Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Jól hangzik. Tetszik, hogy végre mindenki elkezdi a Qi-t újra visszahozni. Végre. Napi szinten használom évek óta. :R

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) pg1966


pg1966
aktív tag

Kétlem, hogy ez a kép valódi lenne, gyanús az 5,5"-es kijelző, inkább 6 lesz az, meg nem írnak a dupla hátlapi kameráról, pedig az elég valószínű, a 8 giga RAM-ot sem tartom esélyesnek, meg a Wireless Charging-et sem.

[ Szerkesztve ]

(#3) khron78 válasza jacis (#1) üzenetére


khron78
őstag

Igen, ez nekem is szempont!
Vajon milyen áron lesz?

(#4) WhiteWalker válasza khron78 (#3) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálunk? Borítékolom a 250 ezres nyitó árat.

(#5) spawn21 válasza WhiteWalker (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Ami abszolút normális. Szóval nem kell azonnal szívrohamban eltávozni :)

iPhone 13p

(#6) CptAdamica válasza spawn21 (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kezdődik. :(

Megyen!

(#7) ghiottone válasza spawn21 (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Sőt, még olcsóbb is lesz a többi csúcstól, ha mondjuk tényleg 250-es árral jönnek.

Az 5.5 colnak amúgy örülnék, számomra elég tartalomfogyasztásra.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#8) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Öt és fél coll?? Mini lesz? :D

Jó hír, hogy nem ment bele a "trendekbe" a HTC. Lehet, hogy ez egy nyertes stratégia?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) sKie^ válasza Polarstar (#8) üzenetére


sKie^
tag

Nalam igen! Abszolut eselyes keszulek.

''Genyo Kapitany nem kegyelmez!''

(#10) FeRRaR1


FeRRaR1
őstag

Csak tényleg ilyen legyen, és akkor nem csábulok el U11 után P20 Pro vagy Mate RS irányba.

(#11) #16820480 válasza ghiottone (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

5,5" érdekes lenne 18:9-es aránnyal :K De amúgy sajnos az ára nekem túl sok lenne. Igen, ennyiért vannak manapság csúcskészülékek, de ennyiért nem kellenek.

(#12) ghiottone válasza #16820480 (#11) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ennyit én is sajnálok egy telefonért, majd ha beesik 450 euró környékére 1 év múlva. + s8 és u11 után rájöttem, hogy számomra, az én felhasználói szokásaimmal semmit nem hoz egy "csúcskészülék" egy középkategóriás telefonhoz képest. Kamerában jobbak csak.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#13) #16820480 válasza ghiottone (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, manapság elég jó a középkategóriás hardver is simán. Ellenben azzal nem tudok azonosulni, hogy a középkategóriában még annyi szoftveres támogatás sincs, mint felsőben (pedig sok gyártó ott is szarik a vásárlókra... khm...LG...khm), és persze tűzzel vassal próbálják ellehetetleníteni a közösségi fejlesztést. Kellene valami olyan EU-s jogszabály, hogy ha nem támogatja megfelelően a termékeit egy gyártó, akkor kötelezik a forráskód kiadására és telefonok megnyitására.

(#14) ghiottone válasza #16820480 (#13) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Én most az X4-re megyek vissza. Arra folyamatosan jönnek a frissítések, most már az áprilisi infó is kint van, ami a 8.1-es rendszer frissítést is felöleli. Gondolom az android one variáns is húzhatja magával, de ilyen szempontból is rendbe van a teló.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#15) akoska07


akoska07
nagyúr

Úgy érzem az M9 után érik a következő HTC-m.

Ez nekem eléggé szimpatikus. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#16) tipuka


tipuka
addikt

engem az érdekelne mikor mutatják be. e -hónap? :D

(#17) h4h01


h4h01
senior tag

Eléggé ellentmond ez a kép a korábbi híreknek, pletykáknak.. Nem hinném, hogy 8gb ram lenne benne, 5,5-ös kijelzőt sem gondolom, a dupla hátlapi kamera pedig nincs feltüntetve..:S érdekes! Majd meglátjuk!

(#18) #32577792


#32577792
törölt tag

Ha azt vesszük, hogy az U11 is 5.5", a plusz meg 6", benne van.hogy ez is így indul. Nem annyira olcsón, viszont picit drágán, aztán jön "horror" áron a plus. Használtan jó vétel lesz pár hónap után, ha valaki ilyet szeretne venni. Így hogy vannak a 18:9-es kijelzők, ahol igyekeznek kávé mentesíteni, ezek jobban tetszenek, mint a kávások.
DE ha belegondolok, hogy milyen a support HTC-nél... Ehh,,, kár érte.

(#19) dave987 válasza #32577792 (#18) üzenetére


dave987
aktív tag

De ez a 5.5ös jóval kisebb lenne mint az előde,ezért nem valószínű.

(#20) akoska07 válasza dave987 (#19) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nincs baj az 5.5" kijelzővel,bőven elég,nem is igazán kellene nagyobb egy telóra.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#21) #32577792 válasza akoska07 (#20) üzenetére


#32577792
törölt tag

A kávék nagysága ami zavaró.

(#22) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Combos:R Úgy néz ki, lassan 8GB lesz a standard a felsőházban (ld OP6)

Ha vízálló lesz, akkor lehet bő 10év után újra lesz majd HTC-m:R.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#23) Sn00k


Sn00k
veterán

Huhuuu ez nagyon patent ajanlat. Ezer eve nem volt htc em de ez felkeltette az erdklodesemet. Ezek a parameterek adottak lesznek tuti veszek egyet. En orulnek az 5.5nek meg az u11fele minosege fotoknak es perfetto👌

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#24) samu74


samu74
addikt

Szerettem a HTC-t,főleg a sense miatt,meg akkor jó volt megfogni a sok műanyag telefon után(Desire S).
Esélytelen hogy legyen benne 3,5 jack?

-----------

(#25) Sn00k


Sn00k
veterán

Amugy van datum mikor lehet eu ba megvenni?

3njoy the Lif3

(#26) ghiottone válasza samu74 (#24) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Tuti nem lesz. u11, u11+, u11 life és az u11 eyes-ba sincs, màr nem rakják vissza. :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#27) Matada2.3 válasza h4h01 (#17) üzenetére


Matada2.3
veterán

Valószínűleg a legcsúcsabb modellt fotózták be, erre válasz a 8 giga RAM és a 128-as tárhely. Engem a 5,5-ös átló érdekelne 18:9 arányban, hogy az hogy néz ki.

Finn the human

(#28) samu74 válasza ghiottone (#26) üzenetére


samu74
addikt

Mondjuk a mobilarénás tesztben dicsérve volt a gyári type-c füles az U11-nél...Na majd meglátjuk ha megjelenik.Igeretes amúgy a holmi, remélem nem szálnak el úgy az árral mint a samsungnál.

-----------

(#29) FeRRaR1 válasza samu74 (#28) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Az a füles jó volt, agyon verte az összes gyárilag csomagoltat. Viszont ha csak rádugtál egy alsó közép kategóriását, én esetemben egy Beyerdynamic 25e körül volt, akkor már nagyon is rosszul esett azt használni. És pont ez a gond, hogy ha van egy jó fülesed, amit hosszú távra 10+ évre vettél nem használhatod, vagy kocsiban nincs aux és töltés egyszerre. Sok eset van, ezek jórészt lefedi az aux - jack amit csomagoltak mellé, de nem egy jó irány hogy már átalakítót is kell hurcolni. Nekem sok kényelmetlenséget okozott. Talán a legfőbb bajom a csúszós és sérülékeny üveg kialakítás mellett.

(#30) illes0102 válasza FeRRaR1 (#10) üzenetére


illes0102
aktív tag

U11-et használok, előrendeltem egy P20 Pro-t de tegnap vissza is vittem a vodafonnak, mert nem éreztem akkora ugrást mint gondoltam.. persze aksiban jobb, a hangzás mind fülhallgatón , mind hangszórókon jobb volt egy kicsivel.. de még igy sem éreztem, hogy többet adna az U11-nél. Nappali fotókon közel egyformán jók, este pedig nem igazán fényképezek amiben a P20 többet hozott volna.
Szerintem várj még ezzel.. én is az új szériákat várom.. pixel, htc és egy kicsit nokia téren is.

(#31) akoska07 válasza samu74 (#28) üzenetére


akoska07
nagyúr

Olcsóbb lesz mint az S9.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#32) samu74 válasza FeRRaR1 (#29) üzenetére


samu74
addikt

Az gondom, hogy sokat használom a fülest napi szinten legalább 5 órát( csak ha dolgozom) :) ,viszont alig 2 éves S7-em usb aljzata egyre bizonytalanabb ,pedig legtöbbször vezeték nélkül töltöm...Bele se merek gondolni ,ha ugyanazt az aljzatot használnám zenére meg töltésre meddig tartana...A bluetooth füleshez valahogy meg sok kedvem nincs a töltögetések miatt, meg gondolom a minőség se a legjobb 10-20ezer forintig.
Bár ha jól veszem ki ebben is lesz vezetéknélküli töltés, ami nekem kényelmes a mostani telonál is.
akoska07 ha akksiban jobb lesz attól, akkor sokat nem fogok gondolkozni .Mert kamerában szinte biztos hogy hozza azt a szintet.Szerintem.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#33) jacis válasza samu74 (#32) üzenetére


jacis
nagyúr

Mert kamerában szinte biztos hogy hozza azt a szintet.Szerintem - attól függ mit használsz most. Sajnos az LG kamer szoftvere nagyon gyenge. Emiatt a képek is rém gyengék. A G4 volt az utolsó jó képeket készítő LG.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#34) #16820480 válasza samu74 (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

A minőség vezetékesen sem a legjobb 10-20 ezer forintig :P

(#35) FeRRaR1 válasza illes0102 (#30) üzenetére


FeRRaR1
őstag

Igazából Desire óta csak HTC csúcsmodelljeim voltak. Úr isten az 8 év, majd egy évtized... Persze próbáltam sok mást / másokét, általában elszörnyedve adtam vissza. Mindenképp várok még, pár hónapon belül lejár egy előfizetés a családba, és senki nem akar újat venni, ami kb kész csoda, asszonynak M10 nekem U11, csak érdekesség kép nézelődök.

samu74

Ez nagyon egyén függő, ki mennyire bot / vájt fülű, én kb közép úton vagyok 320 kbps mp3 és flac, közepes fülessel. Valakinek ez is sok, valaki szerint ez retek. Én úgy gondolom, hogy ezzel elértem azt a minőséget ami engem teljesen boldoggá tesz, meg nem is akarok vagyonokat költeni rá.

Szerintem a 10-20 ezerrel még bőven alá lőttél. Inkább a duplája, 20 - 40 és még mindig ott az extra akksi benne amire figyelni kell stb... Van egy jó vezetékesem amit szeretek, akkor ne kényszerítsenek bele ilyen dolgokba, vagy akkor legyen sok alternatíva hogy tudjak tölteni / zenélni, átalakító, drót nélküli töltés, esetlegesen egy digitális kábel ami tudja a töltést és zenét is egyszerre pl: [link] persze ezek nem működnek, próbáltam párat.

[ Szerkesztve ]

(#36) samu74 válasza jacis (#33) üzenetére


samu74
addikt

Jó rendben ,de most itt Htc-ről beszelünk. :) Fentebb írtam(lehet csak akartam ) hogy S7-em van ,kamerában ez is bőven megfelel.

FeRRaR1 és sheratan ó,annyira nincsenek nagy igényeim. :) a mostani agybadugós is bőven megteszi. Konkrétan a sokat használt aljzat ami aggaszt itt.

-----------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.