Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az eddigi U-k árazásából kiindulva ez 300 rugó fölött fog debütálni... ;]
Viccet félretéve, én már nem tudom, hogy mivel tudnának némi sikert elérni.
Az SD835 és a név nem elég.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#2) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Kiváncsi leszek erre az oldalél-simítós fícsörre.

(#3) Dr. 444Hertz válasza Mr.Silkó (#2) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Erre én is.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#4) Obyboy válasza Dr. 444Hertz (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha árban jelentősen alámennének a konkurenciának akkor lenne esélyük.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) Mr.Silkó válasza Dr. 444Hertz (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Ami nekik kéne (bár tudjuk, ez nem fog megvalósulni), az egy agresszív árazású (értsd: 180k körüli) csúcsmodell, a gyártótól korábban megszokott sztereó hangszórókkal, QHD amoled kijelzővel, Snapi 835-tel, 6 GB RAM-mal, a legfrissebb droiddal, közel hibátlan kamerával (ami felé már jó úton indult el a HTC 10), továbbfejlesztett IP védelemmel, és néhány új és egyedi fícsörrel - mint amilyen ez az oldalél simogatós megoldás lehet.

Ami még dobhatna az egészen, az egy Vive-hoz hasonló minőségű VR kiegészítő hozzácsomagolása a gyári pakkhoz felár nélkül, esetleg egy Huawei-féle komolyabb készülékgarancia bevezetése, illetve nyilván az egyik legfontosabb a szolgáltatói kínálatba való bekerülés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6) Ádám16 válasza Obyboy (#4) üzenetére


Ádám16
addikt

Így van. De nem fognak, ha eddig se tették. Simán hozza majd a sikeres konkurensek zászlóshajóinak vásárlási összegét ez is.
Pedig én régóta szeretnék egy HTC-t, a 10 tetszene is, csak nem annyiért.

(#7) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Akkor tudnám elfogadni az ilyen U Ultra szerű flagshipet üveg hátlappal, ha nem spórolják ki belőle A Qi töltést és a nagyobb aksit és esetleg még sajtosabb dizájnt is terveznek hozzá.

Ez az oldaltapi érdekes lesz, inkább kivárom mi lesz belőle.

Finn the human

(#8) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem igazán tetszik, hogy ennyire menő lett az üveg hátlap. Ronda, csúszós, sérülékeny. Legalább akkor lenne matt üveg, vagy valami, de ez a csillogós vacak szörnyű minden szempontból :(

(#9) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

No, akkor mégsem kapkodom el a Samsung S7 - S8 vásárlást. Mondjuk olcsó biztos nem lesz, de ha ezek a specek jönnek - meg ezek a funkciók -, akkor érdemes lesz várnom rá.

Vuff!

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#10) marcarc válasza Ádám16 (#6) üzenetére


marcarc
senior tag

A HTC 10 jelenleg 140 ezer. Mennyiert kellene adniuk, hogy jo legyen? Ingyen?:)

(#11) M5Norbi válasza Mr.Silkó (#5) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen így kellene.....
De azért ne lepődjünk meg ha nem így lesz.

Amit sajnálni fogok mert drukkolok nekik és kipróbálnék már egy HTC-t de a mostaniak nem igazán fognak meg.
Az viszont örömteli hogy pl a HTC 10 mostanában jobb árban van a konkurenciánál.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#12) Mr.Silkó válasza M5Norbi (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

A 10 mostani ára már nem rossz, valóban, viszont ahogy írtam is, alacsonyabban is kellene, hogy nyisson, ez lenne az egyik kulcs a (HTC mostani eladásaihoz viszonyított) sikerhez.

[ Szerkesztve ]

(#13) -Faceless- válasza marcarc (#10) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem tudom te jelenleg honnan húztad elő ezt a 140-et, de a legolcsóbb helyen is gyári garanciával 200 ezer.

(#14) keIdor válasza -Faceless- (#13) üzenetére


keIdor
titán

Elég sok helyen...[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) Integrale válasza #16820480 (#8) üzenetére


Integrale
veterán

Nem írják sehol, hogy ez is üveghátlapos lenne. Sőt, több pletyka szerint, marad a teljes fém ház. :K

"Bad reklám is reklám too"

(#16) Ádám16 válasza marcarc (#10) üzenetére


Ádám16
addikt

[link] Bőven ez alatt, ha nem is ingyen.

(#17) M5Norbi válasza Mr.Silkó (#12) üzenetére


M5Norbi
őstag

Igen értettem és igazad van :R

A 10-es sem ilyen áron kezdett.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) Balzak83 válasza keIdor (#14) üzenetére


Balzak83
senior tag

Ő a gyári garanciásra gondolt, és azok tényleg akkörül vannak. Van különbség a kettő között, boltival én biztos nem venném meg.

[ Szerkesztve ]

(#19) slimshady válasza Mr.Silkó (#5) üzenetére


slimshady
senior tag

Jó volna, de eléggé esélytelen, főleg ilyen áron. :)

üdv.: SlimShady

(#20) ghiottone válasza #16820480 (#8) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sajna üveg hátlapnál kénytelen az ember venni rá egy fóliát legalább, hogy ne csússzon, karcolódjon. Legyen a hátlap minőségi polikarbonát vagy szövet, bőr, fa, csak ne üveg. Még a fém is jobb, bár ott is vannak gyatra minőségűek. :(

Integrale - úgy legyen.

(#21) sheratan - én is vettem a telóra először egy dbrand, most meg egy gadgedtshieldz fóliát, mert még a tok is megkarcolhatja, annyira puha az üveg hátlap rajta :W

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#21) #16820480 válasza Integrale (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, itt írják, hogy az üveg hátlapos termékcsaládba érkezik, szóval esélyen követi a trendet. De persze meglátjuk majd. Én amúgy is inkább lennék vevő egy korrekt felső-közép kategóriás hardverre, SD660-nal, meg 4GB memóriával.

ghiottone: Igen, egyből menne rá a dbrand fólia, de ugye azt sem lehet bármire kapni, csak a népszerűbb telefonokra. A mostani mobilomra is kellett ilyen filléres vackot rendelni Kínából, mert más nincs rá egyszerűen.

(#22) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Csak léket ne kapjon ez a hajó.

(#23) kriver


kriver
tag

A HTC ezzel nagyon elkésett. Mire kijönnek az SD835-el, a többiek már a következő generációt tervezik. Legalább 4 gyártó lesz már a piacon ezzel a SoC-val, mire a HTC kihozza a U-t. Akkor miért vennék az övéket? Pláne ilyen árképzéssel. Inkább koncentráljanak a következő Pixel mobilra (biztos azt is ők gyártják majd).

(#24) Integrale válasza kriver (#23) üzenetére


Integrale
veterán

A többi SD835-ös sem jöhet jelentősen korábban, sőt!

"Bad reklám is reklám too"

(#25) keIdor válasza Balzak83 (#18) üzenetére


keIdor
titán

Én meg biztos nem adnék +60-70 ezret más garanciáért...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) TTTotya válasza kriver (#23) üzenetére


TTTotya
senior tag

Mekyik is az a 4 amit már áprilisban a kezemben tudok tartani?

(#27) CptAdamica válasza Ádám16 (#16) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miért, az eshét az etalon? Az a 5 ezer forint különbség simán megéri a 10 javára, nem ratyi samsungot kapsz legalább érte.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#28) Wesder


Wesder
félisten

U de rossz hír.

San01
Inkább mondjuk úgy, hogy ebben az esetben 5-10 ezer már nem számít.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29) Matada2.3 válasza Balzak83 (#18) üzenetére


Matada2.3
veterán

Minden HTC-re vonatkozik a gyártástól számított két év garancia. Akárhonnan veszed is meg.

Finn the human

(#30) TTTotya válasza Matada2.3 (#29) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ez így van, de csak abban a régióban érvényesíthető, ahová szánták a készüléket.

(#31) CHAOS AD 76 válasza -Faceless- (#13) üzenetére


CHAOS AD 76
csendes tag

Mobilcornernél 141.800, gyári garis (ott vettem, tudom), Smartshop.hu szintén gyári garis (tőlük is vettem már telefon, csak gyári garist adnak), ott 150. Még a drágább is messze van a 200-tól.

(#32) moleculez


moleculez
veterán

S835 sok gyártónak kell, hagyják meg olyanoknak, akik értelmezhető telót raknak köré. De ne legyen igazam, ha jó lesz, biz'Isten veszek egyet.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33) Dr. 444Hertz válasza moleculez (#32) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Az a baj, hogy SD821-gyel is annyiért adnak egy telefont, mintha a legújabb chipset lenne benne.
Persze, nem minden a SoC, de másban sem hoznak semmi pluszt...

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#34) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Még egy érdekesség számomra. Ha tényleg simogatós lesz az oldala, hogy oldják meg a tokot????

Vuff??????

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#35) Dr. 444Hertz válasza A 2. Vesztes (#34) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Jó kérdés.
Lehet, hogy csak a sarkokat lehet védeni.
Miáu.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#36) A 2. Vesztes válasza Dr. 444Hertz (#35) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

De annak azért nincs olyan hatásfoka! Érdekes dolog ez, kíváncsi vagyok, hogy lesz egyáltalán ilyen telefon!

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#37) Blizzardking válasza A 2. Vesztes (#36) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nem tudom karmokkal is lehet-e simogatni, szóval lehet hogy téged egyáltalán nem is érint a dolog.
Nyugtass meg, hogy mielőtt lefekszel aludni, nem csinálsz négy kört az ágyon, vuff. :DDD

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.