak egy lépés, hogy a felső - görbe - élet kiegyenesítik, ekkor újra el fog férni az értesítési led, a hangszóró, stb. és akkor - újra - feltalálják a notch mentes klasszikus formát. YEE! A Huawei-nek lassan meg lesz a 360 fokos fordulat :C

[ Szerkesztve ]

(#14) Dr. Oid válasza Tomiii258 (#2) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

de. kitalálták ÚJRA a kávát. gratulálok, köszönöm a huaweinek, a dizjájnergigászoknak, amiért először a kört négyszögesítik, majd visszacsiszolják kicsit kisebb körré.

(#15) haris


haris
őstag

Olvasom, hogy a cikkíró szerint és még pár ember szerint ez milyen jól néz ki.....
Hát.... Szerintem meg semmi nincs benne, igaz, nem is ronda, csak olyan mint egy telefon a noccs-éra előttről. (mondhatni egy klasszikus)
Legyen Classic edition

(#16) Narancskoma válasza aelod (#8) üzenetére


Narancskoma
tag

Igen! Mint egy LG G2 mini:D

[ Szerkesztve ]

(#17) aelod válasza Narancskoma (#16) üzenetére


aelod
veterán

Feltalálták a spanyol viaszt komolyan. :W

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#18) hhenry válasza aelod (#8) üzenetére


hhenry
őstag

Pont amikor olvastam a hozzászólásokat találtam meg :D

(#19) erahurka


erahurka
félisten

Hát ez nagyon fura :D

Akkor már lehetne alul is egy ilyen dudor, és kaphatna sztereó előlapi hangszórókat. :K

(#20) aelod válasza erahurka (#19) üzenetére


aelod
veterán

Azt a motoorla már feltalálta ha jól emlékszem.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#21) judas13


judas13
addikt

Köszönjük Emese!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#22) erahurka válasza aelod (#20) üzenetére


erahurka
félisten

Meg a Lenovo is, bár az egy elég régi készülék, köze sincs ezekhez a kiskávás full kijelzős cuccokhoz.

(#23) arn


arn
félisten

Micsoda brainstorming :DDD

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#24) Zé.


Zé.
tag

Ez annyira egyértelmű, és régi, hogy a notchot miért erőlteti a sok gyártó?
Én is ezt vetettem fel az LG-t szapuló cikkben, és ime!
Nem is volt hozzászóló, most meg... :K

(#25) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Én sem vágom, ebben mi a notch? Egy ívelt felső káva, oszt annyi!
Ahogy feljebb is írták, a spanyol viasz újrafeltalálása... Brávó! Tapsot neki!

[ Szerkesztve ]

(#26) ates


ates
aktív tag

Talán lecseng a szigetes őrület jövőre ?

(#27) SkyLine3000 válasza ates (#26) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nagyon adnám. Talán visszatérnek az egészséges kávák. Pont annyira, h elférjenek rajta a szenzorok. Azt sem bánom, ha ilyen ívesek lesznek, csak felejtsék végre el a halálba ezeket a noccsos szarokat!
Bezzeg az Apple erőlteti, mintha muszály lenne. Elől bazi nagy noccs, hátul meg otromba kamerasziget. Előre megelőlegezem neki a hányingert...

(#28) milkabrams


milkabrams
őstag

Esetleg feltalálhatnák a szögletes kijelzőt is...

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#29) 7Heads Drago válasza haris (#15) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mert mi vele a gondod? Szerintem is inkább ez mint egy belógó izé a kijelzőbe.
Az más kérdés, hogy az Apple hülyesége vitt bele mindenkit ebbe a notchozásba. Remélem már kifelé haladunk belőle.
És nem kell itt most csak a Huawei szapulni. Pont egyformán ludas itt mindenki. Kivéve a Samut...
Dehogy ez hogy-hogy nem az LG-nek jutott hamarabb az eszébe? Ők annak oda az ilyen ívelt dolgokért.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#30) <Adamsky> válasza milkabrams (#28) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Hmm... van még rajtam kívül olyan, akinek nem tetszenek ezek sarok nélküli kijelzők? :U
Tán' még olyan is akad, aki visszasírja 16:9-es képarányt... :)

(#31) Cattle_Decap válasza <Adamsky> (#30) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Jelen. Nem vagyok hajlando kovetkezo keszulekert penzt kiadni amennyiben az nem 16:9-es. Egy azaz egy normalis keszulek van a piacon ami bejon most az a Razer Phone 2.

(#32) JoeCockBill válasza Cattle_Decap (#31) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#33) milkabrams válasza 7Heads Drago (#29) üzenetére


milkabrams
őstag

Konkrétan hánynom kell tőlük, nálam egy szinten van a díszb...iknak szánt mélyen kivágott rózsaszín "férfi" felsővel. Fogalmam sincs, hogy majdan mire fogom cserélni az LG V20-at, de ilyen förmedvényekre nem akarom.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#34) erahurka válasza milkabrams (#33) üzenetére


erahurka
félisten

Miért zavar titeket a kerek sarok? :F Így nagyobb kijelző fér ugyanakkora házba.

És a képarány? :F

(#35) kekedi válasza erahurka (#34) üzenetére


kekedi
senior tag

Ugyan akkora házba?, kérlek mesélj még!
Ezt csak neked csak most készítettem:
kameralyukas(vagy noccs)-kávás -negatív noccs

(#36) erahurka válasza kekedi (#35) üzenetére


erahurka
félisten

Nem igazán értelek. A telefonok sarka kerekített, így egy kerekített kijelzőből nagyobb fér adott házba.

(#37) <Adamsky> válasza erahurka (#34) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Alul talán mindegy lenne de felül, - miközben tényleg (kicsit) nagyobb lesz a kijelző - az értesítési ikonokat és szöveget összébb, néha lejjebb kell tolni. Nagyszerű - és egyben elrettentő - példa erre a Pixel 3 XL, ahol ez még találkozik egy "szép kis notch"-al is.
Erről a kijelző, bármi áron (!) történő növeléséről kellene lejönni. A gyakorlat ugyanis azt mutatja, hogy minimális növekedésnek az az ára, hogy csúnya, és igazából - a mindennapokban (!) - sokkal kevésbé használható készüléket kapunk. Tényleg érdekes, hogy a gamer telefonok döntő többsége (ha nem mind) pl. nem ilyen ...

Képarány: ugyanez a sztori. Ilyen X:9-es arány sehol nincs. Nem fényképezünk így, a TV-ink nem ilyenek, meg úgy általában sem túl praktikus a halálba nyújtott telefon "viselése". Az elején az volt a duma, hogy használjuk ki a vastag felső és alsó káva helyét, így ugyanakkor készülékházba nagyobb kijelző kerülhet. Mese habbal!
A gyakorlat az, hogy az ilyen készülék legalább 90% nagyobb az elődnél. Igen, kisebb a káva, és nagyobb a kijelző, de közben az a k. telefon csak nagyobb lett. :(((
Akinek semmi nem elég, az rohangáljon 8"-as tablet-el, de könyörgöm készítsenek megint olyan mobiltelefont, amit nem érzek percenként kellemetlennek (nem fér be a zsebembe, nem lehet leülni vele, nehéz mint a sár, rossz a súlypontja, csúszik, hülye helyen vannak a gombok... stb.)

[ Szerkesztve ]

(#38) borand válasza ates (#26) üzenetére


borand
aktív tag

Ez a megoldás és a pop-ip kamerás megoldások azt mutatják, hogy a gyártóknak is feltűnt, hogy senki se szereti a képmegtörését notch-val, kamerakivágással.

(#39) arn


arn
félisten

nem tudom, de szerintem az s8/s9 aranyosabb es szebb telo az also felso kavaval, mint az s10 .

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#40) slyowich


slyowich
csendes tag

Én csak azt nem értem miért kellett így átvenni az angolból a notch szót, gyönyörű magyar ragozással mint noccsos. Miért nem használjátok szimplán a bemetszés/bevágás szót?!

(#41) dz1989 válasza .Szaki. (#6) üzenetére


dz1989
senior tag

:DD

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#42) dz1989


dz1989
senior tag

Amúgy nem rossz ez az ív.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#43) Cattle_Decap válasza JoeCockBill (#32) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Oke!

Keress ketto megegyezo meretu kijelzot. Legyen az egyik 16:9-es a masik amilyen amorf szerencsetlenseget szeretnel. De legyen az atmero megegyezo. Ha a tieden egy atlagos film, anime, akarmi NAGYOBB meretben jelenik meg nativ modon nyertel tolem egy sort.

Szamomra ezek a szerencsetlensegek alkalmatlanok multimedias hasznalatra. Amire eppen terveztek oket, kulonben meg mindig negy col kornyeken lennenek a kijelzok. Szerintem a Sony Z Ultra ota nem volt olyan jo telefon mint az. Sajnos a Razer Phone 2 csak 5.7 colos, ha 7 korul lenne jobban orulnek. Igen, akar akkora kavakkal.

Egy hasonlo meretu bohoc aranyu kijelzo terulete kisebb lesz, mint egy akkora 16:9-es kijelzoe.

TL;DR: Szivas az uj nyaloka alaku telefonok divatja, aki filmet nezne annak a telefonja 0.2-0.4 collal kisebb mint papiron mert fekete savok lesznek, vagy nyujtja mint a retestesztat.

[ Szerkesztve ]

(#44) erahurka válasza Cattle_Decap (#43) üzenetére


erahurka
félisten

18:9-18,5:9 még vállalható szerintem, ott kevés csonkolással bele tudsz nagyítani egy 16:9-es tartalomba.

(#45) JoeCockBill válasza Cattle_Decap (#43) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

aki telefonon néz filmet az meg is érdemli, má'bocs.

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#46) erahurka válasza JoeCockBill (#45) üzenetére


erahurka
félisten

Én simán szoktam, 5,5" már elég nagy.

(#47) JoeCockBill válasza erahurka (#46) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

ha filmkészítő lennék, sírnék :D
így csak simán nem értem. nekem a 82 centis tv-m is határeset

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#48) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Meg mangat is szoktam olvasni 6.5 col korul kenyelmesen, animet meg plane.

(#49) Teal'C


Teal'C
addikt

A ztu nubia x et ha megnézték volna szerintem az a király.
Elöl semmi hátul kamerák meg egy kijelző amivel lehet szelfizni stb
...
Most nem azért de elegánsabb bárminél, ha meg valakit az zavar hogy hogyan tesz rá tokot hát kb 1millió megoldást kínálnak rá. Az almás tokokon is ki van vágva és csak egy rágott almát látsz :D

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#50) rbertkrl válasza Teal'C (#49) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Hát igen, ezt néztem valamelyik nap én is. Ezerszer jobb megoldás mindenre. A nagyobb gyártók is megláthatnák a fantáziát benne. Ez a negativ noccs meg... borzasztó. Bírom a huawei termékeit mostanában, de ezt szerintem nem nagyon kellene erőltetni.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.