Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Nagyon helyes. :K
Képzelem, milyenek lennének a Windows 8-as tabletek, ha nem alapozta volna meg a Microsoft ezzel a lépéssel a dizájn alapjait.

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#2) FRENK1988


FRENK1988
veterán

na nm lesz itt semmi gond:) Egyik ezt mond a másik azt. eddig 1:1 az állás:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) Воланд


Воланд
titán

milyen meglepo...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

szerintem akkor sem volt jó ötlet eldobni a WebOS-t..

Hogy ez a cucc mennyire lesz sikeres... Hát, lassan telítődő piacon max agresszív árazással lehet nagyot hasítani. Meglátjuk. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Nagyon helyes. :C

(#6) #01696768


#01696768
törölt tag

Ez nem a droidos tabletek ellenfele ám, mint sokan gondolják, és szerintem nem is a többi Win8 partneré...

(#7) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Most hogy nézne már ki a világ, ha mindenki nekiállna hisztizni, ha valaki csinál egy olcsóbb, de ugyanolyan jó cuccot, mint ő/ők?
Egyedül a kínaiak vigyorognának, mindenki más a seggét verné a földhöz. :DDD
Igazuk van a HP-nél!

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#8) #56573440


#56573440
törölt tag

" Solomon szerint a QWERTY gombsor mindennapi használatra nem alkalmas" ezt már az első képeknél látni lehetett... formaterv oltárán használhatóságot? háááát... noh mindegy majd meglátjuk a többiek mit hoznak ki, aztán kiderül.

(#9) DanielK


DanielK
addikt

Tudnak mást csinálni? ;]

(#10) raper


raper
senior tag

Ez a megfelelő piaci - és emberi - gondolkodás. Nem sírni, hanem tenni valamit. Várom a HP októberi gépeit.

(#11) Gusztáv válasza bolondember (#4) üzenetére


Gusztáv
addikt

Gondolom kimatekozták, hogy az életben nem térülne meg a bele fektetett pénz. Már így harmadiknak is elég meredek belépni a tablet os-ek piacára, de az MS-t nem féltem, van jó pár ütőkártya a kezükben.

Az biztos, hogy én már nagyon várom, hogy megjelenjen.

[ Szerkesztve ]

Laci

(#12) =Mentor= válasza #01696768 (#6) üzenetére


=Mentor=
őstag

Szerintem meg nemcsak hogy ellenfele a droidnak, hanem le is fogja mosni a színről őket, elég csak megnézni milyen szánalmas eladásokat produkálnak az Androidos gyártók az Apple árnyékában. Egy (de maximum két) éven belül, szerintem lelépik az Androidot a Windows RT alapú tabok.

:U :K

[ Szerkesztve ]

(#13) Zigur


Zigur
senior tag

Mivel a HP már kb 1 hónapja bejelentette hogy nem adnak egyenlőre Win RT-s tablettet, csak x86-ost, így már könnyebben érthető a nyugalmuk.

(#14) Воланд válasza Zigur (#13) üzenetére


Воланд
titán

a surface pro x86-os. igaz, az majd csak jovo ev elejen jelenik meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15) #01696768 válasza =Mentor= (#12) üzenetére


#01696768
törölt tag

Upsz, én inkább a Pro-ra gondoltam. :B De sebaj, arra is nagyon kíváncsi leszek, mit tud a "tabletebb" variáns.

(#16) Zigur válasza Воланд (#14) üzenetére


Zigur
senior tag

No és ami fontos, az RT-s tabletről röppent a hír hogy 200 dolcsi lesz, az x86-osról nem.

(#17) bolondember válasza Gusztáv (#11) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hát, az Apothekerrel nem is - nem véletlenül váltották le és csinálták vissza nem egy döntését... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.